Treść opublikowana przez SLOVIAN
-
[B5 1,8] Silnik ADR dusi sie przy ruszaniu?!
Podczas ruszania z miejsca,musze dodawac strasznie duzo gazu bo silnik sie jakby dlawil i potrafi stanac.Na wyzszych biegach jest ok.Jaka moze byc przyczyna?
-
Audi A4 - podsumowanie kosztów w I roku użytkowania
wydales sporo,niemniej jednak nie dziwi mnie to bo ja wpakowalem w swojego ponad 8 tys plus cena auta...jak ktos wydak pare groszy to ma chyba szczescie...hehe
-
[ALL B5] 95, 98, V-power- czy naprawde różnica?
nie zgodze sie,tankuje na schellu v-power i czuje duza roznice,jak dodaje gazu to centralnie mi sie maska podnosi,hehe.Fakt ,ze tankuje w Norwegii moze zmieniac duzo. Podobno w Polsce vpower schella jest robiony na zamowienie przez orlen,bo zwykla jest ta sama co na leje orlen. Oczywiscie to tylko moja opinia :biggrin:
-
Chce zalozyc lepsze nagloosnienie.
Radio to alpine RR9846,proste mp3 ,model z zeszlego roku. Reszta w samochodzie fabryczna.Rocka w samochodzie nie slucham,raczej rnb i takie tam do szybkiej jazdy.Myslalem ze do 800zl da rade cos kupic.
-
Co tych lampach sadzicie?
nie wiem ile moga kosztowac ori,na allegro nie moge znalezc a w aso to kosmos.
-
Co tych lampach sadzicie?
Kupowal ktos z was je kiedys? http://moto.allegro.pl/item175832909_audi_a4_tyl_promocja.html
-
Chce zalozyc lepsze nagloosnienie.
Tak jak w tytule.Radio mam alpine z zeszlego roku,i chcialbym cos zamontowac do tego,wzmacniacz,tuba...Planuje wydac do 800 pln,moze ktos cos polecic?
-
Nowa opona z jedno sezonowa na jedna os?!
dzieki.
-
Nowa opona z jedno sezonowa na jedna os?!
W zeszlym sezonie kupilem nowe sport maxx'y.Pod koniec ub.r jedna mi pekla(kraweznik) Czy jak kupie nowa opone to bedzie grac z ta po sezonie na jednej osi? Jest to przod,nie chce zamieniac z tylem bo z przodu fele mi zzolkly od temp. Co o tym sadzicie?
-
Problem z progami.
ja szukale kilka miesiecy,dzwonilem pytalem...zreszta oni i tak krzycza sobie sporo za te uzywki cos ok 100pln.
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
zaciski to ja mialem pomalowane,malowalem je zeszlej zimy.Szczerzez mowia to zrobilem dokladnie jak opisal Kezor i na wiosne bylo po efekcie. Malowale specjalna farba ale brud i tak sie osadza bo powierzchnia jest zbyt porowata,nawet ciezko to oczyscic jak nie masz zajeb...ego przeswitu w felach. Mysle,ze nalezaloby tu uzyc lakieru aha i gwoli przypomnienia...wlasciwie to ja pytalem jak pomalowac felgi... :biggrin:
-
Problem z progami.
170pln w aso...
-
amortyzatory - regeneracja
z tego co widze to masz bilstein'y. Regeneruja je w zorpolu,w Warszawie.Mam identyczny komplet i tez zamierzam go zregenerowac,podobnie jak u ciebie z jednego wyciekl olej,normalnie wystrzelil,jak go naciskalem.....!!!Rozmawialem kiedys z kierownikiem tej firmy,mowil,ze koszt regeneracji sztuki wynosi ok 150pln,wiec sie chyba oplaca.Narazie nic nie robilem bo nie ma mnie w kraju,ale zamierzam do nich podjechac.Prowadza oficjalny servis dla Bilstein'a Tel. do nich to 0226143990 Aha,daj znac co z tego wyszlo.
-
[ALL] Jaka farbą w spray-u najlepiej pomalowac felgi?Domowy sposób
jezeli pomalujesz to podziel sie swoimi doswiadczeniami jak to zrobic,to tez sobie pomaluje.
-
Dunlop SP SPORT MAXX 205/55 R16
Ja mam takie oponki letnie,srednie sa mimo ze kosztuja 400stk. Jezdzilem na nich zeszly sezon od marca do listopada bez specjalnej brawury i z przodu duzo bieznika nie zostalo, ok 5-6 mm.Tyl jak nowy.Jedna niestety mi pekla,no ale to inna historia w jaki sposob,rondo bylo za chyba za waskie a krawezniki za wysokie.. Te opony ladnie wygladaja gdy masz obnizona zawieche,ja jezdzilem na serii i wiec uroku one nie mialy.No ale fura sie dobrze prowadzi na nich i w zakretach sie dobrze trzymaja.
-
Boczek fotela
nie napisales czy to skora czy materiał.Jasny szary?mialem obicie do fotela w ty kolorze tylko rok 96',faktura to centki,jodełka.Nie wiem czy mam,oddam za free.
-
[B5 2.6Q 95'] Jaka to kierownica??
1 lift był w 97' czy 96' hm...Kiera to zwykła S-ka.
-
Strefa Śmiechu
Mi sie podoba opis w tej becie ;-) http://moto.allegro.pl/item161132273_bmw_e30_4x4_turbo_m3_jedyna_taka_na_swiecie_.html
-
[B5 1.8T] Moja pierwsza A4
grill to zostaw sobie,znaczek 1.8T rowniez,skupia uwage a słowo turbo zawsze na chamach robi wrazenie,niech widza! hehehe... sciagnij lampy a przedewszystkim te brewki...
-
Kierownice A4
Mam,troche z dala ale widac. P.S. ta na allegro była obszywana,albo to nowka,chociaz poduszka sie strasznie odroznia.
-
Kierownice A4
Ta kierownica,pochodzi najprawdopodobniej od TT-ki. Niewiem czy tam jest ten sam wielkolin co u ciebie,zapytaj sprzedawce. Osobiscie bym jej nie kupił,do twojego auta wygladem bedzie pasowac zwykła S-ka,ergonomie ma ta samą co ta no i cena...Zmieniłem na S-ke i ta fajera jest zaje..ista!
-
Wymieniłem grill,jak sie podoba??
Kupiłem za 20 zeta.mają nózki i z tyłu nakłada sie na nie podkładki a'la blaszki co sie nie zsuwaja.Pozatym kółka maskują tą dziure w środku.
-
Skóra do A4 B5 z podgrzewaniem oraz centralny zamek :)
temat już był a właściwie obydwa ,i to całkiem niedawno.
-
Możliwa zamiana klimatronika?
Dokładnie,wystarczy tasme dobrze wcisnac pewnie,tez tak miałem ,szczególnie na dołach było to uciazliwe,taki mały stroboskop.
-
Wymieniłem grill,jak sie podoba??
grill od rs4 pasuje gdy sie zderzak zmieni,a nie opłaca mi sie to robić takich zabiegów do 125ps....soczewki tak samo,jak juz to do lepszego .