Treść opublikowana przez sowiq
-
B8 TrOOOOp
http://www.pawlok.com.pl/index.php/poradniki/przewody Bierz LgY, nadaje się idealnie.
-
B8 TrOOOOp
Wystarczy użyć Google. Każda litera z modelu (FLRY-B, FLRY-A, LgY) coś znaczy. Zerknij na obrazek poniżej. Oraz to --->>> http://pl.wikipedia.org/wiki/Przew%C3%B3d_elektryczny#Przewody_uk.C5.82adane_na_sta.C5.82e
-
gdzie montujecie antene cb
Dodam jeszcze dwie rzeczy. Po pierwsze na dachu mam przyklejoną naklejkę ochronną (przeźroczysta folia), żeby nie rysować lakieru. Poza tym antenę da się przekręcać i u mnie jest pochylona o jakieś 30 stopni. Nie jeżdżę z ustawioną tak prostopadle jak na zdjęciu Wygląda to nieźle, nie rzuca się jakoś szczególnie w oczy a zasięg CB jest dla mnie wystarczający.
-
gdzie montujecie antene cb
Ja zrobiłem jak na zdjęciach poniżej. Kabel wchodzi z dachu przez otwór na zawiasy, idzie pod boczną tapicerką bagażnika, później pod podłogą bagażnika, pod tylnymi siedzeniami, potem przez tunel środkowy i wychodzi przy siedzeniu pasażera, gdzie mam zamontowane CB. Polecam taki montaż, bo kabel jest całkowicie niewidoczny.
-
B8 TrOOOOp
Pisk pojawia się przy otwartych drzwiach i włączonym zapłonie. Oczywiście przy próbie odpalania miałeś wciśnięty pedał sprzęgła (hamulca w automacie)?
-
B8 TrOOOOp
Pytałem o to jakiś czas temu. Przy włączonych światłach mijania, na włączniku świateł na zielono zapala się kontrolka świateł pozycyjnych.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Plastikowy wyjmak z "widelcem" na końcu. Wkładasz pomiędzy blachę drzwi a powierzchnię zatrzasku i podważasz. Powinien się otworzyć, ewentualnie zerwać. Ważne tylko, żeby nie wkładać pomiędzy boczek i zatrzask, tylko zatrzask i blachę.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dałoby się, ale: 1. Z podsufitki będzie Ci dużo łatwiej pociągnąć kable 2. Światełka w drzwiach gasną od razu po zamknięciu drzwi, a podsufitka ładnie powoli się przyciemnia i bez odpalonego silnika jeszcze przez chwilę świeci. Ja bym ciągnął z podsufitki (i będę na wiosnę, bo też mam MCE "M" )
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
Jak dla mnie to zakodowałeś więcej funkcjonalności, niż masz. Tzn. regulowane amortyzatory (00471 - Control Module for Elect. Regulated Dampers (J250)) i ADS (03110 - Active Steering Control Module (J792)). A w pierwszym poście stoi jak byk przy niektórych bitach - "* jesli nie posiadamy to nie kodujemy"
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Kolego, ja na Twoim miejscu zacząłbym od poczytania instrukcji obsługi VCDS, zanim uwalisz sobie jakiś sterownik albo tak namieszasz, że nie będziesz umiał przywrócić pierwszego kodowania. Na pewno znajdziesz tam też jak zmieniać bajty i bity oraz od której strony liczy się bity: http://www.vcds.eu/downloads/Instrukcja%20obslugi%20oprogramowania%20VCDS.pdf
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Widocznie przyszła nowa dostawa z dziupli
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Chyba jednak kolega trochę się spóźnił, bo mumen pisze, że wyprzedał http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306594-qq1-pakiet-oswietlenia-boczkow-a4-b8/
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wystarczy podłączyć. Każdy sterownik drzwi obsługuje QQ1.
-
B8 TrOOOOp
Jak już o roletach to powiedzcie - ramka drzwi też musi mieć jakiś zaczep, żeby taką rozwiniętą roletę zahaczyć, nie? Da się to jakoś w miarę łatwo dorezać?
-
kupno kamerki samochodowej
Ja mam taką kamerkę, tylko w starszej wersji - 0801. Jestem bardzo zadowolony, ale w 0805 wprowadzili kilka udoskonaleń. Osobiście czekam na wersję 0806 i robię podmianę Właśnie dzięki Twoim postom zdecydowałem się na ten drobiazg. Nie wiesz może kiedy będzie 0806 dostępna? Gdybyś brał dla siebie to daj znać, zrobimy grupowy zakup. ; ) Nie wiem kiedy wyjdzie 0806. Trzeba obserwować forum -->> https://forum.dashcamtalk.com/forums/mini-0806.95/ Jeśli chodzi o zakup, to jak kupowałem wcześniejsze wersje (w sumie dwa razy), to przesyłka z Chin była za darmo. IMO lepiej w ten sposób zamówić kilka oddzielnych paczek niż jedną dużą, bo jak na granicy karzą zapłacić cło, to tylko jednej osobie Co do wersji 0805 to gdzieś czytałem, że kilka osób skarżyło się na grzanie się kamerki. Dlatego ja czekam na nowszą wersję
-
kupno kamerki samochodowej
Ja mam taką kamerkę, tylko w starszej wersji - 0801. Jestem bardzo zadowolony, ale w 0805 wprowadzili kilka udoskonaleń. Osobiście czekam na wersję 0806 i robię podmianę To jest tylko forum, ale linkują do zaufanych sprzedawców na eBay. Płatność kartą albo PayPal, przesyłka z Chin w 2-3 tygodnie.
-
kupno kamerki samochodowej
Nie chcę tutaj nikogo "namawiać do złego", ale wydaje mi się, że troszkę panikujesz. Teraz kamerki w autach nikogo nie dziwią, a na pierwszy rzut oka nie widać czy to taka z Biedronki za 100 zł czy taka za 1k zł. Ja na początku byłem taki wystraszony, że zawsze zabierałem kamerkę i CB radio. Potem już tylko kamerkę, bo łatwiej. A teraz tylko zamykam auto Odpukać - od kilku lat nic się nie stało. Nie wiem czy koledzy znają stronkę: https://dashcamtalk.com/ Polecam, bo porównują sporo sprzętu. Podają też linki do aukcji eBay, gdzie można kupić to samo co na Allegro, ale dużo taniej.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
[usunąłem]
-
kupno kamerki samochodowej
Odpal sobie na YouTube pierwszy lepszy film z tej kamerki, zobacz jakość (czy np. jesteś w stanie odczytać tablice rejestracyjne w aucie 10 metrów dalej) i sam sobie odpowiedz.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
O to, to... Ja przekręcam o 180 stopni i wkładam pod tę gumową uszczelkę. Już w maluchu łatwiej mi się nalewało płyn do spryskiwaczy
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
http://allegro.pl/org-spinka-spinki-tapicerki-drzwi-audi-vw-skoda-i4986615903.html 7L6 868 243, na Allegro zaczynają się od złoty pisiont...
-
jasność ekranu audi concert
Kilka tematów wyżej, w tym samym dziale, wisi jak wół -->> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/237928-problem-z-podswietlaniem-wyswietlacza-concert-symphony/ Dobrze by było jakbyś tego typu pytania zadawał w tym samym wątku, żeby kolejni użytkownicy mieli wszystko w jednym miejscu.
-
[b8] Awaria nawigacji MMI 3G
Niektóre porysowane płyty są lepiej "czytelne" dla odtwarzaczy niż inne, z pozoru w lepszym stanie. Kup jakąś dobrej jakości płytę, zrób kopię Twojej z navigacją i spróbuj w ten sposób. Warto zaczynać od najprostszych metod
-
B8 TrOOOOp
http://www.motofakty.pl/artykul/najczesciej-kradzione-auta-w-2014-roku-video.html W 2014 skradziono 660 A4 (2. miejsce w rankingu "popularności"). Praktycznie dwie sztuki każdego dnia