Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garry99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez garry99

  1. Kupiłem polerka DA EPL 41 talerz mocujący 120 mm jakie kupić dobre pady?
  2. Dzięki panowie,jak wrócę to wstawie kilka zdjęć środka.
  3. U mnie taka sytuacja,półskory nowe radio 2 din Kenwooda,wlacznik chrom,nowe przyciski od szyb,nowy przycisk od regulacji lusterek chromie,nowa okleina dekorow. Będzie lepsza pogoda zrobię lepsze zdjęcia. Audi ma się dobrze,caly czas coś przy niej robie na dniach wymienilem rozrząd bo zrobilem już 60tys. Zdjęcia z modów wrzucę później.
  4. Dasz namiary na kolege ktory robił wydech?
  5. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie to?
  6. Wykup minicasco i problem z głowy przy nastepnym spotkaniu ze zwierzyną
  7. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/przycisk-podlokietnika-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-i5484498817.html
  8. Ja mam ta z pierwszego linku ponad rok i spisuje się idealnie,do niej dokupilem bezprzewodowy moduł bluetooth i smiga a miło tylko że ja nie mam RNS a inne radio 2 din
  9. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No way. Moze podobna. Te felgi dawno juz nie jezdza Nie dawno widzialem czarnego sedana ale to nie byl s line jak Twój
  10. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam na przodzie 9 et 33 zobacz sobie u mnie w dziale. Tyl mialem kiedys 10 et 30 tu masz fotke jsk to wygladslo: Wczoraj chyba widzialem tą audi w Wesołej
  11. Mialem takie same problemy co opisujecie i u mnie byly winne przeguby wewnętrzne,rozebralem je wyczyscilem i dalem nowe oslony i smar,
  12. Jak dużo jest zabawy z elektryka? mechanike ogarne sam to koszta mi odejda
  13. Dzisiaj chodź przez chwilę moglem oblukać Twoją audi,powiem że robi wrażenie na tych felgach
  14. Chodzi o mechanike.
  15. Witaj,jak dalej huczy to skrzynie trzeba dokladnie rozebrać.
  16. Ostatnio jak bylem na wulkanizacji to mieli dwie te felgi do naprawy,w dziwny sposób byly mocno pękniete i tak już zaczynam się trochę wahać. Przy S za bardzo nie ma co modzić.
  17. Też choruje na te felgi,po NMR jeździ srebrne s4 tylko że angol.Felgi kupowaleś nowe,jesteś zadowolony?
  18. Ja raczej polece,nigdy nie bylem to zobaczę co to za impreza.
  19. http://ferienhaus-mazury.pl
  20. Zrób zderzak na glabko i daj dokładkę z b7,wtedy bedzie robiło robotę.
  21. MCE mam wersje LOW a pamietasz może jakie to kolory przewodów?
  22. Mam nie ori radio i mam wyjście na podłączenie pod światła wsteczne,gdzie najlepiej podłączyć ten przewód by nie ciągnąć go do tylu pod żarówkę?
  23. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie.Podpowie mi ktoś gdzie mogę podłączyć przewód sygnalowy radia aby wlaczyla mi sie kamera cofana,nie chcem ciągnąć kabli do tylu aby podpiac się pod żarówkę.
  24. To teraz ktory to bezpiecznik? Sprawdzę jeszcze raz kable
  25. Mam to samo u siebie,kable cale. Jak znajdziesz przyczynę to daj znać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.