Treść opublikowana przez garry99
-
Kto rezał doładkę zderzaka tył z B7 do B6
Daj jakieś foty?
-
[B6 AVJ] 1.8T Q // LED DRL // HYBRID-BOV // LISTWY S4 // ULTER 90 // 2DIN KENWOOD
Jak już zaczniesz modzić to końca nie ma z radia jestes zadowolony?
-
Spoty Olsztyńskie
W olsztynie jest ktoś kto dobrze ogarnia polerke?
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
No i ja mam numer zaklepany,myślę ze auto ogarnę do tego momentu
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Szczena opada
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Dzisiaj odebrany po regeneracji i powiem że jestem mile zaskoczony wykonaniem pracy.
-
Pioneer AVH-X8600BT, mirror link oraz nawigacja
Wpisz na yt model radia tam są filmiki
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Jakie braleś głośniki?
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Felgi bmw też mają roztaw 5x112 ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Mrągowo, codziennie niżej ON .4.23 PB 4.23 Verva ON 4.54
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Dobrze że nie kupiłeś b6 80 dużo fajniejsza,relektory soczewkowe to już rarytas. Moim zdaniem zderzak s2 bardziej pasuje:)
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
A ja wam powiem ze już po Europie,już tego jest za dużo,gdzie się nie obejrzysz to w modzie same geje pederasty i różne wynalazki. Jak rzadzacy nic z tym nie zrobią to tym bardziej zwykli ludzie przy nawiązaniu oczywiście muzułmanów.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Powie mi ktoś jak to jest że dwie stacje Orlen w tym samym miescie i dwie różne ceny?
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
Ja to bym zrobił jak w filmie 13 Dzielnica zamknąć ich wszystkich w jednym miejscu i zrzucić tam bombę! Materiałów o ich bestwialstwie można zobaczyć jak paru stronach gdzie nie ma cenzury to co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie!
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Teraz nic nie robią na lata, mialem kiedyś radio Pioneer p6000 ub jak kosztowało jeszcze ponad 600 zl i spalilo się miesiąc po gwarancji. Mnie tylko ciekawi jak to bedzie z duzymi mrozami czy wyświetlacz będzie działał?
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
Ja z doswicznienia też polecam PZU,sam wybierałem warsztat gdzie miałem bliżej,wszystko szybko i sprawnie.
-
Pytanie o Lampy diodowe
Te z 3 postu tylko pasek oklejał folią
-
jakie lampy?
Już jeśli zdeydujesz się na zamiennik to polecam firmy DEPO jakieś dobre żarówki i będzie gitara. Xenon drogi w zakupie i później przy wymianie części jak żarnik czy przetwornica.
-
Pytanie o Lampy diodowe
Te diodowe ma kolega b5 i je chwali,sam kupię do swojej tylko b6 są już na rynku podobno z lepszymi diodami.
-
ZESTAWA lakier po malowaniu jak zabezpieczyc?
Na wiosnę oddaje auto do malowania maska, zdrzaki przód i tył. I teraz czy mogę sam pobawić się w zabezieczenie lakieru np. Krok 1 dokladne umycie krok 2 glinka- cleaner krok 3 jakiś wosk? Lakier ly7w srebrny?
-
[A4 AVB] B6 Horneth ... małymi krokami do przodu...
Plus za kolor i mody,strasznie małe te nowe felgi ile to ma cali?
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
Gdzie je kupiłeś na wsi czy w mieście?
-
Wykaz modów na 2015 czyli co w planch ?
?
-
1996 80 Avant RS2
Marzenie! Dbaj o nie i jak masz możliwość to nie sprzedawaj ceny będą wyższe z czasem chodź i tak są wysokie. Co do części to już ich coraz mniej a za same zderzaki można kupić b6 heh
-
Wykaz modów na 2015 czyli co w planch ?
To co już mam: - tunel 2 din i ramka tunel z b7 -popielniczka i klima 2 din -spryskiwacze na szybe mgłowe z passata b6 -instalacja air bag off -nowe przyciski od szyb i przelacznik świateł w chromie -pół skóry z materiałem speed -zakupiona spawarka do plastiku bede łączył zderzaki -kilka lepszych kosmetyków -projekt car audio mojego pomysłu PLANY: -radio dedykowane 2 din -prawdopodobnie zmienie koła -malowanie zderzaków i maski I TO CHYBA NA TYLE