Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tass

  1. Walczyłem z czymś bardzo podobnym, a mianowicie na dołach koleinach samochód nosiło na lewo i prawo, było też czuć, że trochę buja samochodem, na równej drodze jechał jak po sznurku. Byłem na diagnostyce i nic diagnosta mówił, że wszystko jest dobrze. Zmieniłem zawieszenie z przodu, ustawienie zbieżności- nie pomogło. Od szwagra dowiedziałem się że w opoltransie mają promocje na badanie geometrii za 1 pln bo kupili nową maszynkę. Pojechałem okazało się że lewe tylne koło za dużo jest odchylone w lewo (na zewnątrz samochodu). Wróciłem do domu zdjąłem koło i nie było nic niepokojącego widać, w górnym wahaczu gumy wydawały się na ponadrywane, postanowiłem więc zmienić tulejki na tym wahaczu z lewej i prawej strony. Po wymianie inna jazda nie ważne równa droga, doły, koleiny samochód jedzie jak po sznurku, a nawet nie byłem po tym zabiegu na ustawieniu geometrii (trzeba wyjąc śruby od regulacji pochylenia koła). Radzę więc to sprawdzić koszt naprawdę niewielki i nie potrzebnie "chyba" zawieszenie z przodu robiłem, a myślałem że mogą to być amory bo przód mam 80% + a tyl już się kończy.
  2. tass opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Padł wsteczny w skrzyni 5hp16 GBH i wychodzi na to, że skrzynia do wymiany. Czy pasowała by skrzynia z 2.5 tdi (inne oznaczenie), lub z "anglika" ? Co byście polecili?
  3. tass opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam tak jak w tytule, po wymianie oleju i filtra w skrzyni biegow 5hp19 gbh gdy wrzucę "R" bieg wejdzie, samochód ruszy do tyłu i po chwili wskakuje neutral. Pozostałe biegi (D S) wchodzą tak jak przed wymianą. Co może być przyczyną? Poziom oleju taki jaki być powinien wymiana robiona zgodnie z intrukcją na forum
  4. tass opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Mam pytanie, do jakiego obiegu podłączona jest chłodniczka oleju w 3.0 ASN małego czy dużego? Jedni mi mówią, że mały drudzy, że duży obieg, a mam podłączony przed nią reduktor od lpg i zastanawia mnie czy nie przenieść go przed nagrzewnicę.
  5. tass odpowiedział(a) na tass temat w Audi A4 B6/B7
    Separatory mam 2, oba sprawne.
  6. tass opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Kupiłem samochód bez oryginalnego radio, nie ściągało fal radiowych. Postanowiłem zmienić na coś lepszego i zabrać się za znalezienie powodu nie ściągania fal. Był i jest podłączony separator więc poszukałem na forum, znalazłem że przyczyną może być padnięty wzmacniacz antenowy, więc wymieniłem i nadal to samo. Po podłączeniu zwykłego kabla głośnikowego do radio ściąga fale i stacje radiowe jak należy. Tak więc mam pytanie którędy poprowadzony jest kabel antenowy? Wzmacniacz 8E9 035 225B samochód jest z navi z wyświetlaczem między zegarami, którym wejściem zasilany jest ten wzmacniacz i jeśli to wina przeciętego kabla antenowego czy można go zastąpić nowym po odcięciu starego kabla?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.