Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. OK, dzięki za potwierdzenie. I jeszcze jedno pytanie - czy każdy grill ma wycięcia montażowe do elementów trzymających czujniki?
  2. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tym, że to było chyba na serio
  3. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy widzieli już wyrezany własnoręcznie aktywny wydech? Ma nawet regulację głośności z opcją całkowitego wyłączenia źródło: https://www.facebook.com/chiptuning.gdansk/photos/a.339158972812042.79658.270831256311481/1180155338712397/?type=3&theater
  4. Graty pozbierane. W weekend zabieram się za rezanie. Mam tylko jedno pytanie. Ktoś wyżej pisał, żeby w zderzaku wiercić otwory 18 mm. Jak dla mnie to czujniki będą w nich trochę luźne. Ideałem byłoby 17 mm. Może potwierdzić ktoś, kto już to robił?
  5. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mówią, że chytry traci dwa razy Powodzenia w odzyskaniu kasy
  6. Jest też przypięty wątek o poliftowych TFSI http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301523-silniki-18-tfsi-lift-2012-2015-opinie/
  7. Kilka tematów niżej było dyskutowane dokładnie to samo: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/355444-18-tfsi-mulitronic/
  8. Raczej tutaj pisz jak potrzebujesz pomocy w zakupie: http://a4-klub.pl/index.php?/forum/242-audi-a4-b8/
  9. Jak dla mnie to te błędy to jakieś pierdoły: - jakiś niezidentyfikowany problem z EGR (to chyba najpoważniejszy problem) - dwa stare błędy o problemie ze świecami / cewkami (zalogowane w 2014 i na początku 2015 roku) - zarządzanie energią, czyli rozładowany akumulator - problem z zamkiem drzwi (standard w tych modelach) - przepalona żarówka
  10. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, nie ma ktoś na sprzedaż uchwytu kubków pod przetwornicę 230 V? Numer części: 8K0 862 533A
  11. A jesteś pewien, że sterowniki B i H będą ze sobą współpracowały? IMO mogą się nie dogadywać, bo to różne serie. Jeśli chodzi o dwa tryby opuszczania szyby, to trzeba to zaprogramować odpowiednią sekwencją wciskania przycisku opuszczania szyby. Może ktoś napisze dokładniej, bo nie pamiętam, ale chodziło chyba o opuszczenie szyby do końca i wciśnięcie przycisku opuszczania na 5-10 sekund, a potem podniesienie szyby do końca. No ale widziałeś taki sterownik, czy pytasz tylko teoretycznie? Bo ja się z takim nigdy nie spotkałem. A nawet jakbyś znalazł, to czy przy koszcie sterownika poniżej 100 zł opłaci się tak kombinować? Moim zdaniem nie, bo zaoszczędziłbyś może 50 zł
  12. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba się da, bo na Allegro tego od groma http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=base-relevance-uni-1-5-0613&search_scope=&string=a4%20grill%20emblemat%20quattro
  13. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A tak z ciekawości - nasze VCDS (mam ori) podejdą do B9? Wystarczy zaktualizować program, czy kabel będzie za słaby?
  14. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Olej kupujecie od kogoś z forum, czy np. Allegro albo jakiś inny zaufany sklep?
  15. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki panowie
  16. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dać dam, nie wiem tylko czy nie ma tam jakiejś specjalnej procedury czy innych szamańskich obrzędów do odprawienia Nie chciałbym czegoś pominąć i za chwilę regenerować zatarte turbo
  17. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, pojawił mi się wyciek oleju spod uszczelki węża doprowadzającego olej do turbiny (zaznaczone na zdjęciu). Dam radę to sam załatać podczas wymiany oleju? Są do tego jakieś zestawy naprawcze albo pojedyncze uszczelki? [edit] Dowiedziałem się, że to jest wąż powrotny oleju, a uszczelka ma oznaczenie 06F 145 757 L. Ale dalej nie wiem czy mogę się za to zabrać sam, czy raczej powinienem poprosić o pomoc mechanika.
  18. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie zapala się na zielono dopiero jak załączą się światła mijania. Wcześniej jest podświetlona razem z całym przełącznikiem na czerwono. Przyjrzyj się dokładnie, bo nie sądzę, żeby u Ciebie było inaczej.
  19. No przecież napisałem w moim poprzednim poście jak rozpoznać.
  20. A masz na liczniku w B8 kontrolkę, żeby ją zaświecić?
  21. A masz na liczniku w B8 taką kontrolkę? Jak włącznik świateł masz na Auto i zapalą się światła mijania, to podświetla się na zielono kontrolka:
  22. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli szukasz wtyczki do słonecznika, to 8D0972623. Ja kupiłem od tego kolesia z Allegro - http://allegro.pl/8d0972623-wtyczka-kostka-zlacze-audi-vw-skoda-seat-i5944882842.html Jeśli chodzi o wtyczkę do samej lampki, to 4B0971832. Podłącz się do lampki podsufitki. Prościej się nie da
  23. Każdy Ci to samo powie - podepnij kabel i sprawdź błędy. Może to być kwestia wiązki, sterownika, zamka... W ciemno Ci raczej nikt nie powie.
  24. Przecież aku można bez problemu odłączyć i nic nie powinno się samo rozkodować. Niestety nie zakodujesz sam pilotów. Tylko ASO.
  25. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O, dzięki, dobry pomysł. Trochę boję się, że od temperatury silnika klej na takiej macie będzie puszczał. Ale przetestuję i dam znać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.