Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tass

  1. tass odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gorąco było to trochę tłumaczy czemu mało biegali, a jak wiadomo sprinterami też nie są:) Na tych mistrzostwach w Polskiej drużynie to ofensywa nie istniała, 3* gole defensorzy strzelili. * nie zawsze do tej brami co trzeba, chociaż faktem ze rykoszetem ten 1
  2. U mnie łączniki SKV padły po 8kkm, w b5 miałem MS i teraz jak bym miał zakładać to raczej z tej tańszej półki to MS chyba.
  3. tass odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie trzeba wygranej Polaków, żeby humory w Polsce się poprawiły?
  4. tass odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Trener trenerem, ale co z piłkarzami, którzy mają duże problemy z dokładnymi podaniami i nie potrafią grać z "pierwszej piłki". Tak grając jak na tych MŚ czyli wolno i czytelnie to każdy przeciwnik zdąży się ustawić na takiej imprezie, no może z Panamą by coś ugrali. Panama Anglikom choć 1 gola wpakowała, Polska miała problem ażeby oddać strzał na bramkę Kolumbii, nie mówiąc o skutecznym strzale.
  5. tass odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tradycyjnie
  6. Panowie mam takie pytanie, czy da się ten mechanizm w jakiś sensowny sposób posmarować? Coś piszczy jak pracują, wycieraczki pracują bez problemu. Czy czekać, aż padnie mechanizm?
  7. tass odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Z Kolumbią o wszytko, z Japonią o honor. Tradycji musi stać się zadość.?
  8. Z przebiegiem 400k w PL raczej się nie spotkasz czy 3.0 czy 1.8t Najczęściej w Polsce w granicach 200++ do 300 kkm, o "igle" z przebiegiem 150kkm b6 bardziej niż ciężko (o cabrio może łatwiej). Dwa razy kupowałem b6, pierwsza była v6 3.0 Q teraz obecne 1.8t Q na przebieg patrzyłem w 5 kolejności, bardziej zwracałem uwagę na stan samochodu, prace silnika i innych podzespołów. Czy to 3.0 czy 1.8t bardzo ciężko znaleźć coś sensownego, dużo dłużej szukałem 1.8t zanim kupiłem zrobiłem kilka ładnych tys. km. Powiem tyle może dużej różnicy w koszcie eksploatacji nie ma aż tak dużej, zaczynając od tankowania po jakieś drobne części eksploatacyjne po ubezpieczenie, ale jest to jednak odczuwalne. ASN nie jest zbyt skomplikowana jednostka, ale bez pewnego mechanika, który umie ustawić "nierząd" nie napalał bym się na ten silnik, już ktoś wyżej o tym wspominał bo nawet z blokadami ustawienie tego "nierządu" może nie być takie izi, a na źle ustawiony rozrząd cierpi spora cześć ASNów. Był też silnik 2.4 v6 w b6 ale one były chyba tylko w ośce. Z mojego punktu widzenia oba silniki maja swoje wady i zalety, ale nie zamienił teraz 1.8t na ASNa, oba nie "golasy", nie spawane z kawałków, silniki zdrowe, z LPG, ten i ten w quattro, oba avanty bez s line, daty zakupu ASN nie pamiętam dokładnie, ale rok 2014. BFB w styczniu ubiegłego roku ile zapłaciłem za tego i tego nie napisze, ale za BFB zapłaciłem DUŻO więcej i nie było to 5k tylko jeszcze więcej. Każdy szuka samochodu dla siebie i punkt widzenia zmienia się z punktem siedzenia. Z użytkowania obu powiem, że do jazdy przyjemniejszy ASN (dźwięk silnika, i inne plusy związane z v6), ale ogólnego użytkowania wole 1.8t (tańsza eksploatacja jak już wspominałem, zadbane 1.8t jednak trzyma cenę i dużo duża dużo większa łatwość w odsprzedaży). A4 b6 czy z tym silnikiem czy z tym nie jest demonem przyspieszenia zwłaszcza w quattro, ale "jakoś" to jedzie, w ośce jest trochę lepiej. Przed zakupem wiadro lodowatej wody na głowę i przemyśl czego tak naprawdę potrzebujesz i szukasz. Jeśli nie zależy Ci na przyczepności, a bardziej na dynamice jazy i na mniejszym spalaniu, ja pomyślałbym nad szukaniem ośki, będzie taniej, łatwiej znaleźć i zostanie więcej na "pakiet startowy" czy bogatsze wyposażenie i można jeszcze pomyśleć nad 2.4. Byłbym zapomniał ASNy maja plastikowy wałek od skracania dolotu w kolektorze ssącym, który się urywa (jak u mnie) lub nie pracują gruszki podciśnieniowe obracające nim, na to bym radził zwrócić uwagę przy zakupie, koszt używki nie jest może jakiś wysoki (cenią za niego nawet 400- 500 PLN) albo ciężko taki znaleźć w rozsądnej kwocie.
  9. Hankook VENTUS S1 EVO2 K117 Mam takie z homologacja VW od roku i złego słowa nie powiem.
  10. tass odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Około rok temu wleciał cały komplet SKV. Przy montażu łączniki stabilizatora wydawały się dużo dużo słabsze jak ori... czy lem... wytrzymały do grudnia około 8kkm, reszta ok siedzi do dziś (dokręcane wszystko jak samochód stał na kołach).
  11. Może te Bp to franszyza? Na stacjach z franszyzą różnie bywa z jakością paliw, testowałem na statoil i orlen i jest różnica, może nie na wszystkich tak jest.
  12. tass odpowiedział(a) na Magna temat w Audi A4 B7
    Zmiana żarówki może być rozwiązaniem problemu (albo jakiś opornik jak to led), miałem tak że prawy kierunek w przyczepce mrugał raz na ruski rok, kombinowałem, patrzyłem co jest nie tak w końcu wymiana na inną żarówkę rozwiązała problem. Obie żarówki były tradycyjne tylko rożnych producentów.
  13. Kilka razy styki potraktowałem środkiem do nich, początkowo błąd wracał, nie sprawdzałem błędów może ze 3 miesiące i dziś błędu nie ma (oby nie powrócił).
  14. Poprzednie moje a4 było z Włoch i tam była zakładana instalacja i butla, która miała homologacje włoską i UE. Na przeglądzie powiedział mi, że nie ma homologacji PL i nici ze stempelka (miałem wszystkie dokumenty z tej instalacji i butli). Co to za kraj ta Polska? Nie należy do UE? Wymieniłem tylko butle, wielozawór został ten sam. U Ciebie jak taka sama butla to nie widzę sensu zmiany. Chyba że ma z 15-20 lat (napisałeś koniec homologacji na butle 20lat? samochód ma prawie od nowości gaz?), lub inny kształt ma butla, to mogą być inne wskazania poziomu napełnienia butli (da się z tym żyć).
  15. Mam problem z: 16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit P0130 - 008 - Implausible Signal Błąd ciągle powraca czy to na pb czy lpg, miałem zrobić logi, podpiąłem vag'a usunąłem błąd. Odpalam silnik, błędu nie ma. Jadę i co chwilę zerkam na korekty, są w grupie 32 po jakimś czasie, w grupie 33 jak już na liczniku jest prawie 90 stopni też się pojawiły. Po chwili brak korekt w obu grupach (po odpaleniu na ciepłym też brak korekt, na zimnym są jak pisałem). Auto pali jeździ wszystko ok, nie odczuwam spadku mocy, nic nie szarpie, obroty nie skaczą. Logi zrobiłem na parkingu pod czas jazdy też to tak wygląda nic się nie zmienia, w grupie 33 podczas jazdy wszystko to samo zera i napięcie ciągle w granicach 3,3 V podobnie jak w załączonym logu. http://vaglog.pl/log-030_031_032_2eFsF.html http://vaglog.pl/log-033_034_036_ntsnf.html Nie wiem czy jest sens robić dynamiczne? Czy wtyczka od sądy to ta czarna obok wtyczek od czujników spalania stukowego za zbiorniczkiem od płynu? Jeśli ta to patrzyłem nie widać żeby były piny pośniedziałe. Co może być przyczyną zapchany kat? Nie wiem czy w ogóle on tam jest samochód nie tak dawno kupiony, a nigdy tam nie zaglądałem, puszka od kata jest tylko co jest w środku.
  16. tass odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Nowe tarcze należy też dotrzeć, a można też szybko załatwić tarcze wjeżdżając z gorącymi heblami w wodę.
  17. tass odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Dwa lata w a6 ojca i sprawują się świetnie.
  18. Ok dzięki, poprawie kolektor i będę szukał kogoś do strojenia lpg.
  19. Witam. Pojawiają mi się 2 błędy: 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 16712 - Knock Sensor 1 (G61): Signal too High P0328 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent Proszę o ocenę logów: pb Grupy: 115, 118 http://vaglog.pl/log-115_118_B913hFm.html Grupy: 002, 033 http://vaglog.pl/log-002_033_19bSdb.html Grupy: 003, 020 http://vaglog.pl/log-003_020_687O2r0.html lpg Grupy: 002, 033 http://vaglog.pl/log-002_033_377w7.html Z góry dziękuje za pomoc.
  20. tass odpowiedział(a) na tass temat w 1.8T
    Ok dzięki wielkie za info. już wiem czego szukać.
  21. tass opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Czy do bfb pasują kolektory ssące od avj i bex, (awt) ? Musze wymienić kolanko odmy, a jako że jakiś partacz gaziarz nawiercił dysze w taki sposób, że płakać się chce, poprawił bym te 2 rzeczy jednocześnie. Chodzi mi czy wszystkie wyjścia są takie same i w tym samym miejscu.
  22. Od tygodnia SKV ile pojeździ, zobaczymy. Na razie ok.
  23. Tak ten.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.