Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Makale

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Makale

  1. Makale odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 3.0
    To niech służy. Zrób sobie rozrząd, wszystkie płyny i oleje Musi służyć
  2. Makale opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/239499-automatyczna-wentylacja/ Jak założę sam panel + zrobię wentylację to po montażu samego panelu menu nic nie koduję tylko koduję dopiero przy wentylacji tak ? Jeżeli nie mam (jeszcze) ani czujników ciśnienia ani webasta to coś ciekawego w tym menu będzie oprócz tej wentylacji ? Cytat z tego tematu: Co to za moduł i od czego ?
  3. Podjadę, a co do tego dogrzewacza to istnieje coś takiego ? Np. dopóki silnik ma mniej niż 80stopni to reduktor dogrzewa czymś elektrycznym ? Wtedy bym miał temp LPG na 35 stopni i żeby ten dogrzewać włączał się od momentu odpalenia auto do osiągnięcia jakiejść temperatury np. 80 stopni/ http://www.ac.com.pl/public/pubonline/cms/files/materialy_reklamowe/STAG%20R01%20CS_PL.pdf Znalazłem reduktor, który od razu grzeje. Fajna rzecz, ale nie za 600 zł ;<< E2: Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/podgrzewacz-ogrzewacz-listwy-valtek-matrix-slask-i5206189513.html Czytałem, że to coś daje, ale nie za dużo. Gdybym zamontował takie dwa na listwie wtryskowej od gazu ? Plus bym wziął od stacyjki, a mase od aku (bo blisko). Załącza się po włączeniu zapłonu, a wyłącza przy 50 stopniach. Bezobsługowe. Ktoś to ma ? jakieś opinie ? Cytat z innego forum:
  4. Makale odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    Podziękował
  5. No właśnie Dlatego się pytałem czy kontrolka po 2002r podejdzie do 2001 Wszystko jasne, zbieram graty. Dzięki.
  6. Ale co chcesz zmienić ? czerwony na kolorowy fis czy co ?
  7. Makale odpowiedział(a) na rafik5544 temat w Audi A4 B7
    Jest poradnik o tym na forum w dziale chyba Zrób to sam. Jest z tym troszkę grzebania i to nie ma nic do s-line
  8. Eurogaz Stag-4 ECO Tyle wystarczy czy numerki też ? Nawet na zimnym dodam gazu tak 1/2 pedału nagle to obroty spadają poniżej 500 i strzał na 1000 rpm +
  9. Nie mam wizytownika bo mam ori Parktronic tył + przód.
  10. http://allegro.pl/gumowe-dywaniki-samochodowe-audi-a4-b6-b7-200301-i4892113622.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=13877 Te głupio też nie wyglądają.
  11. Makale odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    Motula czy Valvoline'a ?
  12. Makale odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    Nie rozsadzi mi skrzyni po 10 tys ?? A jak z tym Valvoline ? Mam tanio dojścia do produktów tej firmy, ale jak ma mi skrzynia ucierpieć to Motula mogę wlać. I tak dużo tańszy niż ori.
  13. Właśnie wolałbym lampki nie zmieniać. Bardziej pasuje mi między esp, a parktronic. Dzięki Będę dokładał panel z "Menu" i tak trzeba tunel środkowy ściągać to i przy okazji się wepnie do sterownika airbag;a.
  14. Makale odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Ten moduł za licznikiem co ma do grzanej przedniej szyby ?
  15. Sterownik STAG, wtryski czerwone nie kojarzę firmy. Sam do kompa lpg nie mam dojścia tylko przez gazownika.
  16. Makale opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Od wymiany oleju było już 60 tys. Pora wymienić jednak przeraża mnie koszt ASO. 7 litrów po 120 zł + filtr. Czy opłaca się kupić zamiennik ? (60 tys temu był ori olej). Gdyby zamiennik to bym celował z Valvoline SynPower CVT albo Valvoline MaxLife CVT, jednak boje się tego pakować do skrzyni. Co myślicie o tym oleju ? 7 litrów tego oleju to koszt około 250 zł. prawie 4x mniej. W specyfikacji oleju SynPower jest napisana zgodność z: VW / Audi TL 52180, G 052 180, zaś w MaxLife CVT z VW/Audi TL52180, G052 180, G052 516. Producent mówi o oleju ATF G 052 180 A2. Korci mnie ten SynPower CVT. Następną wymianę zrobił nawet za 40 tys (nie pierwsza młodość skrzyni + nie ori olej).
  17. Widzę, że problem na zimnym alt to nie tylko mój problem, ale w połączeniu z CVT to mega masakra (puszczam hamulec i auto albo szarpnie tak, że skrzynia aż huknie, albo zgaśnie). Poprosiłem gazownika, żeby ustawił mi przełączanie na LPG przy 70 stp. Jest troszkę lepiej, ale i tak to zostawia dużo do życzenia. Jest jakiś sposób, żeby parownik wcześniej się nagrzał jakimś innym źródłem ciepła ? Nie ma jakiś elektrycznych nagrzewaczy parownika etc ? Wtedy to bym ustawił gaz na 45 stopni to i byłaby większa oszczędność pb. Mam też taki przypadek: wyprzedzam auto (gaz w podłodze, CVT trzyma cały czas na 6200 rpm) i po wyprzedzaniu (po około 300 metrach) nagle hamuje do zera. Auto zgasło i na PB nie chciało odpalić. Trzymałem z minutę, żeby odpalił. Podobną sytuację miałem, gdzie skręcam w prawo jest ślizgo, gwałtowanie przypieszam (wjechałem z bocznej na główną) i po 400 metraach skrecam w lewo, hamuje do 25km/h i na biegu auto mi gaśnie. Dodam też, że przyspieszenie na gazie jest dużo słabsze. Wiem, że mieszanka gazu jest uboższa (więcej powietrza), żeby silnika nie zabić, ale ponad 3 sekundy do setki między PB a LPG to chyba przesada. Wtryski wymienione na nowe 10 tys temu (padł jeden i auto na gazie chodziło na 3 garach). Filtry gazu też regularnie wymieniane.
  18. Makale odpowiedział(a) na MarekSWD temat w 3.0
    Jednak v6 to inna kultura pracy. Uważam, że 1.6, 1.8, 1.8t, 2.0 to są "pyrkatki, szlifierki". Jeżeli teraz bym miał zmieniać silnik / auto to tylko w grę wchodziło by 3.0 (ew 2.7biturbo z b5).
  19. Poszukaj spotów a4 w okolicy i poproś kogoś, żeby wziął lapka i vaga.
  20. Makale odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    Gdybyś skojarzył może kto to robił. W nocy naprawdę fajna sprawa, szczególnie na krętych drogach.
  21. Makale odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Każda b6 to ogarnie ? Tzn czy idzie to zakodować i czy zegary w B6 mają tą ikonkę anteny. U mnie tej ikonki chyba nie ma. Zresztą jak robiłem drugie przeciwmgłowe i ściągałem prawą tapicerkę to nie zauważyłem tej wiązki 3 kabelkowej ;C
  22. W drugim samochodzie mam doświetlanie zakrętów światłami przeciwmgłowymi. Działa to fajnie i naprawdę pomoga. Trzeba sporo zakręcić kierownicą, żeby się uaktywniło, ale gdy działa kierunkowskach wystarczy minimalny ruch kierownicą i już światełko przeciwmgłowe śmiga. Przeciwmgłowe mam nieskrętne. Ta radę to samo zrobić w b6 ? Znalazłem coś takiego:
  23. Najlpiej wziąć spod podłogi bagażnika klucz i ustać na nim i samemu dokręcać koła po kilkunastu kilometrach.
  24. Jak mam autko z 2001 roku to muszę założyć tą stacyjkę do 2002r. (metalowy bębenek, podświetlenie), ale musze zmieniać górną lampkę czy mogę dać obok Parktronic'a i będzie śmigać ?
  25. Nie krzyczcie tak na kolegę nowego. Były takie tematy tu masz coś co może pomóc: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/24729-odgrzybianie-klimatyzacji-a4-b6-b7/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.