Treść opublikowana przez Makale
-
audi a4 b6 alt nie odpala
Układ się powinien odpowietrzyć sam od kręcenia rozrusznikiem. W jakim stanie filtr benzyny ? Może jak zassało syf z baku to się zapchał.
-
UWAGA. listwy dekory
Ślady na ziemii są od czarnego lakieru. Może ramkę zmieniał i wziął czarną bo 1nk nie było Cena niezła.
-
a6 c5 wysoka temp
Sory za odkop. Chodziło mi o to, żebyś sprawdził czy masz korek oleju czy siedzi czy gdzieś nieszczelności nie mas,z czy bagnet jest ułamany itd.
-
PROBLEM ZE ZMIANĄ Z 5/6 BIEGU ,PRZYŚPIESZENIEM i MOCĄ/ tiptronic - DZIURA
Takie gówno a tyle zamieszania.
-
Homologowane opony do B6
U mnie w B6 ori to są 195/65 R15. Różnie to bywa Były 16'stki i chyba nawet 17
-
Czym wyłączyć drugą sonde lamda
A jak tunerzy ją w sofcie wyłączają ? Przez vaga to robią czy wpinają się bezpośrednio do sterownika silnika ?
-
Wpadł przycisk od gałki zmiany biegów Multitronic
Spróbuję zaraz. Tylko tak porysowałem ten przycisk już, że masakra Ile chcesz za tą gałę, dasz jakieś foto ? Weszło i działa uff Kto to wymyślił, że trzeba ten przycisk odciągać.
-
Wpadł przycisk od gałki zmiany biegów Multitronic
Wpadł mi przycisk w gałce zmiany biegów. Za żadne skarby nie chce wyjść. Jakieś porady ? Teraz biegu nie mogę zmienić. Musiałem go zdjąć, i teraz mam kikuta =.= Muszę go do góry wziąć, żeby bieg zmienić. Info potrzebne na już. Gałka wygląda jak tutaj: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-galka-zmiany-biegow-automat-europa-i5070595153.html I ten przycisk tam siedzi i jak go podważę, żeby wyszedł to potem znów wpada do środka. Odwrotnie niż powinno być. Mam dwie gałki i obydwie to samo... Ale co za pech, że w obydwóch to samo się stało W jednej kawałek plastiku od tego przycisku wypadło bokiem, a w drugiej tylko wpadł jak go odciągne czymś cienkim to w srokduw szystko wyglada w porzadku. Rece mi opadły. W razie czego ile taka gałka może w ASO kosztować ? Znajdzie ktoś numer tej części ?
-
[B6 ALZ] Czy wymienić olej po założeniu gazu?
Zmień. I zmieniaj co 10 tys, a nie co 15 tys
-
PROBLEM ZE ZMIANĄ Z 5/6 BIEGU ,PRZYŚPIESZENIEM i MOCĄ/ tiptronic - DZIURA
I co z eską ?
-
Czym wyłączyć drugą sonde lamda
Słyszałem, że te tulejki to półśrodek. Raz działa, raz nie. Jak wywalę kata i emulator się nie sprawdzi to będę miał tylko check engine czy jakis tryb awaryjny silnika czy cos w tym stylu ?
-
Problem ze Wstecznym (R) , brak biegu na rozgrzanym silniku
Chyba masz multitronic'a a nie tiptronica. Skrzynia przeszła w tryb awaryjny. poczytaj tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/339624-skrzynia-multitronic-modul-sterujacy-przekaznik-skrzyni/
-
skrzynia multitronic (moduł sterujący, przekaźnik skrzyni)
Sterownik do regeneracji + wymiana oleju i filtra w skrzyni. Skrzynia jak nowa Koleś u mnie w okolicy regeneruje po około 600 złotych sterowniki i daje gwarancje. Mi siadł ten sterownik po dwóch m-c i bez problemu wymienił mi na inny regenerowany. Kilkadziesiąt tysięcy zrobione i skrzynia chodzi aż miło.
-
Dziwny świst z radia
Ale widzisz ty masz hid'y a ja nie
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
A jak spasowanie ? Na zdjęciach wyglądają średnio spasowane, ale podoba mi się wysoki rant i wygląd. Ja bym celował z te co dałem albo geyery.
-
Kontrolka poduszek
Jaki dokładnie błąd ?
-
Czym wyłączyć drugą sonde lamda
Można jakimś ludzkim sposobem bez wizyty i tunera wyłączyć w ALT drugą sonde vagiem czy jakimś innym cudem ?
-
Co to może być? Part 2
Gdzie te kable idą ? Zdemontuj schowek i zobacz.
-
Dziwny świst z radia
Ty masz manual Wierz mi, że przy CVT na początku to było irytujące. Teraz się przyzwyczaiłem. Ty na manualu nie trzymasz autka przy czerwonym non stop
-
Brak Sygnału Predkosci w Ecu
Błędy na vag ?
-
Dziwny świst z radia
Ja mam zwykłe H7. 99% rzeczy mam ori, albo robione na ori gratach. Fajnie to brzmi przy CVT jak skrzynia powoli zrzuta obroty z 6000 rpm na 3000 rpm. Ja już się przyzwyczaiłem, ale myślałem, że tylko ja tak mam. Wydaje mi się, że któryś kabelek trzeba zaekranować za radiem tylko nie mogę dojść który. I dziwne, że u mnie głównie to jest na CD. Może większe rpm, większe napięcie etc?
-
DVB-T w RNS-D
A co z anteną. Jak to ugryźliście, żeby to miało jakiś ludzki zasięg ?
-
Dziwny świst z radia
Też to mam na ori radiu rns-d, ale tylko podczas słuchania ze zmieniarki. Świst zależny od obrotów. Większe rpm = głośniejszy świst. Mam rns-d + bose ori.
-
Zablokowane klapki nawiewu
Usuń błędy i zobacz czy wrócą. Jak nie to zrób nastawy początkowe.
-
Panel menu + wentylacja
To to z FIS'a zwykłego Wszystko jasne. Szkoda tylko, że dziury w dachu nie mam W drugim autku jest solar i w lato sprawuje się świetnie, a u siebie przynajmniej bym miał wentylację