Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Makale

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Makale

  1. MCE F + włącznik CLH + włącznik auto bez fotochromu nie działa tak, że światła same się włączają (AUTO), a CLH działa całą dobę ? Jeżeli zakoduje czujnik zmierzchu, którego nie będzie ?
  2. Sory niedoczytanie. Zwracam honor.
  3. Test na obecność spalin kupisz w sklpie z częściami samochdowyami. Jest instrukcja.
  4. Lepiej mieć pewne 300 tys niż kręcone 500 i myśleć, że się ma 100 tys i mówić "jak się to audi sypie". Chociaż jak ten rok 300 ttys to i tak nie dużo. W drugim autku 2007 rok i jest 310 tys.
  5. Błędy na vag ? Akumulator naładowany ?
  6. To fioletowe, bardziej męskie
  7. Robiłeś test na obecność spalin w wodzie ? Nie masz swątu lub plam od oleju w płynie ?
  8. Na pewno zadbany silnik tyle oleju nie bierze. Nie ukrywając: jak się dba tak się ma. Niktórym bierze nawet litr na 1000 km, ale to dużo przez odmę też.
  9. Polecałbym Ci mniej jeździć bo jak masz tryb awaryjny to ze skrzynią się mogą cuda dziać, a ta skrzynia jest czuła. Od szarpania może się nawet łańcuch rozciągnąć. Postaraj się ogarnąć temat ze sterownikiem. A tak już z czystej ciekawości jaki przebieg i kiedy ostatnio olej w skrzyni zmieniany ?
  10. Nie masz w środku wilgoci ? Zwłaszcza prawa strona (pasażera).
  11. Na Haldexie jest A3 / TT i R8, w A4 B6, B7 były Torseny
  12. Czy włącznik auto (z literką B na końcu) podejdzie do innych MCE czy musi być też MCE F ? I auto światła nie będą nic kolidowały jak zrobię CLH, ale bez fotochromu ? Mam HIGH bo mam kontrolę żarówek. I czy dokładająć AUTO i CLH bez fotochromu trzeba jakieś kodowania robić czy działa od razu ?
  13. Może przez korek poszło.
  14. U każdego wulkanizatora masz napisane nawet, że po przejchaniu kilku kilometrów sprawdzić dokręcenie śrub.
  15. Szare. Taki grafit
  16. Już gdzieś pisałem, że na heblach i oponach się nie oszczędza. Lepiej dopłacić do pewnych opon. Klasy conajmniej średniej.
  17. Tymi w drzwiach.
  18. A co z anteną ? Co polecacie ?
  19. Num Sam jestem w szoku. Czyli u mnie olej leciał do dolotu. Nowy czwórnik i po problemie. Olej wymieniałem przy 210 tys. Przy 211 500 dolewałem, bo wlali tylko 3,85 litr a wchodzi pod max 4 równe, czasem 4,1. Teraz ponad 215tys i kurde maximum Tylko tyle, że przebieg 100% pewny. Silnik nie jest padaczka. EDIT: Kolego wyżej, w profilu masz wpisane 2.0 16v. To jest 20v. 5 zaworków na cylinder. 3 ssące i dwa wydechowe. I 1500 wołał o dolewkę, a teraz tyle zrobiłem i olej na max jest.
  20. Wydaje mi się, że jest lepiej. Zazwyczaj trasa polska-niemcy-polska (1500 km) to była dolewka, teraz zrobiłem już 4 tysiące i się nie pluje o olej. Nie ma pogody to nie zobaczę szczegółów. Jutro sprawdzę olej i zdejmę odmę zobaczymy jak dolot, ale poprzednio cały dolot w oleju był. Masakra jakaś. Był gorzej uwalony niż dolot w pięciolitrowym dieslu v10 z EGR biturbo. Tam troszkę turbo puszcza olej do tego nagar z EGR, ale czyściłem tam to źle nie było jak porównywałem z kolegami z innego clubu: https://i.ytimg.com/vi/xn6jiEpADYg/maxresdefault.jpg A tutaj cała szmata oleju, a czyściłem tylko od odmy dwa najbliższe węże. Ciekawe ile oleju jest jeszcze na dole. E: Jakby wszyscy dobrze serwisowali te silniki (olej co 10 tys, brak pałowania na zimnym itd) to by problemu nie było. Nie wiem czy mam anielski silnik, ale na prawdę ta moja sztuka nie bierze dużo oleju. Brała dużo Castrola 5w30, teraz Valvoline 5w50 i spokój. E2: No nie dało mi spokoju. Z latarką byłem teraz przy aucie sprawdzić olej i zaskoczenie: maximum Anielski silnik ALT, który nie bierze oleju ? hah Wymienię jeszcze eżektor i może od wymiany do wymiany nie będę w ogolę oleju dolewał Czasem lubię przycisnąć, a CVT trzyma ten biedny silnik non stop przy czerwonym, a i tak stan na maximum.
  21. Laptopy niższej klasy często mają używane matryce, które są cięte. Np. matryca 20 cali ma bad pixela jest ucinana i robią z niej 15". Często też matryca nie jest objęta gwarancją tą samą co reszta sprzętu. Lenovo Ci nie polecam. To co wymieniłem wcześniej. DELL, HP, Samsung, Asus. Tak jak kolega wyżej polecam dobrego biznesowego lapka, nawet używanego. Ostatnio za grosze (<800 zł) kupiłem coś takiego: HP Pavilion dv7-6030ew Jakość wykonania super, parametry to już 3ba porównywać, ale do prac na komputerze wystarczający. Chyba 6 GB ram, dwie grafiki, procek i5, dysk 500. Taki zwykły lapek do pracy / internetu / multimedii.
  22. Poznaję okolice (SP17 nie ?) Dasz linka do tego spray'a co malowałeś to wszystko ? U mnie to średnio wyszło. Jak malowałeś rączkę do podnoszenia foteli ? Zabezpieczyłeś resztę gazetami i w środku malowałeś czy demontowałeś ? Czyściłeś to papierem ściernym ? Prysnąłbym sobie cały schowek bo wygląda dramatycznie. Jak malowałeś tunel, że tak ładnie Ci to wyszło ? Wszelkie rady cenne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.