Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garry99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez garry99

  1. Daj jakieś foty?
  2. Jak już zaczniesz modzić to końca nie ma z radia jestes zadowolony?
  3. W olsztynie jest ktoś kto dobrze ogarnia polerke?
  4. No i ja mam numer zaklepany,myślę ze auto ogarnę do tego momentu
  5. Szczena opada
  6. Dzisiaj odebrany po regeneracji i powiem że jestem mile zaskoczony wykonaniem pracy.
  7. Wpisz na yt model radia tam są filmiki
  8. Jakie braleś głośniki?
  9. Felgi bmw też mają roztaw 5x112 ?
  10. Mrągowo, codziennie niżej ON .4.23 PB 4.23 Verva ON 4.54
  11. Dobrze że nie kupiłeś b6 80 dużo fajniejsza,relektory soczewkowe to już rarytas. Moim zdaniem zderzak s2 bardziej pasuje:)
  12. A ja wam powiem ze już po Europie,już tego jest za dużo,gdzie się nie obejrzysz to w modzie same geje pederasty i różne wynalazki. Jak rzadzacy nic z tym nie zrobią to tym bardziej zwykli ludzie przy nawiązaniu oczywiście muzułmanów.
  13. Powie mi ktoś jak to jest że dwie stacje Orlen w tym samym miescie i dwie różne ceny?
  14. Ja to bym zrobił jak w filmie 13 Dzielnica zamknąć ich wszystkich w jednym miejscu i zrzucić tam bombę! Materiałów o ich bestwialstwie można zobaczyć jak paru stronach gdzie nie ma cenzury to co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie!
  15. Teraz nic nie robią na lata, mialem kiedyś radio Pioneer p6000 ub jak kosztowało jeszcze ponad 600 zl i spalilo się miesiąc po gwarancji. Mnie tylko ciekawi jak to bedzie z duzymi mrozami czy wyświetlacz będzie działał?
  16. Ja z doswicznienia też polecam PZU,sam wybierałem warsztat gdzie miałem bliżej,wszystko szybko i sprawnie.
  17. Te z 3 postu tylko pasek oklejał folią
  18. garry99 odpowiedział(a) na radissona temat w Audi A4 B6
    Już jeśli zdeydujesz się na zamiennik to polecam firmy DEPO jakieś dobre żarówki i będzie gitara. Xenon drogi w zakupie i później przy wymianie części jak żarnik czy przetwornica.
  19. Te diodowe ma kolega b5 i je chwali,sam kupię do swojej tylko b6 są już na rynku podobno z lepszymi diodami.
  20. Na wiosnę oddaje auto do malowania maska, zdrzaki przód i tył. I teraz czy mogę sam pobawić się w zabezieczenie lakieru np. Krok 1 dokladne umycie krok 2 glinka- cleaner krok 3 jakiś wosk? Lakier ly7w srebrny?
  21. Plus za kolor i mody,strasznie małe te nowe felgi ile to ma cali?
  22. Gdzie je kupiłeś na wsi czy w mieście?
  23. garry99 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Marzenie! Dbaj o nie i jak masz możliwość to nie sprzedawaj ceny będą wyższe z czasem chodź i tak są wysokie. Co do części to już ich coraz mniej a za same zderzaki można kupić b6 heh
  24. To co już mam: - tunel 2 din i ramka tunel z b7 -popielniczka i klima 2 din -spryskiwacze na szybe mgłowe z passata b6 -instalacja air bag off -nowe przyciski od szyb i przelacznik świateł w chromie -pół skóry z materiałem speed -zakupiona spawarka do plastiku bede łączył zderzaki -kilka lepszych kosmetyków -projekt car audio mojego pomysłu PLANY: -radio dedykowane 2 din -prawdopodobnie zmienie koła -malowanie zderzaków i maski I TO CHYBA NA TYLE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.