Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. Wszyscy tak mają. Taki urok
  2. A niby dlaczego? Skoro mogą zmienić kody w Twoim starym kluczyku, to dlaczego nie mogą tego zmienić w innym starym kluczyku?
  3. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lol, A4, wymarzone auto do ciągania przyczep Cena też mega
  4. Źle. Da się wymienić kod w każdym kluczyku, ale nie da się odczytać kodu z Immo. Więc w ASO muszą wygenerować nowy kod i wymienić go we wszystkich kluczykach i w sterowniku (Immo) w aucie. Jest to operacja w jedną stronę, więc nie da się ani skopiować kodu pomiędzy kluczykami, ani z immobilizer'a.
  5. Musisz do ASO jechać na zdjęcie ochrony. Koszt kilka stówek. Sam tego niestety nie zrobisz.
  6. Nie próbowałem, ale na zdrowy rozum - wejście AUX to wejście muzyczne, a nie danych. Zakładając już nawet, że pendrive skądś wyczaruje napięcie do zasilania (wejście AUX takiego napięcia nie podaje), to jak chciałbyś sterować odtwarzaniem muzyki? Najprostszy sposób to w miarę niedrogi odtwarzacz MP3 podłączony do wejścia AUX kablem mini-jack - mini-jack.
  7. Nie będzie działało.
  8. Australia. http://nowak.com.au/australijskie-wtyczki-prad-w-australii/
  9. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdź czujnik temperatury zewnętrznej - powinien być na przednim grillu przed chłodnicą, w specjalnym uchwycie. Kiedyś u mnie nie zamontowali w uchwyt po zdejmowaniu zderzaka i odczytywał zawyżoną temperaturę zewnętrzną, bo dotykał do chłodnicy. Klima wariowała, najczęściej wiała zimnym powietrzem. Poza tym spróbuj zrobić testy elementów wykonawczych. Może jakiś silniczek od klapy się przyblokował, a błędy wyskoczą dopiero po testach? Z tym czujnikiem coś może być na rzeczy bo zauważyłem to właśnie po zdejmowaniu zderzaka przez lakiernika. Jednak czujnik jest na swoim miejscu - za atrapą pod rejestracja po prawej stronie to to ? poza tym z jednej strony leci zimno z drugiej gorąco, czujnik temp wewnętrznej jest chyba jeden w krateczce na środku klimatronika. Robiłem output test i basic setings - brak błędów. Zobacz jak powinien być osadzony ten czujnik: http://i.imgur.com/BHwEdju.png Jak dla mnie to możesz mieć też walnięty któryś czujnik temperatury w kanałach nawiewowych. To jest chyba tak, że na każdą stronę masz dwa czujniki - jeden przy samej kratce nawiewu, a drugi na powrocie (w okolicach stóp). Pierwszy bada temperaturę powietrza, którą wydmuc**je, a drugi powietrze powracające. Na tej podstawie jest szacowana temperatura wnętrza auta. Jeśli np. czujnik powrotny pasażera zaniża temperaturę (ale błędów nie pokazuje), to automatycznie klimatronik będzie podawał więcej ciepłego powietrza. A że trochę tego ciepła poleci też na stronę kierowcy, to z kolei po stronie kierowcy będzie puszczało zimniejsze powietrze, żeby wyrównać temperaturę do ustawionego poziomu. Ma to sens? Ale że do czujników trzeba trochę rzeczy wybebeszyć, to może lepiej upewnij się na 100% z tym zewnętrznym
  10. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdź czujnik temperatury zewnętrznej - powinien być na przednim grillu przed chłodnicą, w specjalnym uchwycie. Kiedyś u mnie nie zamontowali w uchwyt po zdejmowaniu zderzaka i odczytywał zawyżoną temperaturę zewnętrzną, bo dotykał do chłodnicy. Klima wariowała, najczęściej wiała zimnym powietrzem. Poza tym spróbuj zrobić testy elementów wykonawczych. Może jakiś silniczek od klapy się przyblokował, a błędy wyskoczą dopiero po testach?
  11. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś mi się kojarzy, że ktoś z forum próbował wymienić cały panel klimatronika na poliftowy i chyba nawet mu się udało. Ale niestety nie pamiętam kto i kiedy.
  12. To nie te czasy, że za wyskalowanie odpowiadał rodzaj sprężyny od wskazówki Wskazanie jest sterowane elektronicznie przez zainstalowany soft. Kwestia tylko czy ten soft da się wymienić / przekodować.
  13. Czujnik deszczu to osobna sprawa. Ma swoją wtyczkę i swoje mocowanie. Z lusterkiem ma niewiele wspólnego.
  14. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ustawienie w MMI to nie natężenie światła, przy którym mają się zapalić światła mijania, tylko opóźnienie do zapalenia tych świateł. Np. przy "wcześnie" światła zapalą Ci się od razu po wjechaniu do tunelu, a na "późne" możesz przez ten tunel przejechać i się nie włączą (chyba że będzie wystarczająco długi ).
  15. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem jak to jest z pamięcią (masz sterownik drzwi obsługujący pamięć?), ale zdecydowanie nie trzeba przekręcać pokrętła, żeby lustro wróciło. Dzieje się tak zamoczynnie jak przekroczysz jakąś prędkość (15 km/h?) albo wyłączysz zapłon
  16. Ktoś ostatnio szukał: http://allegro.pl/drive-select-8k1959673e-audi-a4-s4-a5-s5-q5-i5237461222.html
  17. Może podświetlenie wyświetlacza zaczyna się kończyć? Tzn. świetłowkę zaczyna szlag trafiać Jeden kolega opisywał na forum podobny problem. Co prawda chodziło o bardzo ciemny czerwony wyświetlacz, ale przy kolorowych nawet niewielka różnica w jasności i barwie podświetlenia może bezpośrednio wpływać na widziane kolory: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/237928-problem-z-podswietlaniem-wyswietlacza-concert-symphony/ Co ciekawe, kolega rozwiązał problem wymieniając świetlówkę
  18. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na rondach się fajnie jeździło Dało się też w MMI jeździć?
  19. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki wielkie kolego , wiązka zakupiona przed chwilą przeze mnie , teraz jeszcze potrzebuje moduł obslugujacy przod i tył oraz guzik w konsole. Moze komus sie walają takie graty ? przycisk kup w asso wcale nie jest taki drogi Przycisków na pęczki na Allegro. Ale chyba kolega nie czeka na gotowe linki do wszystkiego. Włóż trochę wysiłku. Po sterownik PDC zgłoś się do kolegi tomeq001
  20. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Słabo szukasz. Pierwsza z brzegu: http://allegro.pl/wiazka-pdc-zderz-przod-audi-a5-8k0-971-095-nowa-i5194122947.html
  21. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Robi, ale jak nie masz pamięci w lusterku, to zawsze wraca ono troszkę niżej niż było. A z pamięcią możesz ustawić też do jakiej pozycji ma się obniżać. Z tym, że sterownik drzwi też musi obsługiwać pamięć
  22. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prawe ma więcej pinów, bo ma pamięć. Chodzi o zniżanie tego lusterka po wrzuceniu wstecznego.
  23. No tak, ale jeśli to tylko kwestia serwera, to można to jakoś obejść. Podejrzewam, że materiały nie zostały skasowane tylko gdzieś tam leżą. W czynie społecznym mogę udostępnić miejsce na serwerze na dalsze utrzymywanie stronki, bo sam z niej korzystałem
  24. To ktoś z Polski trzymał? Da się przejąć od niego materiały? Szkoda, żeby wyleciały w kosmos. Ktoś od nas może wstawić to na na jakiś publiczny serwer, chociażby ja na swój.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.