Mi osobiście podoba się coś takiego: http://img694.imageshack.us/img694/1122/img0114qd.jpg
Lecz nie wiem do końca co oznacza tryb auto ? U siebie mam coś podobnego, ale bez tego auto i te drugiego pokrętła. Do czego to służy ?
Posiadam zestaw BOSE i RNS-D i na max głośności nic nie trzeszczy itd. Ogólnie rzecz ujmując jestem bardzo zadowolony z tego nagłośnienia i nie wiem na co mi więcej
Witajcie. Od kilku godzin jestem posiadaczem A4 B6 z 2001 roku z silniczkiem 2,0. Mam nadzieję, że uzyskam od Was odpowiedzi na wszystkie moje pytania.