Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garry99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez garry99

  1. Widziałem Twoje audi w piątek w Działdowie ,kolega mówił że czasami stoi też rs4 to pewnie te co było w Iławie?. Na żywo autko przyciąga wzrok ogarnij jakąś sesje bo audi za***ista:wink:
  2. Jako że Audi nie udało się sprzedać to trzeba modzić dalej zmian jakich dokonałem to: * dokładka od cupry *hamulce 320 mm *logo na klapie pomalowane na czarno *gwint KW Poza tym ogólny serwis nabicie klimy,wahacze itp. ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 20:06 ---------- Nowe mody:wink:
  3. i tak najlepsza babka z 5 m nie trafić w gościa tu mogę zrozumieć stres ale gdy był już do nich plecami to miała odwagę go postrzelić,jeśli by to ode mnie zależało to bym ukarał policjantów...
  4. Poczytajcie prawo użycia broni i zastosowanie środków przymusu bezpośredniego nie można strzelać komuś w plecy.Do policji przyjmuję się coraz gorszych baranów już nie wspomnę o kobietach:facepalm: Ja rozumiem że łatwo jest mówić i kogoś osądzać,po tej sytuacji gdy rzucił już tym toporkiem policjant mógł użyć gazu i pałki. kiedyś miałem podobną sytuacje na służbie Pododdział Alarmowy(MON) i dałem dla gościa rady samą pałką.
  5. garry99 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobry kolo,widać że kondycyjnie jest mega mocny. Dobry jest ten pomysł stanie do ściany plecami i odbijanie piłki na sznurku:wink:
  6. Kolega z Mrągowa, zawsze probuje z Toba zagadać ale zawsze gdzieś znikasz hehe na żywo lepiej się przezentuje:wink:
  7. Dzisiaj w Mragowie widziany ladny czarny b6 avant, pakiet s line gleba felgi chyba firmy Thomason na rej. PGS
  8. Po co ją modzić jak za pół roku sprzedaż?
  9. Siema. Lecisz w niedziele na ornete?
  10. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jego ok 180 tyś
  11. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie spojrzałem na rocznik:kwasny: on miał starszego,teść ma tylko że z 2012 2,0 tdi biTurbo no to już fajnie śmiga:wink: a nie wiesz ile to jest konna wersja ? ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- a już wiem BiTDI to jest 180km ale tego strasznie mało On kupował nowego i sobie go po swojemu konfigurował,zaje...ma w nim zaciski z przodu muszę pomierzyć czy podejdą do audi:decayed:
  12. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie spojrzałem na rocznik:kwasny: on miał starszego,teść ma tylko że z 2012 2,0 tdi biTurbo no to już fajnie śmiga:wink:
  13. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kolega miał z tym silnikiem i sprzedał szybko i kupił tego 150 Km.. czy lawetę jak miał podpiętą coś przewoził na pace to muł straszny i dużo mu palił
  14. Fajnie że żółty kolorek lepsze niż te oklepane czerwone,co do dekielków to faktycznie dziwnie to wygląda,jeszcze tylko s line i będzie malina:wink:
  15. Z taką coupe Gt tym bardziej w quattro będziesz potrzebował jeszcze większy worek kasy,ostatnio w moim mieście poszła taka od ręki za 35 tyś
  16. co trzeba zakodować po zmianie na większe heble,jest gdzieś to opisane?
  17. To mój synek był mniejszy 900 gram w 3 miechy przed terminem żona rodziła,teraz skończył w czerwcu roczek 12,5 kg i już sam chodzi:wink:
  18. garry99 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    7 lat za kółkiem robi swoje:kwasny: kiedys sporo trenowalem, teraz brzuch muszę ogarnąć. Musze popytac kolegów o tą ketoze
  19. garry99 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czy ten nadmiar zaznaczony na zdjęciu uda mi się zrzucić robieniem brzuszków plus do tego jakieś bieganie??
  20. Ciekawy projekt coś w końcu innego:wink:
  21. garry99 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Siemano Panowie:hi Dzisiaj w Mragowie mojemu znajomemu ukradli a4 b6 avant kolor grafit numery NMR 21KA na tylnej klapie mial dużo naklejek, srodek pelen s line, duza navi, szare skórzane siedzenia, xenon alusy ala avusy 17 cali, prawa przednia drzwiowa listwa lekko odstawala. Wszelkie info 508-389-699. Najlepsze jest to ze audi stala od mojej ok 40 m:kwasny:
  22. Siemano Panowie:hi Dzisiaj w Mragowie dla mojego znajomego ukradli a4 b6 avant kolor grafit numery NMR 21KA na tylnej klapie mial dużo naklejek, srodek pelen s line, duza navi, szare skórzane siedzenia, xenon alusy ala avusy 17 cali, prawa przednia drzwiowa listwa lekko odstawala. Wszelkie info 508-389-699. Najlepsze jest to ze audi stala od mojej ok 40 m:kwasny:
  23. W jaką moc celujesz?
  24. Mam identyczną gałkę od 8 miesięcy i jak na razie jest ok,łatwo zamontować żadnych problemów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.