Treść opublikowana przez arkady1321
-
Płyn zimowy z intermarche .
normalnie siwe plamy..... stad kupuje na orlen:grin:
-
Drgania kiery podczas hamowania
kolego a pozamieniaj kola przod na tyl,a tyl na przod:wink: może to tylko opona?????
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
może byc zamontowane..........
-
Drgania kiery podczas hamowania
chyba ze masz znajomego i ci przetoczy tacze.......
- Coś wiecej o tym silniku
-
Płyn zimowy z intermarche .
daj sobie spokoj:wink: u mnie była bialy nalot
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
u mnie już gra Dension z modulem bluetooth, dzięki za pomoc PIOTREK
-
Concert III zewnętrzne źródło dźwięku
tu masz ladnie pokazane i opisane:wink: http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmieniarka-mp3-fabryczne-radio-audi-236029/index6.html
-
Drgania kiery podczas hamowania
Przyrz±d umożliwia precyzyjny pomiar zdemontowanych tarcz hamulcowych o ¶rednicy do 360 mm pod względem: bicia bocznego i tolerancji grubo¶ci. Idealne lożyskowanie przyrz±du i wyszlifowane powierzchnie do położenia tarczy umożliwiaj± precyzyjny pomiar. Tarcza jest idealnie wycentrowana dzięki specjalnemu przyciskowi stożkowemu. Przyrz±d nadaje się również doskonale do pomiaru małych tarcz. W dostawie jest już zawarty zegar pomiarowy ( podzial 0,01 mm) który wraz z czujk± pozwala na pomiar wszelkich tarcz w tym również tarcz ATE power disk. ---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- dobry warsztat posiada /////////////:wink:
-
Polecane opony zimowe
BARUM POLARIS 3 ciche....a najważniejsze cena odpowiednia... sprawują się dobrze.
-
Drgania kiery podczas hamowania
wyważenie nie ma nic wspólnego z drganiem-natomiast ze siaganiem auta:wink: ---------- Post dopisany at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:36 ---------- wystarczy ze tarcze będą cienkie i ma ten sam objaw...sprawdz:wink:
-
Drgania kiery podczas hamowania
sprawdz klocki potem tarcze-nic innego
-
Piłka nożna
- Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
dzięki Piotrek- Coś wiecej o tym silniku
smigam już 4sezon i jest b.dobrze....mam ciezka noge ,a spalanie na poziomie:wink: miasto 11-12 trasa 8,7 ladnie się zbiera,cewki to fakt bierz nowe wszystkie i spokoj,bo ja na początku uzywki dokupywałem i graly na 2-3mies. zakup 4 beru i spokoj ponad 2lata:wink:- [B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
powoli powoli...........najpierw olej,plyny,filtry, zima tuz tuz...... a na mody to później,no chyba ze masz $ od........- Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
No to gratulacje, frajda bedzie napewno:wink: Tylko podpowiedź, koniecznie czarny kabelek do masy podlacz, bo bez tego niezahula, no i pedrive'a pakuj do USB na wlaczonym zestawie bo tez go nie wykryje. jak będzie u mnie będę krzyczał do ciebie o instrukcje:wink::wink: kto pyta nie bladzi...........- Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
no i kupiłem....... Dension Bluetooth,USB,iPod,AUX Audi,Seat,Skoda (3588648797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czekam do srody i montuje...........- instrukcja CONCERT III
tez znalazłem tylko angieski...... ---------- Post dopisany 11-10-2013 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 13:31 ---------- nie ma nikt???? ---------- Post dopisany 12-10-2013 at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 13:00 ---------- a są może ukryte funkcje????? ---------- Post dopisany 13-10-2013 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 08:31 ---------- ---------- Post dopisany 14-10-2013 at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2013 at 19:28 ---------- panowie a ta nie spasuje??? INSTRUKCJA OBSŁUGI RADIA AUDI Symphony j.pol (3627014061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- śruba zabezpieczająca POMOCY
to tylko dobre wiertła musza pomoc,jak nie ma dojścia,a fela i tak będzie ,,chyba,, zniszczona......- śruba zabezpieczająca POMOCY
wspawy dobre innych srub i odkrecac i w,,,,,,,,,,, je- Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
do d...........szum jak........... miałem troszkę drozsza........- CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
zgadza się . jak poprawil się odbior radia??? te od can - warkocz zrob-moze będzie lepiej- CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
tak zapewnial sprzedajacy:wink: ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- przygotowane niby pod concert III ---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- i zmostkowany już pin 15 i 16:wink: ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- tylko zapewne lepiej sprawdzic:wink:- Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Heh jeszcze nie probowalem, wrzuce jakies mp3 na tel. i jak przetestuje dzisiaj dam znac. - Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi