Treść opublikowana przez garry99
-
B6 DIVISION
Bedzie lecieć na buty po kablach
-
B6 DIVISION
Mi jak elektryk otwieral puszke od ecu i zle ja skrecil to też leciala woda do środka i zalala kostki po czym włączył mi się tryb awaryjny.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Do kolegi Dzik najlepiej zadzwonic,szybko i sprawnie paczka już na drugi dzień byla u mnie.POLECAM!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam.Potrzebuje takiego zestawu do audi a4 b6 awx.prosiłbym o podanie ceny
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Z tylu wygląda ciekawie gorzej juz z boku ale co komu się podoba. Ja podziwiam za to ile wlożyłeś w to pracy.
-
B6 DIVISION
U mnie to samo bylo okazalo sie ze opony do wymiany mimo że drugi sezon,facet na wulkanizacji mówił że przy wiekszych oponach max 50 tys km
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
U mnie to samo,mod dobry jak sam zamykam klape a jak już z kims jade to maja znajomi problem z zamknieciem klapy heh
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Ladny czarnuch ja mam te listwy z laminatu dwa lata i nic sie nie dziejenz nimi.
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Dzisiaj rozmawialem ze swoja ekipa i pojedziemy jesli bedzie pogoda bo z tego co zapowiadaja to ma byc lipa :/
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Front kozak też bym chcial taki
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Obnizenie nawet 0,5 cm niewchodzi w gre mam garaz podziemny a wjazd jest pod dużym kątem już i tak żeby wjechac muszę zwalniać do zera.
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Ja ogarnąłem tylni zderzak lecz na urlopie idzie do poprawki.Dojdzie jeszcze dokladka z b7...
-
A4 b7 1.8t
Poprzednie kolo ladniejsze,ladnie rdza wpierdziela blotnik...
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Uwielbiam takie projekty;)
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Ten przód wyglada tragicznie,szukaj okazji mi sie udalo gwint KW wyrwać za 350 zl. Ja rozumiem ze chcialo by sie wszystko na raz mieć
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Pomaluj dokladki,obniż auto daj nawet dokładkę od cupry i jak na początek będzie dobrze. A na reszte dozbierasz.
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
W kombi masz ta podwójną podloge(wnęka przy siedzeniach) chce tam zamontować wzmacniacz i kondesator będzie to przeszklone pleksa a w bagażniku bedzie skrzynia basowa jak to ogarnę to wrzuce zdjecia.
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
Dzięki na żywo fajnie to wyglada,zamontowalem jeszcze spryski mgłowe z passata i tylna wycieraczke z Q5 a w przyszlym tyg zabawa z car audio a pozniej malowanie zderzakow i maski
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
U mnie taka sytuacja,półskory nowe radio 2 din Kenwooda,wlacznik chrom,nowe przyciski od szyb,nowy przycisk od regulacji lusterek chromie,nowa okleina dekorow,wyprana podloga w srodku i w bagaju i cos tam się jeszcze znajdzie;)
-
[b6 AWX] avant 161km/366nm,pakiet s-line,gwintKW,heble 321mm
Dzięki; ) Jako że wiosna coraz bliżej,wiec trzeba trochę zająć się audi na poczatek małe sprzatanie.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Brałem ostatnio u tego sprzedawcy w tej samej cenie tunel 2 din i faktycznie przyszedł w idealnym stanie.
-
Spoty Olsztyńskie
Postaram się zajechać
-
Które felgi 18" wybrać A4B6
Bierz 1 felgi ciekawe, robote robią w 19 calach. A takie pytanie jak mam opony 225/45 to mogę założyć na taki zestaw 8.5 i 9.5 cala czy na felgi z tylu 9.5 muszę dać szerszą opone?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Dobrze działasz u mnie też sezon pełną parą heh zobaczymy sie w Iławie:)
-
Moja Be Szucha ;)
Fajny avant,kumpel miał z takim kolorem ale mu zajeb... Wsk na sprzedaż?