Treść opublikowana przez mrc2410
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
jeśli już to bardzo znikomie - niezauważalnie, myślę że jeśli ktoś nie wie że coś było robione nie jest w stanie to zauważyć. A powiedz mi kolego czy beżowe tez dasz rade odtworzyć? Poniżej Zdjęcia i prosił bym o wycenę regeneracji.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
od ręki w aso 45zł/szt Ooo no to nic takiego. Super dzieki i zaraz dzwonie do ASO No i pięknie zamówione . 2 spryski nie podgrzewane+adaptery.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Panowie gdzie dostane te spryski? Na allegro są tylko 2 aukcje z czego jedna to używki. Interesują mnie te nie grzejące. Chyba że moge kupić te z opcją grzania ale jej narazie nie podłączać?
-
Listwy Dekory LED
Mi się wydaje ze trzeba ciągnąć ponieważ one się zaswiecaja jak otworzysz drzwi. A to ma być tak że zapalają się przy zapaleniu lamp. Ale nie jestem pewien czy mam rację.
-
Listwy Dekory LED
Te wtyczki mam od dobrego znajomego elektronika. Ale z tego co wiem to tutaj były całkiem podobne wtyczki : http://barled.eu/index.php/z273-zlaczka-wodoodporna-komplet-gniazdo-wtyczka-dc-z-kablem-do-tasm-led.html
-
Listwy Dekory LED
Jako ze też postanowiłem podświetlic sobie dekory powoli zaczynam kompletowac zestaw. Dziś ogarnięte wtyczki typowe dla ledów.
-
Podłokietnik dedykowany bez przeróbek - opinia
JAk by coś ktoś to chętnie kupię oryginalny podłokietnik beżowy ecrue do A4 B6
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Dokładnie. Będę musiał to rozebrać i się temu przyjrzeć. Dzięki za odpowiedź i info.
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Świetnie wyszło to podświetlenie klamki i drzwi. Mam tylko pytanko gdzie podłączyłes zasilanie z tej taśmy Led. Miałeś seryjnie podświetlana klamkę i tylko wpioles taśmę czy jak? Chciałbym też coś takiego zrobić i patrzyłem jak by to było u mnie i nie mam pojęcia gdzie by to podłączyć. Z tyłu w drzwiach nic się nie świeci jedynie z przodu do oświetlenia guzików podnoszenia szyb. Dzięki za info i pozdrawiam.
-
No response from controller ?
Brak łączności ze sterownikiem radia.
-
Prośba o analizę logów 1.9 TDI 2004r. AVF Dziwny objaw
Ok. W tym tygodniu posprawdzam to wszystko. Ew po podmianie przeplywki oraz filtra i szczelności które grupy ponownie zlogować?
-
Prośba o analizę logów 1.9 TDI 2004r. AVF Dziwny objaw
Witam. Proszę o analizę logów. Podczas jazdy na 3,4,5,6 biegu od 3 tys obrotów po dodaniu gazu odczuwam takie lekkie falowanie przy przyśpieszaniu. Tak jakby nie miał pełnej mocy. Bardzo proszę o analizę co może być przyczyną. Pozdrawiam!! Statyczne: http://vaglog.pl/log_195047.html GRUPA 000 http://vaglog.pl/log_195045.html GRUPA 001 http://vaglog.pl/log_195046.html GRUPA 003 http://vaglog.pl/log_195048.html GRUPA 007 http://vaglog.pl/log_195043.html GRUPA 013 http://vaglog.pl/log_195044.html GRUPA 018 Basic Settings: http://vaglog.pl/log_195050.html GRUPA 000 http://vaglog.pl/log_195051.html GRUPA 003 http://vaglog.pl/log_195052.html GRUPA 011 Dynamiczne: http://vaglog.pl/log_195057.html GRUPA 000 http://vaglog.pl/log_195058.html GRUPA 001 http://vaglog.pl/log_195055.html GRUPA 003 http://vaglog.pl/log_195056.html GRUPA 004 http://vaglog.pl/log_195059.html GRUPA 008 http://vaglog.pl/log_195053.html GRUPA 010 http://vaglog.pl/log_195054.html GRUPA 011