Treść opublikowana przez garry99
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
i tu masz racje!
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
To tylko jedyny plus tych emerytur ze w tym wieku pojdziesz dorobisz sobie na ochronie jak robi większość i jakoś się kręci, albo pojdziesz do WOGu sprzedawac mundury ktore należą sie żołnierzom heh
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
Dokladnie
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
Po co Ci auto jak bilety bedziesz mial za grosze, ja tam tylko do konca kontraktu i do cywila, sluzylem tylko aby kredyt na mieszkanie dostac. Staraj sie do SG
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
Nie zabieraj cenych rzeczy a poza tym podstawa bielizna, jakies koszulki środki do higieny itp
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
no to tak jesli dostales juz te skierowanie na badania to jest ok 12 lekarzy do obejscia psychotesty wf i tyle pozniej do zawodowej to samo tylko normy z wf trochę wyższe
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
Kiedy to bylo tak z ciekawości pytam?
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
Są smieszne bo nie ma chetnych do służby u mnie w regionie to listy rozsylaja po ludziach aby przychodzili.
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
kiedy w 94r zdawałem egzaminy do Akademi Marynarki Wojennej w Gdyni to na 1000m zaliczenie na 3 była przy 3.45 przy moim wyniku 2.59 a teraz... 1000 m jest tylko dla kobiet
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
Do wojska biora to coraz wiekszych pajaców ostatnio przyjeli goscia co gra w jakies tam gry typu magia czy cos takiego i o godz 12 codziennie rzuca grochem za siebie a skubany jak zalozy maske MP5 to od razu zasypia na stojąco z tego co wiem maja go zwolnic do konca roku hehe wiec psychotesty nie sa takie trudne. Moja siostra dostala sie na szkole oficerska bez znajomosci wiec czasami można.
-
Spoty Olsztyńskie
Ma byc sporo ob ja polece na ornete bo juz dawno mnie tam nie bylo
-
Spoty Olsztyńskie
W zime cos sie ogarnie na tym placu
-
Black RS4 Caractere 2.5 Tdi quattro 18 Sline
Na żywo ten pakiet dokladek calkiem fajnie wygląda u mnie w pracy gosciu ma taka.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Rosja nie cale 3 zł hehe
-
Spoty Olsztyńskie
Orneta podobno ma byc w ta niedziele
-
[B6 AWX] Oem +
Mam takie same felgi i z dystansem wchodza na 320 mm
-
[B6 BFB] 1.8 T w Quattro Black Kombi by Carire **
Fajna sztuka, jak sprzedam swoja to takiej bede szukal:)
-
Kolejni zlapani
Zlapia jednych kolejni sie znajda i tak w koło...
-
Spoty Olsztyńskie
Jeszcze sporo pier**l kosmetycznych w niej trzeba zrobic, może uda się sprzedać i znalesc cos w quattro
-
Siłownia
Uwierz mi sylwetka kulturysty nie jest w zyciu potrzebna, co do zalania tluszczem to chyba nie widziales takich ludzi, mozemy wybrac sie na marsz kondycyjny z pelnym wyposazeniem itp
-
Spoty Olsztyńskie
Dzisiaj sie przekonalem co znacza dobre hamulce jak mi gosciu z zakretu znalazl sie na moim pasie:( Mowie do zony widzisz jak dobrze co znaczy miec wieksze hamulce a ona mi odpowiada ze mam zalozyc jeszcze wieksze heh
-
Siłownia
U mnie w robocie jest taki gosciu nie pozorny budowa troche wieksza od kija od szczotki a robi drazki 60+ ale takie prawie ze do pasa i sie praktycznie nie meczy jak pozwoli zeby go nagrac kiedy to tu zamieszczę filmik hehe
-
A4 Diesel
Auto na zywo wyglada kozacko i nie badz taki skromny heh
-
Siłownia
115 kg cwicze malo lub kiedy mam czas , nie mam ustalonej diety czy treningu, powie mi ktos czy jak ma sie staly ustalony swoj trening to powinny czesto wystepowac zakwasy?
-
Spoty Olsztyńskie
105 km