Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Makale

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Makale

  1. Makale odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    Ja mam B6 i na 100% nie mam modułu BT. CZyli moduł BT mogę dołożyć do RNS-D i bez probeu będę mógł z kierownicy odbierać telefon ? Jak to działa bo np. w Touaregu 2007r. jest tak, że z poziomu kierownicy mogę normalnie wybrać numer i dzwonić (auto zamienia się w telefon, a od mojego fona "pożycza" kartę SIM). W tym: http://a4-klub.com/a4-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/temacie jest widoczne RNS-E i dlatego pytam. Bo trzeba tam moduł BT podłączyć do radia. RNS-D też ma wejście na ten moduł ? P.S https://www.flickr.com/photos/135556478@N04/21744849812Tak to wygląda w RNS-E, a jak to wygląda w RNS-D ? A jak moduł BT jest niezależny od kiery MF i radia to jak go podłaczyć ?
  2. Właśnie też się pytałem bo na ebay.de ostatnio widziałem w cenie 320mm 345 mm w super stanie i dlatego pytałem. A tak na szybko bo mi heble z przodu się kończą na 15" nawet 312mm nie wejdzie ? Felga ori 15" nie s-line.
  3. Podziękował. Sondy nie będę wymieniał skoro i tak ma być wyłączona.
  4. @UP Ty przy 2.7 masz 320 i wystarcza ? EDIT: Na razie problemu z olejem nie mam :] Te 300 gram na 2tys km to chyba nie dużo jak na ALT.
  5. Makale opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witajcie. Mam pod podłokeitnikiem wyjście na kabelek a'la RJ-45. Do czego to jest ? W podłokeitniku nie mam żadnego telefonu. I Dwa mam uchwyt do telefonu przy desce rozdzielczej, jednak nie widzę tam żadnych kabli ani pinów. Jakie są możliwości zestawu głośnomówiacego w b6 ? Nagłośnienie BOSE, RNS-D i kiera multifunkcyjna. Bo rozumiem, że fabryczny moduł BT działa tylko z RNS-E i kierownicą multi z B7 tak ?
  6. Podziękował. Jeszcze jedna sprawa. Przy wywaleniu kata, którą sondę się wyłącza ?
  7. Jarzmo i tarcza 345mm od eS'y a klocek, zacisk od np B7 320mm ? Podejdzie takie cuś ?
  8. Tak jak w temacie. W tym: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14808-wymiana-hamulcow-przednich-na-312mm/page-3 temaciewyczytałem, że robiąc upgrade z 288 na 312 zaciski i klocki mogą zostać te same. Tylko nowa tarcza i jarzmo, a jak jest z 321mm ? Gdyby tak tarcza 321mm, jarzmo od 321mm, a klocki i zacisk od 288? Zaciski (np. od S4) byłyby na później.
  9. Makale odpowiedział(a) na bziko86 temat w 2.0
    U nas średnie 11,6 wg fisa gazu na 40 litrach LPG 280-350km zależy jak się ciśnie,
  10. Jak wymienisz to daj znać czy pomogło. EDIT: A może to być wina katalizatora ? (200tys już ma)
  11. Tak jak w temacie pokazują się takie dwa błędy. Wcześniej zakładałem też podobny temat, ale w międzyczasei aku padało i alternator i było sporo innych błędów. Teraz tylko te dwa się "wznawiają". Czasem coś jeszcze, ale to rzadko, wczoraj usuwałem wszystkie błędy i dziś tylko te dwa wróciły. Katalizator z tego co kojarzę nie był wymieniany, ani nic. Autko ma 198 tys przebiegu. (1-szy błąd). Czytałem też o "wypalaniu katalizatora" za pomocą vaga i lapka. Ktoś to robił jakaś konkretna istrukcja ? Fake. Chodziło o DPF'a
  12. Koszt regernacji to 500 zł (okolicje Płocka) + robocizna od razu z wymianą oleju w skrzyni. Litr oleju w ASO 100 zł, w skrzyni wchodzi z 7 litrów.
  13. Z multi prościej będzie Tiptronica od Quattro wrzucić niż manual ? Oprócz skrzyni co jest jeszcze do zmiany ? Wybierak (ten od multi nie ma "S"), dwumasa + sprzęgło i ? O czym zapomniałem ?
  14. Bez problemu takie felgi wchodzą i ładnie wyglądają. Fota z forum: http://s14.directupload.net/images/141019/nhb86pqz.jpg
  15. Podłączam się do pytania, ale BOSE.
  16. Makale odpowiedział(a) na lokers1986 temat w 1.9TDI
    Komputer i błędy spisz.
  17. Jaki masz kabelek. Pewno coś ze sterownikami.
  18. Jak mam grzanie tyłka, a chce tylko dołożyć elektrykę to jak muszę poprowadzić wiązkę ? Mam airbag, grzanie tyłka oraz oświetlenie.
  19. U mnie w prawach drzwiach od jakiegoś czasu nie działał czujnik otwarci drzwi. Ostatnio w lewych zamek raz zamykał, a raz nie i to samo z szybą. Po wymianie wiązki w drzwiach kierowcy zniknął problem w obydwóch drzwiach. Tutaj masz poradnik nt. mikrostyków: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150927-czyszczenie-mikrostyku-w-zamkach-drzwi/
  20. ESP składa się z systemu ASR i ABS. Podczas ruszania miga kontrolka ESP, ale to system ASR odcina paliwo do silnika, ale to byś czuł na przednich kołach. Tył jest ciągnięty. Wyłącz ESP i zobacz czy masz to samo. P.S Z multitronikiem to uważaj na agresywną jazdę. To nie służy tej skrzyni.
  21. Tylne koła ? Przecież Multitronik ma tylko napęd na przód. Jak to jest Quatrro to musi być Tiptronic.
  22. @UP Masz jakąś fotkę gdzie to dokładnie jest ? Jutro zerknę na to. Co do alternatora to być może to były błędy jeszcze stare (mechanicy ich nie usunli...). Jutro autko będzie w drodze to się zerknie jakie błędy się powtórzą. W tym alternatorze to chyba tylko obudowa i łożysko nie było wymieniane...
  23. Może mi ktoś wyjaśnić kilak rzeczy ? DRL to są światła do jazdy dziennej. Mi do głowy się wbiło, że to LED'y. CLH to fajna opcja, która po otwarciu auta z kluczyka zapala światła wokoło niego tak ? Lusterko fotochromowe, to takie, które automatycznie się ściemnia i ono ma wbudowany czujnik zmierzchu tak ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/53462-all-b7-czujnik-deszczuswiatel-lusterko-fotochrom-oraz-coming-home/ Co dało, ze ma przełącznik z trybem "Auto" oraz czujnik zmierzchu ? Czy gdy mamy przełącznikz trybem auto, fotochrom z czujnikiem deszczu to działa to na takiej zasadzie, że o światłach zapominamy ? Tzn w trybie "Auto", światła same gasną po zgaszeniu auta, same się zapalają po odpaleniu auto + światła mijania po zmierzchu a w dzień LEdy czy jak to w końcu jest ? Do tego skoro są włącznika z trybem "Auto", a kolega co montował sobie fotochroma ma dwa mniejszy przyciski od wysokości reflektorów i CLH, (http://it-web.pl/audi/zmiany/1.jpg) A Pan na OLX.pl http://olx.pl/oferta/przelacznik-swiatel-do-audi-a4-b6-7-sline-drl-clh-CID5-ID5LMXJ.html#9af0ed44a7 Ma DLH + CLH ? Czym to się różni. Pogubiłem się z tymi światłami już... Z góry dzięki za wyjaśnienie.
  24. 2.0 ALT Multitronic Błąd który da się usunąć, lecz każde odpalenie silnika ponownie go "aktywuje". Do tego co jakiś czas zapalało się Check Engine i ikonka od ESP. W Check engine błędy typu zbyt uboga mieszanka, coś z sondami lambda, regulator napięcia itp, a ESP to błąd czujnika STOP'u. Jednak działy się też inne cuda. Nie można było ustawić godziny na desce, tryb awaryjny skrzyni biegów. Okazał się alternator. Więc nowe uzwojenie. Po kilku dniach znów problemy. Potem szczotki się zawiesiły. (Do tej pory zero ikonki o braku ładowania, pomimo, że ładowanie było bardzo słabe !). Pewnego dnia pod sklepem pali się ikonka ładowania. Więc znów do mechanika i regulator napięcia + coś zablokowało wirnik w alternatorze. Podobno się odlutował i by się spalił cały alternetor. Sterownik skrzyni biegów do regeneracji (tryb awaryjny). Miesiąc czasu spokoju, zero błędów. Wczoraj odpalamy auto - znów tryb awaryjny i znów błędy w silniku o ładowaniu. Ręce opadają. Usunąłem wszystkie błędy zobaczymy jutro. Co to może być za cholerstwo ? Dodam, że jak było wszystko OK z ładowaniem i nie było błędów, zero. Tryb awaryjny skrzyni i znów błędy w silniku. W alternatorze wymieniony: regulator napięcia, to uzwojenie całe i jakiś wirnik był lutowany. W skrzyni biegów (Multitronic) olej wymieniany w zeszłym roku, sterownik regenerowany (mamy pół roku gwarancji). Spotkał się kiedyś ktoś z czymś takim ? To wina tego sterownika od skrzyni, czy to znów wina ładowania przez co włącza się tryb awaryjny ? Lecz co do samego błędu 17887. On jest zawsze, odkąd mamy to auto. Czytałem na forum passata, że problemem jest zawór zwrotny oraz tuleja gumowa. Cyatt postu: To jest na przykładzie 1.8T w passacie. Czy tutaj występuje to samo ?
  25. Kojarzyła nick kolegi co ma takie akumulatory ? Co do lasera to bym tego nie ruszał. Chodzi mi o koszty tego. Widzę po sygnaturze że bawisz się nawi. Podjalbys się czegoś takiego ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.