-
Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
Tragedia!!!!!!! Znowu błąd P0299 i dodatkowo P0130. Po regeneracji turbo było niegłupio, dwa tygodnie nie minęły i to samo... Nie wiem gdzie już i czego szukać....
-
Zawór N 75
Dzięki wielkie za podpowiedź.
-
Zawór N 75
Witam. Panowie pomóżcie! Nakierujcie gdzie znajduje sie zawór N75 w BRD.
-
Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
Ojjj teraz to Ci nie powiem... moj majster to sprawdzał... ja to sam aż tak nie ogarniam tego. Spróbuje się dowiedzieć.
-
Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
Tak sprawdzone były na samym początku poszukiwań
-
Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
Turbina wyjęta, zregenerowana i ..... przy wysiłku pod górę na czwartym biegu znowu to samo zapala się kontrolka od świec żarowych i spadek mocy. NIe wiem gdziem mam już szukać. N a kompie wyszedł rozrząd ustawiony na -2,63 czy to może dawać taki efekt??
-
Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
Nie dawno stałem się "szczęśliwym" posiadaczem a4 b7 q 2.0 BRD. Problemy jak wyżej koledzy opisujecie. Kontrolka świec powyżej 100km/h, spadek mocy, wyższe spalanie i duszące spaliny. N75 sprawny, Pompa Vacum OK, Układ niby szczelny, Gruszka sprawna, czujnik STOP-u działa, na kompie błąd P0299 - decyzja DPF zapchany- wywalamy i zaślepiamy EGR. Auto jedzie niby wszystko OK do czasu kiedy jazda zaczyna się np na 4 biegu pod górkę świeca żarowa znowu mruga i wszystko odnowa. Pojechałem wykasować DPF i EGR przy okazji hamownia wychło 160KM i 300nm - lipa. Kolejna diagnoza Turbo - 1.3 bar. Wyciągamy i czekam zobaczymy czy coś to da. Może ktoś podrzucić jakie powinno być prawidłowe ciśnienie na turbo w BRD i jak wam się zbiera w quattro, bo przy moim starym AWX 163KM to szału nie robi.
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Koledzy pomożecie? Tarcze z klockami mi się kończą, ale nie wiem jakiem mam. To mój VIN - WAUZZZ8E83A403270 Proszę jeszcze o jakieś sugestie co kupić. Może kogoś z forum polecicie?
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
U mnie dziś zapaliła się kontrolka (O) od hamulców a po paru minutach nie miałem świateł stopu. Czy to wina czujnika czy klocków?
-
Wyrzucanie płynu do zbiornika
Mam podobny problem (wspomaganie wyje a w zbiorniczku płyn się gotuje) nie wiem czego się czypić wymiany pompy czy odpowietrzać cały układ? Ale o wymianie zbioriczka nie słyszałem co ona ma polepszyć?
- Rozrząd
-
Demontaż drzwiczek schowka
I Jak opanowałeś ten schowek bo ja też muszę się za to zabrać.
-
Rozrząd
Witam. Właśnie jestem przed wymianą rozrządu i mam dylemat jaki zestaw wybrać. Proszę o jakieś sugestie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów
88daro88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta