Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Makale

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Makale

  1. Heble tył 288mm z A6 C6 3.0 TDI Q podejdą do A4 B6 ? Zacisk, jarzmo i osłona ? To są takie samo jak w A4 B7 2.0t 288mm ?
  2. Makale odpowiedział(a) na Woyt temat w 1.8T
    Jakie ciśnienie oleju było na wolnych a jakie na wysokich obrotach ?
  3. A nie zauważyłem, że ma możliwość ręcznej zmiany biegów ;p Tiptrnik to ten, który ma + / - tak ? Te stare skrzynie np. w A8 D2 które mają tylko PRND432 bez + / - to nie są tipy tak ?
  4. Skrzynia nie zabija tej V8 ? To nie jest chyba Tiptronic nie ?
  5. Makale odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Zawsze żeby się upewnić można auto awaryjnie na samym LPG odpalić.
  6. Makale odpowiedział(a) na kamil642 temat w 2.0
    U mnie po wymianie czwórnika odmy, odmy, wyczyszczeniu eżektora oraz wszystkich węży idących od eżektora nic już nie zasysa i wszystko jest ok. Pompa wody natychmiast do wymiany. I nie katuj tego silnika. Zaraz Ci głowica albo blok pęknie i taki będzie finał jazdy na gotujacym się silniku. Każdy odchył od 90 stopni w tym silniku od razu zatrzymać się i zakaz dalszej jazdy.
  7. Pojedź do kilku diagnostów i w końcu trafisz na "polskiego".
  8. Jak nie masz płynu to ja bym nasikał tam, żeby tylko silnika nie zagotować. Potem oczywiście to co tam jest trzeba spuścić i wlać płyn dobry.
  9. Makale odpowiedział(a) na _Liquid temat w 2.0
    Można i 4.2 v8 biturbo wsadzić z RS6. Wszystko jest kwestią $$$. Wszystko zależy czego oczekujesz od auta.
  10. Jak nie było wody to trzeba było wody nawet nalać (najbliższy sklep i woda niegazowana). Możesz lać. Potem tylko zmień cały płyn na jakiś porządny.
  11. Makale odpowiedział(a) na narimmor temat w 2.0TFSI
    Tak BTW to, że jest na łańcuchu to nie znaczy, że się go nie zmienia.
  12. Podaj cały błąd. Masz taki: 16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 007 - Short to Ground ??
  13. Przeglądu nie zrobisz? Od kiedy? Jedziesz na przegląd płacisz chyba coś około 160 zł i tyle. Od kilku lat jeszcze nikt nie prosił mnie o żadne papiery na przeglądzie.
  14. Czy kabel jest cały, izolacja nie uszkodzona. Błędy na kompie ?
  15. Makale odpowiedział(a) na narimmor temat w 2.0TFSI
    Bez vaga ani rusz. I zmień mechanika jeżeli zamiast poprawnie zdiagnozować przyczynę wymienia ci części. Zaraz Ci pół auta wymieni a problem i tak zostanie.
  16. Neuspeed robi -40 i nawet -60mm. Ja mam -40mm z przodu przy 18" i na na lato mam oponę 225/45 R18 to między błotnikiem, a oponą ledwo palec wchodzi, a w zimę 225/50 to opona chowa się w nadkole do tego stopnia, że nie mogę na maksa kół skręcać.
  17. Kolega wyżej napisał: komputer i błędy sprawdź. Coś się musiało zapisać.
  18. Multi to rodzaj skrzyni, a Quattro to rodzaj napędy. Jak masz multi z FWD to musisz rzeźbić dwie rzeczy na raz: Quattro oraz manual albo tiptronic. Multi na sprzedaż.
  19. Możliwe, że to szklanki bo jak dziś się przysłuchałem to dźwięk był jakby z całej głowicy a nie z tyłu tylko. Szklanki do wymiany czy co z tym działać? Wkładać nawet 4k w remont silnika to mi się nie uśmiecha, a co dopiero 8 tys tak jak niektórzy je reanimują. Pewno jeszcze bym uszczelniacze zaworowe wymienił.
  20. Nie zrozumiałeś - przepraszam Heble to hamulce. Może po prostu zaciski Ci z tyłu trzymają. Na suchym tego nie czuć, ale na śliskim nie tyle co blokuje, ale trzyma lekko. U mnie na śliskim też auto myszkuje, ale to wina w moim wypadku akurat luzu na maglownicy.
  21. Możesz sobie dorobić drugie gniazdo 12v, w którym prąd jest tylko po zapłonie. +12v po zapłonie to chyba najszybciej z radia albo ze stacyjki wziąć. Jak jest dobrze zrobiona instalacja to nic nie ma prawa pobierać prądu, więc wyłaczniki takie jakie piszesz są zbędne.
  22. Makale odpowiedział(a) na Makale temat w 2.0
    Kierownice udało mi się złożyć autko ożyło od dołu. Jeszcze logi dynamiczne zrobię.
  23. Makale odpowiedział(a) na giemar temat w Audi A4 B6
    Leroy Merlin tyko wymiarów nie pamietam. 5 zł za 20 sztuk kosztowało. Jeżeli potrzebujesz to Ci wyślę ile tam potrzebujesz ich kolego w najtańszej kopercie.
  24. 195/65 R15 - Michelin Alpin A4 255/55 R18 - Continental Winter 4x4 225/50 o 245/45 R18 - Dunlop Winter Sport 3D RunOnFlat Te 3 polecam z naciskiem na Michelin Alpin A4. Chyba najlepiej sobie radziły z lodem na jezdni.
  25. Makale odpowiedział(a) na tomek899 temat w 4.2
    2x tyle ? Byłem w ASO VW pytając się o cena roboczogodziny (wyjęcie silnika V10 TDI) to krzyknęli 250 zł / godzinę. Sami sobie wyobraźcie jakie to są koszty. Na OLX jakiś typek się ogłasza co prowadzi serwis tylko VW / OOOO to krzyknął 2,4k zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.