Treść opublikowana przez garry99
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
+1:grin:
-
[B5 AML] Świstakowóz czyli widlasta szóstka w Avancie :D
Fajna,wrzuć fotki wnętrza,pozdro z kętrzyna:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Bez listew s4 wygląda dużo lepiej.
-
B6 DIVISION
Test PlastiDip filmik z Audi A4 B6 będzie trzeba coś na wiosnę pomysleć
-
Nietypowy problem z ogrzewaniem
Mam taki sam problem że jak ustawie na 18 stopni to jest za gorąco i nie idzie wytrzymać na LO wiadomo już zimno.po podłączeniu vaga są dwa błędy. 00604 potencjometr V71(G113) i 01274 nastawnik klapy spiętrzającej V71 i teraz gdzie tego szukać to idzie wymienić?
-
Biały kolor audi
Tu jest a4 b6 pomalowana plastdipem
-
chromy na dark red??
Plasti Lak - FLIP-FLOP KAMELEON nie dip (3794972505) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest nawet ciekawe
-
B6 by Armi - sesja s.25
Fajne są na wiosnę takie kupię
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
od pinu 1 wystarczy wyprowadzić kabel do masy i będzie ok bo jakoś nie chce mi się bawić w podłączenie czujnika
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
Pomysł ciekawy,zawsze to coś innego jak reszta:thumbup1: Jak byś klepał wszystko to co inni jesteś cool a tak widzisz...tak to już jest na forum audi:wink:
-
Meine schwarzen avant :D
Fajna zadbana sztuka,powodzenia w reżaniu:wink:
-
A4 Diesel
Co tam dzialasz bo jak pamietam z ornety to audi ladne i SZYBKIE Mycie woskowanie,lampy poszły do Gwertego,mieszek od Reggiego,gałka od s3 założone ogólnie robię przegląd auta mam podnośnik korzystam dopóki teścia nie ma. Od poniedziałku zacznę felgi szykować do malowania na wiosnę będzie 18:wink:
-
A4 Diesel
Dobrze działasz,ja mam wolne dwa tyg i od tyg z garażu już nie wychodzę
-
Skradzione
Ostatnio w TVN TURBO "Auto Gangi" pokazywali że w modzie robi się pozostawianie aut w dużych osiedlach na jakiś czas i tak do miejsca gdzie mają je rozebrać,najwięcej takich przypadków jest w pomorskim.
-
Spoty Olsztyńskie
To jest nas dwóch:decayed: moje audi tak samo wygląda,moje lampy doszły we wtorek jak dzwoniłem do niego to mówił że są dwie paczki może Twoje lampy:grin: Mi auto na razie mi nie potrzebne jestem na urlopie tacierzyskim,żony autem ganiam całe 1,9 Sdi:facepalm:
-
Spoty Olsztyńskie
Lampy wysłałes do Gwertego?
-
[B6 AVF] Moja czarna Perła A4
Na wiosnę też będe szukał wnętrza takie jak Twoje,zestaw 320/288 zmienię jak znajdę gdzieś na szrocie bo ceny na forum zabijają.Dbaj o nią fajna sztuka:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mogą próbować ponownie bo jakby nie patrzeć na części jest sporo warte miałem staż kiedyś na policji to wiem jakie akcje były.
-
B6 Avant bez relingow
Mój avant jest bez relingów z tego co zauważyłem to optycznie auto wygląda na niższe.
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
To w końcu jak jest trzeba kupić siłowniki z audi a6 c6 kombi i do tego sprężynki tak?
-
[B6 AVJ) 1.8T AVANT by Zibione
Fajna czarnula, webasto fajna sprawa lepiej naprawić, kola ori audi mam na sprzedaż jak by co:wink:
-
B6 DIVISION
Nie wiem czy było fajny bajer:shock3:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
U mnie byś tak nie pojeździł z tymi szybami:wink:
-
Seat Leon 1M ASZ -> 219PS/419Nm
Zawsze mi się podobały Leony:wink: aby służyła jak najdłużej bezawaryjnie.
-
B6 DIVISION
Wg mnie omijac: http://images42.fotosik.pl/872/fdcaf74073554cb7.jpg To dare? Czytałem że dosyć dobrej jakosci sa:whistling: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 TAK Dare gdzieś czytałem że w niemieckim magazynie motoryzacyjnym miały dobrą opinie. Pasowały by do b6 avant?