Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garry99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez garry99

  1. b7 po lifcie za dużo niższą kasę peszek z tą myjką
  2. I jak mu ten 2.5 tdi sie sprawuje ? Bo ludzie rożnie piszą jak dbasz tak masz,mam dużo znajomych którzy je chwalą
  3. fajna sztuka,poprzednia generacja choćby nie wiem co by z niej zrobił to i tak będzie kibel a tu już większe pole do popisu:wink:
  4. Piękny sedan,sam takiego już długo szukam. Aby służyła jak najdłużej bez awaryjnie:wink:
  5. Pozdrawiam kolege z dzisiaj 14.06 srebrny sedan b6 rej GKA trasa Olsztyn-Mragowo trochę przegonilismy nasze diesle:decayed:
  6. No tak co tu porównywać, jak dlammnie Twoja audiczka wyglądała za***iście:wink:
  7. ale byli jaco dawaj jpg. Milo bylo pznac Które Kafffar miejsce zająłes w konkursie najnizsze auto?
  8. W b5 wychodził taki RNS-e czy to z innego auta?
  9. Piekna sztuka jak mody które zrobiłeś szkoda że diesel
  10. garry99 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szkoda diesla modzić przez te dwa wydechy to kazdy myśli ze siedzi tam 4.2 i ścigać sie chcą będę szukał czegoś lzejszego i szybszego b6 sa za ciezkie:facepalm:
  11. garry99 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szukaj mi kupca na audi bo chcem sprzedać
  12. Ja takie kupilem tylko ze od innego sprzedawcy i tylko jedna listwe musialem lekko przyciąć a tak wygladaja spoko, nic mi nie odstaje. A dac tak za ori 700 zl i jeszcze pomalować mija się z celem.
  13. garry99 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Z takimi sprawami idz do lekarza bo to nie żarty, mialem podobnie kozak bylem poszedlem po czasie okazalo sie że mam zeslizg tylny kregow 7 lat i mi nie przechodzi ale juz tak nie boli jak na poczatku.
  14. garry99 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Gleba konkretna:cool1: na Dajtkach oblukam Twoje wypociny:wink:
  15. Dokładnie nie kupuj z małymi a tym bardziej co są skrętne,duże pompowane koła są najlepsze.jak dla mnie na nowe wózki szkoda kasy,kupiliśmy używany a teraz tego jest ciężko sprzedać
  16. taki ten silnik jest awaryjny? używałbym go sporadycznie mam drugie auto:wink:
  17. :thumbup1: i eSe teraz Tak sie rozgladam tylko nad s4 b5, duzo teraz czytam na temat tego 2.7 bi turbo mial ktos stycznosc z tym silnikiem?
  18. Na chwile obecną myślę o sprzedaży mojej audi jeśli ktoś bylby zainteresowany to na pw.powod sprzedaży jest tylko taki ze będę mial pracę na miejscu i dlatego diesel bedzie malo oplacalny.
  19. Krutynia to bardzo fajne miejsce na splyw kajakiem,nie daleko jest Kadzidlowo park dzikich zwierzat fajne miejsce pojechac z rodzina itp
  20. garry99 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Już to zrobiłem,a jest może coś jak regulator napięcia? czy vagiem da się wykryć przyczynę?
  21. garry99 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Co może być przyczyną niskiego napięcia w reflektorze (11,5 v) wszystko mi działa oprócz xenonu nie za każdym razem się załącza,sprawdziłem dwa przełączniki świateł,przetwornica jest nowa i żarnik.Jak podłącze pod akumulator działa wszystko ok i np wyciągne i włożę bezpiecznik i też działa.
  22. do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok Nie długo się wybieram do NDZ to jak bedzię możliwość to jakoś zrobimy ustawkę
  23. Wygląda fajne ale na tym już bym do pracy nie dojechał sam mam gwint czeka na założenie i się ciągle waham czy założyć czy sprzedać,a jak zrobili wam drogę NDZ--NNI?
  24. Maj 2014 Felgi 18 cali pomalowane w grafitowy metalik plus nowe opony 225/45 r18,środek dekielków oklejony czarną folią karbon.Nowy grill maski ala RS dolny robiony home made. Zrobione automatyczne otwieranie klapy bagażnika. NA dniach może uda mi się założyć gwint i hamulce 321mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.