Treść opublikowana przez garry99
-
Seat Exeo ST 2.0TDI CR 143KM
b7 po lifcie za dużo niższą kasę peszek z tą myjką
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
I jak mu ten 2.5 tdi sie sprawuje ? Bo ludzie rożnie piszą jak dbasz tak masz,mam dużo znajomych którzy je chwalą
-
Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
fajna sztuka,poprzednia generacja choćby nie wiem co by z niej zrobił to i tak będzie kibel a tu już większe pole do popisu:wink:
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Piękny sedan,sam takiego już długo szukam. Aby służyła jak najdłużej bez awaryjnie:wink:
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolege z dzisiaj 14.06 srebrny sedan b6 rej GKA trasa Olsztyn-Mragowo trochę przegonilismy nasze diesle:decayed:
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
No tak co tu porównywać, jak dlammnie Twoja audiczka wyglądała za***iście:wink:
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
ale byli jaco dawaj jpg. Milo bylo pznac Które Kafffar miejsce zająłes w konkursie najnizsze auto?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
W b5 wychodził taki RNS-e czy to z innego auta?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Piekna sztuka jak mody które zrobiłeś szkoda że diesel
-
A4 Diesel
Szkoda diesla modzić przez te dwa wydechy to kazdy myśli ze siedzi tam 4.2 i ścigać sie chcą będę szukał czegoś lzejszego i szybszego b6 sa za ciezkie:facepalm:
-
A4 Diesel
Szukaj mi kupca na audi bo chcem sprzedać
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Ja takie kupilem tylko ze od innego sprzedawcy i tylko jedna listwe musialem lekko przyciąć a tak wygladaja spoko, nic mi nie odstaje. A dac tak za ori 700 zl i jeszcze pomalować mija się z celem.
-
Siłownia
Z takimi sprawami idz do lekarza bo to nie żarty, mialem podobnie kozak bylem poszedlem po czasie okazalo sie że mam zeslizg tylny kregow 7 lat i mi nie przechodzi ale juz tak nie boli jak na poczatku.
-
A4 Diesel
Gleba konkretna:cool1: na Dajtkach oblukam Twoje wypociny:wink:
-
Tacierzyństwo
Dokładnie nie kupuj z małymi a tym bardziej co są skrętne,duże pompowane koła są najlepsze.jak dla mnie na nowe wózki szkoda kasy,kupiliśmy używany a teraz tego jest ciężko sprzedać
-
Spoty Olsztyńskie
taki ten silnik jest awaryjny? używałbym go sporadycznie mam drugie auto:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
:thumbup1: i eSe teraz Tak sie rozgladam tylko nad s4 b5, duzo teraz czytam na temat tego 2.7 bi turbo mial ktos stycznosc z tym silnikiem?
-
Spoty Olsztyńskie
Na chwile obecną myślę o sprzedaży mojej audi jeśli ktoś bylby zainteresowany to na pw.powod sprzedaży jest tylko taki ze będę mial pracę na miejscu i dlatego diesel bedzie malo oplacalny.
-
Weekendowy wypad na kajaki
Krutynia to bardzo fajne miejsce na splyw kajakiem,nie daleko jest Kadzidlowo park dzikich zwierzat fajne miejsce pojechac z rodzina itp
-
[B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3
- Bixenon Xenon od A do Z
Już to zrobiłem,a jest może coś jak regulator napięcia? czy vagiem da się wykryć przyczynę?- Bixenon Xenon od A do Z
Co może być przyczyną niskiego napięcia w reflektorze (11,5 v) wszystko mi działa oprócz xenonu nie za każdym razem się załącza,sprawdziłem dwa przełączniki świateł,przetwornica jest nowa i żarnik.Jak podłącze pod akumulator działa wszystko ok i np wyciągne i włożę bezpiecznik i też działa.- A4 B5 TDI by a4-freunde
do kozłowa droga zrobiona . Kozłowo rozgrzebane i po tem do nidzicy ok Nie długo się wybieram do NDZ to jak bedzię możliwość to jakoś zrobimy ustawkę- A4 B5 TDI by a4-freunde
Wygląda fajne ale na tym już bym do pracy nie dojechał sam mam gwint czeka na założenie i się ciągle waham czy założyć czy sprzedać,a jak zrobili wam drogę NDZ--NNI?- [b6 AWX] avant 161km/366nm,pakiet s-line,gwintKW,heble 321mm
Maj 2014 Felgi 18 cali pomalowane w grafitowy metalik plus nowe opony 225/45 r18,środek dekielków oklejony czarną folią karbon.Nowy grill maski ala RS dolny robiony home made. Zrobione automatyczne otwieranie klapy bagażnika. NA dniach może uda mi się założyć gwint i hamulce 321mm - Bixenon Xenon od A do Z