Treść opublikowana przez garry99
-
B6 DIVISION
Panowie warte to swojej ceny ma ktoś u siebie założone DOWNPIPE 1.9TDI 1.9 TDI Audi A4 A6 VW Passat B5 B6 (3560509552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
2 lub 4:wink:
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
Zadbana to fakt,wrzuć zdjęcia środka.Ja swoje 17 będę chciał sprzedać z nowymi oponami jakby co:decayed:
-
A4 Diesel
Fajna maszyna,widzę że kolega ze Szczytna nie daleko mnie pozdro z Nmr
-
[b6 AWX] avant 161km/366nm,pakiet s-line,gwintKW,heble 321mm
Coraz bardziej myśle o tych dokladkach w kolor bo u mnie w pracy gościu ma taka samą i wygląda calkiem fajnie, ,malowac będę na wiosne jak dojdzie dokladka s line:wink: dzisiaj kupilem felgi 18 cali wieczorem wstawie jakies foto:decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Kiełbaski można piec:grin:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Dzięki jest kosa też tak u siebie zrobie:decayed:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Masz moze zdjecie jak to wyglada z przodu bo tez chcem zrobic jak u Ciebie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Fakt szrotu jest trzeba szukać w miarę zadbanej sztuki.ostatnio sasiad kupił s-line przygotowana do sprzedaży jak cholera bo to z pod Radomia byla ale jak ją wzięliśmy na podnośnik to byla masakra sama rdza:kwasny: fajny w tych sline jest środek szczególnie fotele poczekam do wiosny i kupię do swojego:naughty:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Piękna sztuka, czasami żałuję że nie kupiłem sobie czarnej:decayed:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
muszę jeszcze poczytać żeby wszystko dokładnie sprawdzić w moich rejonach nie ma dobrych tunerów żeby się coś dowiedzieć a te 190 km by się przydało bo jeżdżę na zloty a 1/4 nie gardzę a te 130 km to trochę mało przy tej masie,serce mnie boli jak golf 3 z tą samą mocą mnie objeżdża jak chce:confused4:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Jeśli kupię nowe to powinno być ok? a jeśli nie to jakie najlepiej założyć żeby atakować te ok 190 km. po założeniu tego wszystkiego od razu jechać na strojenie tak? sorry że tak pytam uczę się
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Jeśli mam AWX to przy tym setupie Etap2 muszę zmienić sprzęgło i jak to jest z żywotnością silnika? - turbo BRD - FMIC - program - brak EGR - DP - pompki seria Wynik: max 200km 400nm
-
B6 by Armi - sesja s.25
jeszcze tylko dobra felga i będzie:kox:
-
Ra4al'owe Audi A4 B6 QUATTRO
Wygląda na zadbaną, wrzuć więcej fot wnętrza, duzy plus ze quattro:wink:
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Tak kable idą do pokrętła ale podswietlenia nie mam muszę sprawdzić może jakiś bezpjecznik jest przepalony. O jakie kostki dokładnie chodzi?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dzisiaj wyciągnąłem kratkę nawiewów i tam były podłączone kable czyli mam podświetlenie nawiewów?
-
[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
Wypas ma za***isty:slina:
-
[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line
Mieszkasz moze kolego w Goldapi?
-
[A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza
Robie wrażenie:kox:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czy tylne zaciski z audi a6 c5 4.2 Q 2004r podejda do b6 1.9 tdi oska? pytam bo moge tanio kupić
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Furka kox:decayed:
-
[B6 AWX] Moje oczko:) Avant
Nie jest tak źle,wszystko da się dołożyć i będzie malina aby służyła bezawaryjnie jak najdłużej:wink:
-
[B6 AVF] Black Avant - powoli coraz ciemniej :)
Wstawiałeś soczewkę z b8? daj znać jak to świeci bo sam planuję oddać lampy do gwertego
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Dzisiaj też zrobiłem tem mod z którego jestem mega zadowolny:decayed: były też problemy ale po przeczytaniu szczególnie ost strony wszystko zostalo rozwiązanie.