Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Makale

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Makale

  1. Idzie taki laser wymienić ? Jaki to koszt. A co z tym wejściem AUX ? Idzie coś an to poradzić ?
  2. Ale inne oryginalne mapy działają bez problemu. Nasza mapa Beneluxu DX, czy mapa niemiec DX szwagra. Ma problem tylko z tą mapą polski, a płyta na 100% jest dobra. Płytę czyta, piszę po niemiecku, że system nawigacji jest ładowany i po chwili błąd.
  3. Witajcie. W zeszłym roku kupiłem od jednego z userów dwie płyty z mapą Polski. Jednak one nie działają u nas. U szwagra w A6 z tym samym RNS-D (ma inny soft, czerw. FIS i brak bose - takie różnice) i tam te płyty działają. Dziwne jest to, że nawet na mapie Benelxu ma lektora po Polsku, a my po niemiecku / angielksu w zależności jak się ustawi. Wgranie nowszego softu coś pomoże ? Wiem, że w A6 na soft nowszy i ciutkie inne menu. Ponadto można w jakiś prosty sposób wgrać polskie menu + polskeigo lektroa do navi ? I kolejna sprawa: Dużo jest roboty z wyciągnięciem AUX (gniazdo mini-jack), tak, zeby np telefon czy jakąś Mp3 sobie wrzucić ? Męczące jest nagrywanie ciagle płyt CD Dzięki za odp.
  4. No i u nas ten sam problem. Silnik odpali i jak się pojedzie na "tipach" (Multitronik) z gazem w podłodze (sam zmienia biegi pod czerwonym polem) To na pierwszym biegu nic, na drugim przy 6,5k rpm zapala się. Czasem nawet przy delikatnym przyspieszaniu (2k rpm). W VAG mam błędy 17552 i coś jeszcze. Po wykasowaniu all mam tylko błąd, który był od zawsze (Boost Vacuum System), którym się nie przejmuje. Ciśnieine oleju się pali (pełny, kolorowy FIS). Ostatnio trasa 500 metrów i się nie zapaliło. Ciepły silnik. Dodam, że od 2k km pali się Service (wymiana oleju się zgłasza). Poprzednia wymiana była przy 150 000 km, a teraz jest 157 000 (Service był ustawiany przy 140k na 155k).
  5. My mamy 150tys ;] Nie potrafię powiedzieć, ale sporo. Coś 0,5 - 1 l /1000 km o ile nie lepiej. 5w to syntetyk. Teraz jeździmy na 5w50 Valvoline VR1 Racing i jest cudnie, tylko jedna dolewka tylko z 200 ml w ciągu kilku tys km ;] (połowę zimy bez dolewki). P.S Wyczyść też sobie odmę, tylko uważaj na tą zawleczke bo nam spadła pod silnik i bez kanału, ani nic zdejmowalismy pokrywę, aby zawleczkę znaleźć Wiecej roboty było z plastikami niż czyszczeniem odmy. My ją umyliśmy gorącą wodą i wysuszyliśmy, było w niej sporo oleju.
  6. Na marginesie: U nas po wymianie oleju z Castrola 5W30 na Valvoline 5W50 oleje "prawie" przestał grać. Wcześniej to były dolewki ;] Teraz można spać spokojniej.
  7. Makale odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    Ma ktoś pomysł co może być nie tak z tym programem ? Mam tylko pole z obrotami, a nic o temp. kat.
  8. Makale odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    Dzięki za rysunek. Co do samych testów to coś ten program nie chce ze mną współpracować (stary interfejs, ale z innymi rzeczami niby dawał radę). Załączam obrazek: bez*tytułu.bmp - Speedy Share - upload your files here Oczywiście temp 90 stopni.
  9. Makale odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    Pisałem z tel i nie zauważyłem linka. Sory
  10. Makale odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    Więc piszę, że jutro sprawdzę. Gdzie jest ta cała kierownica powietrza i jak ją sprawdzić ? Układ jest niby szczelny. Lewego powietrza nie bierze. Jeszcze odmę sprawdzę.
  11. Makale odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    Dzięki. Jutro biorę się za testy i napiszę co i jak. Doradzicie co do wymiany
  12. Makale odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    Audi zostało kupione w wakacja 2013r. Od tego czasu 3 razy się zapaliło check engine, jednak vag'iem kasowałem te błędy, ale jak się to pojawiła ostatnio postanowiłem, że spiszę te błędy. Oto one: 17522 - z tego co wyczytalem to zbyt niska rezystancja na 2-giej sondzie lambda (za katem) 17536 - zbyt uboga mieszanka paliwa Co do błędy 17536 to wyczytałem, że zazwyczaj to padnięta przepływka, lewe powietrze, pęknięty jakiś przewód w okolicach odmy itd, ale zdarza się ten błąd przy uszkodzonej sondzie lambda i chyba na to wygląda. Chciałbym się spyatć jak zrobić test ten lambdy i przepływki ? Na jaki kanał i jak się zalogować i po kolei w co trzeba wejść i jak zrobić te testy. "gołym" okiem pod maską nic nie widać. Zatykając wydech dym nie "ucieka" nigdzie pod autem, więc myślę że wydech cały. Od spodu wygląda OK. ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- Dodam, że czasem obroty falują za zimnych obrotach. Też sporo czytałem o tej kierownicy powietrza. Gdzie ona jest i jak ją sprawdzić ?
  13. są dwa rodzaje maglownic. Zwykła i ta servotronic z tą elektryką. Właśnie servotronic na postoju jak jest to kierą możną kręcić malutkim palcem, jest tak np u znajomego w A6 2003.r, a u nas A4 b6 2000r. jest już ta zwykła. Może to jest to ?
  14. Sprawdź czy masz koła dokręcone. Niestety u nas na przodzie były ogromne luzy słyszalne tylko podczas hamowania.
  15. Poszukaj u Ciebie w mieście osoby, która bawi się skrzyniami. Może synchronizator tylko czy cos.
  16. W B6 to samo Dziwne i to bardzo.
  17. Tak z ciekawości jaki masz przebieg na tej skrzyni i co ile wymieniasz w niej olej ? Masz piękny temacik o diagnostyce tej skrzyni. Może coś Ci pomoże.
  18. OT: Bobikos: Nic mu się nie stanie. Na forum od golfa stare AAZ 1.9 TD z 75 km na 130 wyciągali i kręcą je pod 5k rpm i te silniki żyją do dziś. TDI tak łatwo nie zabijesz. Nawet czasem jest na plus chwila jazdy przy takich obrotach, a nie non stop dziadkowa jazda do 1,5 k rpm.
  19. Coś modzisz ? Ogólnie ładna sztuka.
  20. Nie wiem co wy chcecie od tego 2.0 ALT. Mój tam ani grama oleju nie bierze przy przebiegu 140 tys. I to jeszcze jaki olej (5W30), a nie jakiś 5W50 etc.
  21. Zmarnowałem już b. dużo płyt i mam dwa problemy. Nie chce mi oddać płyty ;D Tzn wychodzi tylko gdzieś z 1mm i nic. A jak już wyjdzie i włożę oryginał z mapami Beneluxu i wychodzi normalnie. Nie wiem czy to inna grubość czy coś, ale niby tam nic nie blokuje. Wczoraj to chyba już 50x próbowałem ją wyjąć i nie chce oddać... Dziś kupię płyty Verbatimu tak jak kolega wyżej na PW polecał. Map mam 4 różne i nic ;x Co się pojawia gdy nie czyta płyty bo mi piszę coś takiego: The CD is incompatible, czy jakoś tak. EDIT: Po wizycie w sklepie kupiłem kilka płyt Verbatim, TDK, Espernaza itd. Nagrywam na Verbatim, all ok i pierwsze co to zmienia mi prędkość z 1x na 16x w CloneCD. Robię to na specjalnym profilu, a nawet na 3 próbowałem i nic. Teraz taka wiadomość: The CD cannot be read - czy jakoś tak. P.S Płytę wyjełem za 40 razem i od razu przez okno poleciała. Ładnie się na głupią płytę wkur... Teraz zasysam już 100 mapę tą co podał kolega wyżej. EDIT2: Na mapie kolegi UP i płytce TDK i każdej innej błąd z serii: The CD is incompatible, czy jakoś tak, a na Verbatim CD-R Extra Protection wywala Cannot read... ---------- Post dopisany 24-07-2013 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2013 at 12:46 ---------- Nikt nie ma możliwości nagrania tej mapki ?
  22. Dzięki Dużo jest roboty, aby ogarnąć to Auto, lusterko z tym czujnikiem i podpiąć ledy (dzienne) ? Już ktoś się tym bawił? I co to te CLH ?
  23. Czy jest możliwość, aby ktoś nagrał mi mapę Polski (mam mapę Teleatlas DX PL-CZ 2012-2013, ale mam też problem z nagraniem), polskie menu oraz polskiego lektora do navi. Chciałbym, aby ktoś kto to robił nagrał mi taki komplecik i wysłał wraz z dokładną instrukcją co i jak pokolei robić. Oczywiście z góry zapłacę za koszty płyty + wysyłkę oraz na browarka dorzucę Kilka temat z forum A6: Forum Audi A6 Klub :: Zobacz temat - Mapa Polski 2013 do RNS-D Forum Audi A6 Klub :: Zobacz temat - [ audi a6 c5] Blaupunkt TravelPilot DX 2011/2012 Przestudiowane, ale mapa to tylko 1/3 roboty Wolałbym z menu oraz lektorem. Mapa z chomikuj, ale mogę wrzucić na jakiś serwer jeżeli ktoś tego nie ma. Chciałbym, aby od razu ktoś to na swoim navi sprawdził, tak bym miał 100% pewności, że to zadziała bo męczę się z tym już jakiś czas.
  24. Chciałbym, aby mi ktoś mądry wytłumaczył od czego to jest ? Do tej pory mam zwykły włącznik świateł, bez opcji Auto, ale Allegro widzę, że są z tą funkcją. Co to jest itd ? Mogę kupić np to: WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ + AUTO Audi A4 B6 B7 (3392869515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i podmienić włącznik bez auti, czy wymagana jest zabawa z vag'iem ? Aha i po prawo od świateł mam takie "chowane" pokrętło od wysokości świateł. Z ciekawości widziałem też, że w innych wersjach jest drugie takie pokrętło ze znakiem światła mijania + tarczy czasu. Ma coś ona wspólnego z coming leaving home? Co to w ogóle jest i czym to się je. Jako, że jestem jeszcze nieobeznany w tych sprawach to proszę o info.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.