Walczyłem z czymś bardzo podobnym, a mianowicie na dołach koleinach samochód nosiło na lewo i prawo, było też czuć, że trochę buja samochodem, na równej drodze jechał jak po sznurku. Byłem na diagnostyce i nic diagnosta mówił, że wszystko jest dobrze. Zmieniłem zawieszenie z przodu, ustawienie zbieżności- nie pomogło. Od szwagra dowiedziałem się że w opoltransie mają promocje na badanie geometrii za 1 pln bo kupili nową maszynkę. Pojechałem okazało się że lewe tylne koło za dużo jest odchylone w lewo (na zewnątrz samochodu). Wróciłem do domu zdjąłem koło i nie było nic niepokojącego widać, w górnym wahaczu gumy wydawały się na ponadrywane, postanowiłem więc zmienić tulejki na tym wahaczu z lewej i prawej strony. Po wymianie inna jazda nie ważne równa droga, doły, koleiny samochód jedzie jak po sznurku, a nawet nie byłem po tym zabiegu na ustawieniu geometrii (trzeba wyjąc śruby od regulacji pochylenia koła). Radzę więc to sprawdzić koszt naprawdę niewielki i nie potrzebnie "chyba" zawieszenie z przodu robiłem, a myślałem że mogą to być amory bo przód mam 80% + a tyl już się kończy.