Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SLOVIAN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SLOVIAN

  1. Podczas ruszania z miejsca,musze dodawac strasznie duzo gazu bo silnik sie jakby dlawil i potrafi stanac.Na wyzszych biegach jest ok.Jaka moze byc przyczyna?
  2. wydales sporo,niemniej jednak nie dziwi mnie to bo ja wpakowalem w swojego ponad 8 tys plus cena auta...jak ktos wydak pare groszy to ma chyba szczescie...hehe
  3. nie zgodze sie,tankuje na schellu v-power i czuje duza roznice,jak dodaje gazu to centralnie mi sie maska podnosi,hehe.Fakt ,ze tankuje w Norwegii moze zmieniac duzo. Podobno w Polsce vpower schella jest robiony na zamowienie przez orlen,bo zwykla jest ta sama co na leje orlen. Oczywiscie to tylko moja opinia :biggrin:
  4. Radio to alpine RR9846,proste mp3 ,model z zeszlego roku. Reszta w samochodzie fabryczna.Rocka w samochodzie nie slucham,raczej rnb i takie tam do szybkiej jazdy.Myslalem ze do 800zl da rade cos kupic.
  5. nie wiem ile moga kosztowac ori,na allegro nie moge znalezc a w aso to kosmos.
  6. Kupowal ktos z was je kiedys? http://moto.allegro.pl/item175832909_audi_a4_tyl_promocja.html
  7. Tak jak w tytule.Radio mam alpine z zeszlego roku,i chcialbym cos zamontowac do tego,wzmacniacz,tuba...Planuje wydac do 800 pln,moze ktos cos polecic?
  8. W zeszlym sezonie kupilem nowe sport maxx'y.Pod koniec ub.r jedna mi pekla(kraweznik) Czy jak kupie nowa opone to bedzie grac z ta po sezonie na jednej osi? Jest to przod,nie chce zamieniac z tylem bo z przodu fele mi zzolkly od temp. Co o tym sadzicie?
  9. ja szukale kilka miesiecy,dzwonilem pytalem...zreszta oni i tak krzycza sobie sporo za te uzywki cos ok 100pln.
  10. zaciski to ja mialem pomalowane,malowalem je zeszlej zimy.Szczerzez mowia to zrobilem dokladnie jak opisal Kezor i na wiosne bylo po efekcie. Malowale specjalna farba ale brud i tak sie osadza bo powierzchnia jest zbyt porowata,nawet ciezko to oczyscic jak nie masz zajeb...ego przeswitu w felach. Mysle,ze nalezaloby tu uzyc lakieru aha i gwoli przypomnienia...wlasciwie to ja pytalem jak pomalowac felgi... :biggrin:
  11. 170pln w aso...
  12. z tego co widze to masz bilstein'y. Regeneruja je w zorpolu,w Warszawie.Mam identyczny komplet i tez zamierzam go zregenerowac,podobnie jak u ciebie z jednego wyciekl olej,normalnie wystrzelil,jak go naciskalem.....!!!Rozmawialem kiedys z kierownikiem tej firmy,mowil,ze koszt regeneracji sztuki wynosi ok 150pln,wiec sie chyba oplaca.Narazie nic nie robilem bo nie ma mnie w kraju,ale zamierzam do nich podjechac.Prowadza oficjalny servis dla Bilstein'a Tel. do nich to 0226143990 Aha,daj znac co z tego wyszlo.
  13. jezeli pomalujesz to podziel sie swoimi doswiadczeniami jak to zrobic,to tez sobie pomaluje.
  14. Ja mam takie oponki letnie,srednie sa mimo ze kosztuja 400stk. Jezdzilem na nich zeszly sezon od marca do listopada bez specjalnej brawury i z przodu duzo bieznika nie zostalo, ok 5-6 mm.Tyl jak nowy.Jedna niestety mi pekla,no ale to inna historia w jaki sposob,rondo bylo za chyba za waskie a krawezniki za wysokie.. Te opony ladnie wygladaja gdy masz obnizona zawieche,ja jezdzilem na serii i wiec uroku one nie mialy.No ale fura sie dobrze prowadzi na nich i w zakretach sie dobrze trzymaja.
  15. nie napisales czy to skora czy materiał.Jasny szary?mialem obicie do fotela w ty kolorze tylko rok 96',faktura to centki,jodełka.Nie wiem czy mam,oddam za free.
  16. 1 lift był w 97' czy 96' hm...Kiera to zwykła S-ka.
  17. Mi sie podoba opis w tej becie ;-) http://moto.allegro.pl/item161132273_bmw_e30_4x4_turbo_m3_jedyna_taka_na_swiecie_.html
  18. grill to zostaw sobie,znaczek 1.8T rowniez,skupia uwage a słowo turbo zawsze na chamach robi wrazenie,niech widza! hehehe... sciagnij lampy a przedewszystkim te brewki...
  19. SLOVIAN odpowiedział(a) na hary temat w Układ Jezdny
    Mam,troche z dala ale widac. P.S. ta na allegro była obszywana,albo to nowka,chociaz poduszka sie strasznie odroznia.
  20. SLOVIAN odpowiedział(a) na hary temat w Układ Jezdny
    Ta kierownica,pochodzi najprawdopodobniej od TT-ki. Niewiem czy tam jest ten sam wielkolin co u ciebie,zapytaj sprzedawce. Osobiscie bym jej nie kupił,do twojego auta wygladem bedzie pasowac zwykła S-ka,ergonomie ma ta samą co ta no i cena...Zmieniłem na S-ke i ta fajera jest zaje..ista!
  21. Kupiłem za 20 zeta.mają nózki i z tyłu nakłada sie na nie podkładki a'la blaszki co sie nie zsuwaja.Pozatym kółka maskują tą dziure w środku.
  22. temat już był a właściwie obydwa ,i to całkiem niedawno.
  23. Dokładnie,wystarczy tasme dobrze wcisnac pewnie,tez tak miałem ,szczególnie na dołach było to uciazliwe,taki mały stroboskop.
  24. grill od rs4 pasuje gdy sie zderzak zmieni,a nie opłaca mi sie to robić takich zabiegów do 125ps....soczewki tak samo,jak juz to do lepszego .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.