Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Makale

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Makale

  1. Makale odpowiedział(a) na fil-82 temat w 2.0
    Układ się powinien odpowietrzyć sam od kręcenia rozrusznikiem. W jakim stanie filtr benzyny ? Może jak zassało syf z baku to się zapchał.
  2. Ślady na ziemii są od czarnego lakieru. Może ramkę zmieniał i wziął czarną bo 1nk nie było Cena niezła.
  3. Sory za odkop. Chodziło mi o to, żebyś sprawdził czy masz korek oleju czy siedzi czy gdzieś nieszczelności nie mas,z czy bagnet jest ułamany itd.
  4. U mnie w B6 ori to są 195/65 R15. Różnie to bywa Były 16'stki i chyba nawet 17
  5. A jak tunerzy ją w sofcie wyłączają ? Przez vaga to robią czy wpinają się bezpośrednio do sterownika silnika ?
  6. Spróbuję zaraz. Tylko tak porysowałem ten przycisk już, że masakra Ile chcesz za tą gałę, dasz jakieś foto ? Weszło i działa uff Kto to wymyślił, że trzeba ten przycisk odciągać.
  7. Wpadł mi przycisk w gałce zmiany biegów. Za żadne skarby nie chce wyjść. Jakieś porady ? Teraz biegu nie mogę zmienić. Musiałem go zdjąć, i teraz mam kikuta =.= Muszę go do góry wziąć, żeby bieg zmienić. Info potrzebne na już. Gałka wygląda jak tutaj: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-galka-zmiany-biegow-automat-europa-i5070595153.html I ten przycisk tam siedzi i jak go podważę, żeby wyszedł to potem znów wpada do środka. Odwrotnie niż powinno być. Mam dwie gałki i obydwie to samo... Ale co za pech, że w obydwóch to samo się stało W jednej kawałek plastiku od tego przycisku wypadło bokiem, a w drugiej tylko wpadł jak go odciągne czymś cienkim to w srokduw szystko wyglada w porzadku. Rece mi opadły. W razie czego ile taka gałka może w ASO kosztować ? Znajdzie ktoś numer tej części ?
  8. Zmień. I zmieniaj co 10 tys, a nie co 15 tys
  9. Słyszałem, że te tulejki to półśrodek. Raz działa, raz nie. Jak wywalę kata i emulator się nie sprawdzi to będę miał tylko check engine czy jakis tryb awaryjny silnika czy cos w tym stylu ?
  10. Chyba masz multitronic'a a nie tiptronica. Skrzynia przeszła w tryb awaryjny. poczytaj tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/339624-skrzynia-multitronic-modul-sterujacy-przekaznik-skrzyni/
  11. Sterownik do regeneracji + wymiana oleju i filtra w skrzyni. Skrzynia jak nowa Koleś u mnie w okolicy regeneruje po około 600 złotych sterowniki i daje gwarancje. Mi siadł ten sterownik po dwóch m-c i bez problemu wymienił mi na inny regenerowany. Kilkadziesiąt tysięcy zrobione i skrzynia chodzi aż miło.
  12. Ale widzisz ty masz hid'y a ja nie
  13. A jak spasowanie ? Na zdjęciach wyglądają średnio spasowane, ale podoba mi się wysoki rant i wygląd. Ja bym celował z te co dałem albo geyery.
  14. Makale odpowiedział(a) na fibol temat w Audi A4 B5
    Jaki dokładnie błąd ?
  15. Można jakimś ludzkim sposobem bez wizyty i tunera wyłączyć w ALT drugą sonde vagiem czy jakimś innym cudem ?
  16. Makale odpowiedział(a) na Esefen temat w Audi A4 B6/B7
    Gdzie te kable idą ? Zdemontuj schowek i zobacz.
  17. Ty masz manual Wierz mi, że przy CVT na początku to było irytujące. Teraz się przyzwyczaiłem. Ty na manualu nie trzymasz autka przy czerwonym non stop
  18. Błędy na vag ?
  19. Ja mam zwykłe H7. 99% rzeczy mam ori, albo robione na ori gratach. Fajnie to brzmi przy CVT jak skrzynia powoli zrzuta obroty z 6000 rpm na 3000 rpm. Ja już się przyzwyczaiłem, ale myślałem, że tylko ja tak mam. Wydaje mi się, że któryś kabelek trzeba zaekranować za radiem tylko nie mogę dojść który. I dziwne, że u mnie głównie to jest na CD. Może większe rpm, większe napięcie etc?
  20. A co z anteną. Jak to ugryźliście, żeby to miało jakiś ludzki zasięg ?
  21. Też to mam na ori radiu rns-d, ale tylko podczas słuchania ze zmieniarki. Świst zależny od obrotów. Większe rpm = głośniejszy świst. Mam rns-d + bose ori.
  22. Makale odpowiedział(a) na gamelek temat w Audi A4 B5
    Usuń błędy i zobacz czy wrócą. Jak nie to zrób nastawy początkowe.
  23. Makale odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    To to z FIS'a zwykłego Wszystko jasne. Szkoda tylko, że dziury w dachu nie mam W drugim autku jest solar i w lato sprawuje się świetnie, a u siebie przynajmniej bym miał wentylację

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.