Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garry99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez garry99

  1. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema:hi: Mam pytanko czy takie felgi są coś warte czy lepiej omijać. FELGI DARE LM "18 NOWE 8J+9J 5x112 (3670648135) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. Jeśli można wiedzieć czym się zajmujesz?
  3. Fajna sztuka,będzie zabawa w zimę
  4. Pełno tego jest na allegro
  5. Fajny pomysł na felgi:wink:
  6. Na czarnym aucie wyglądają zaje...
  7. Audi A4 Audi A4B6 doinwestowana 2002 Pleszew ? Tablica.pl czemu sprzedajesz?
  8. Avusy fajniejsze białe by pasowaly do niebieskiego:wink:
  9. Fajnie że quattro, jak to przy aucie zawsze coś jest do zrobienia. Na początek troche ją obniż
  10. Ile dałeś za przyciski od szyb, fajnie to wygląda z chromem:wink:
  11. Na forum audi 80 właśnie znalezli skradzione audi dzięki FB zawsze trzeba wykorzystać wszystkie możliwe środki.
  12. Całkiem fajnie wygląda,co to za dokładki?
  13. Dekory trochę nie pasują do białej tapicerki a tak poza tym dobra robota:wink:
  14. Na mazurach raczej nie znajdziesz bo sam szukałem,też mam awx ja byłem u kolegi spanky z otwocka. Spanky z Otwocka "EDC-Tuning" zna się na tym co robi i robi to dobrze. Człowiek z zamiłowaniem do dłubania przy sofcie samochodu. Indywidualne podejście do maszyny. Jeżeli coś się nie da zrobić to to powie, a nie będzie ściemniał że to zrobi. Z czystym sumieniem polecam. U mnie robił źle wycięty DPF programowo i mapy wtrysku. Samochodzik chodzi jak powinien. Potwierdzam to co napisał kolega,byłem i wróciłem na mazury z bananem na twarzy:wink:
  15. Dzięki:decayed: muszę pomyśleć nad jakimiś oponami do startu,spota będzie można jakiegoś zorganizować
  16. która b5 czy b6?
  17. garry99 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie widziałem waszych audi na Ornecie,chyba staliście gdzieś na początku? bo widzę że kolega Sampler też był.
  18. Też bawiłem się w regenerację ale źle to wychodziło i wkońcu kupiłem taki za 50 zł z przesyłką i działa jak należy a zawsze można przełożyć ten przedni panel na ori:wink:
  19. 160 km i 400Nm wiadomo masa sporo mniejsza
  20. ja chociaż z pucharem wrócilem:decayed:
  21. Na mazurach raczej nie znajdziesz bo sam szukałem,też mam awx ja byłem u kolegi spanky z otwocka.
  22. Ja z ekipą się wybieramy:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.