Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Makale

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Makale

  1. Makale odpowiedział(a) na Eryk CJCB temat w 2.0TDI
    Niższa emisja spalin na pewno względem wersji 143km. Na pewno ma mapę zmienioną i tym bym się nie przejmował, a EGR zawsze można zaślepić i softem wyłączyć więc o to bym się nie martwił.
  2. Makale odpowiedział(a) na bonczek87 temat w 1.8T
    I weź kup potem auto z wlanym uszczelniaczem =.= No nie jestem w stanie zrozumieć czego wlewa się taki syf do silnika. Odma musi być szczelna i drożna. Umyj silnik i sprawdź wycieki. I przede wszystkim zlej ten olej z tym syfem i wlej porządny olej do silnika to i spalanie pójdzie w dół.
  3. Paliła Ci się kontrolka ciśnienia oleju i jechałeś na tym do domu? No chłopie...
  4. Między 10.3 a 11 mm jest tylko 0,35mm różnicy w ściance (1 strona będzie tylko mniejsza o 0.35mm). Ja bym się tego nie bał.
  5. Makale odpowiedział(a) na RedruM temat w Audi A4 B5
    Przełącz na N, zgaś i odpal silnik. Tryb awaryjny może zgasnąć zależy jaki błąd jest.
  6. Jak nie założyłeś czujników od ABS to tylko ABS nie działa i tyle. Do przednich kół to nic nie ma. Pompę ABS można odpowietrzyć vagiem.
  7. @UP Pisałem też, że u mnie przy 250 tys wygiął się jeden wahacz (nie sam oczywiście, kupiłem ori lemfordera) i wszystkie były ori. Gdyby nie moje uderzenie to bym dalej jeździł na ori, ale poszły gumy. Gumy założone z poliretanu i jest spokój i mam nadal ori wahacze. Jak wyrobią mi się te przy sworzniach to oddam to do regeneracji. Są jakieś szpece to okuwają to czymś. Nie wyobrażam sobie co rok wahaczy zmieniać. Jeżeli coś puka i stuka to tak jak kolega pisał wyżej. Jeżeli nie regeneracje to wymienić TYLKO ten co stuka tylko nie na badziewie.
  8. Makale odpowiedział(a) na lukasz9199 temat w Audi A4 B6/B7
    Może jakieś błędy będą w liczniku. Czujniki otwarcia drzwi wszystkie działają ?
  9. Wentylator się włącza wtedy kiedy musi, czyli jak silnikowi jest za ciepło. Przy spokojnej jeździe po trasie może się w ogóle nie włączyć. Na zinym tym bardziej się nie włączy bo i po co.
  10. W środku wilgoci nie masz?
  11. W żadnym silniku nic nie powinno klekotać... Z jednym klekotaniem można jeździć z drugim nie, ale jeżeli klekocze a nie powinno czyli trzeba robić i żaden mechanik na nic nie naciąga.
  12. Quattro i ośka mają różne pompy ABS'u.
  13. Makale odpowiedział(a) na MrSmigolll temat w 1.9TDI
    Widziałem w b6 silnik od RS6 4.2 Bi-Turbo. Gdyby wszyscy mieli myślenie nie opłaca się, a po co, sprzedaj kup inne to by nie istniały żadne fajne i ciekawe projekty i żylibyśmy w jaskiniach. Granice są po to żeby je przekraczać.
  14. I super W temacie z BT jest wszystko o RNS-E i tym się sugerowałem.
  15. Masa auta podana jest z bakiem paliwa zapełnionym w 80%. Dlatego baki dają mniejsze.
  16. Ja Cerateca wlałem i tylko na plus. Silnik chodzi ciszej, pobór oleju może minimalnie mniejszy, ale tak jakby silnik chodził "lżej".
  17. Tylko tam jest opis do RNS-E i nie wiem jak jest z rns-D. Zobaczę cenowo jak te BT, ale jeżeli na 100% moduł HIGH w RNS-D i z full fisem w kolorze u mnie i z ori multimedialną kierownicą będę miał możliwość korzystania z książki telefonicznej to biorę HIGH. Jak już działać to na poważnie
  18. Było! Czwórnik odmy: 06B103235Q O-ring czwórnika: N90465001 odma: 06B103211H o-ring odmy: N90467301 Czwórnik trzeba na poprawiony zamienić. Odma to ta rura co idzie w dół nad filtr oleju.
  19. Wlej 5W50 Valvoline i wylej ten szit 5W30
  20. Drugą mam wyłączoną (kat papa). Pierwszą jak sprawdzić? Wcześniej miałem błąd drugiej sondy labda. Po softowym wyłączeniu jej i po wycięciu kata nie mam żadnego błędu na kompie.
  21. Od Touarega mogę oddać 100 litrów I tak na tym potrafię zrobić 400 km A wy tutaj, że na 50 litrach 300 robicie Phi!
  22. Ok czyli ja tylko wyciągam moduł telefonu w miejsce tamtego wpinam moduł BT tylko odpowiednio zmieniając piny tak? Pewno te kable które mi zostaną do wyciągne z instalacji. Nie lubię zostawiać pustych kabelków. Pewno te od FAX'u i te od uchwytu by poszły papa. Z kodowaniem coś ruszam? Powiedz mi kolego jeszcze jedną rzecz. Jak ten moduł BT będzie działał w RNS-D i kierownica multimiedialną? Przyciskiem z ikonką słuchawki będę mógł odbierać rozmowy? Przycisk R/T na coś się wtedy zda? Jakoś FIS będzie w stanie połączyć się np. z książką telefoniczną w telefonie? Czy tylko to będzie odbieranie i rozłączanie się rozmów? Moduł BT mogę dowolny założyć?
  23. Za prawego banana Lemfordera 270 zł płaciłem. A tutaj wszystkie można kupić za 500zł. Chyba na zdrowy rozsądek można powiedzieć coś o jakości tego.
  24. Wentylator nie powinien chodzić non stop. Komputer i błędy. Najpierw usuń te błędy co masz. Jeżeli chodzi went to pewno błąd któregoś z czujników. W blokach pomiarowych możesz podejrzeć wskazania czujników temperatury itd. Zacznij od tego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.