Treść opublikowana przez arkady1321
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
zgadza się,,,,,ale halogen led h11:wink: to będzie porazka,,,,,,miałem je do pierwszej mgly-odsprzedalem!!!
-
wtyk wtyczka wizytownik podswietlenie
wtyczka wtyk pod wizytownik panowie szukam takiej wtyczki,,,jaki ma symbol??
-
Postojówki LED nie dzialaja
może cos w oprawce nie styka....ale jak jest prad i zwykle swieca,,,,jest możliwe by ledy do d.....a sprawdzales je na krotko czy swieca...
-
Postojówki LED nie dzialaja
i nic,,,,,,,,a jak wlozysz normalne to swieca?? ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- no i sprawdz ledy czy wogole swieca....
-
Postojówki LED nie dzialaja
zmien bieguny,jak to dioda:wink:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja smigam na shell helix ultra 5W40 4sezon
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
jak nie znajde to zapewno tak zrobie:wink:
-
wtyczka wtyk pod wizytownik
panowie szukam takiej wtyczki,,,jaki ma symbol??
-
Kłopoty z odpalaniem
sprawdz ako,swiece-kable,filtr paliwa-a może układ zapowietrzony.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
panowie jaka kostka- wtyczka pod wizytownik i kubek??? / czy wystarczy maly wtyk 2pin od kompa czy wtyczka 4BO 972 623 ---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------
-
OC w PZU z opcją auto szyba
NNW i będziesz troszkę spokojniejszy,,,,,
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
5W40 starczy.........
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
w deszczu kicha,mgla zupełnie odpada,wieczorem tylko pięknie wygląda/barwa/ i już.....
-
Wymiana wahaczy u mechanika - wał??
odlaczyli może.....bo cieli palnikiem:grin:
-
vag blad 17748.P1340
panowie pojawil się blad czujni polozenia walka rozrządu 1 rząd cylindrow 1/czujnik kata obrotu walu korbowego -usterka synchronizacji -G40/G28... ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- temat zamknięty.......czujnik zmieniony i gra:decayed:
-
Jak wymienić żaówke kierunkowskazu prawą przód
to nie bądź ,,snobem,, tu się pomaga a nie utrudnia,,,,
-
Dębica, Continental CZY Goodyear
zobacz na barum polaris3 sa bardzo ciche i cenowo do przyjecia
-
Jak wymienić żaówke kierunkowskazu prawą przód
tu masz filmik,,,może cosik ułatwi:wink:
-
listwy sline
Na tej listwie są trzy bolce i 2 zatrzaski mocujące z przodu i z tyłu listwy. -odpowiedz sprzedającego:wink: no i tasma napewno....... ---------- Post dopisany 01-10-2013 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 17:24 ---------- zakupiłem,,,,,,,,,,,i jestem bardzo zadowolony:wink: tasma dwustronna mocna / spasowanie na tip top / polecam,,,,,,,,,,,,,,,,,,
-
podswietlenie dolne
tak jak mowisz:wink:
-
podswietlenie dolne
a dla mnie ledy w srodku to kicha/biale-zimne swiatlo/ to ma być milo i cieplo:wink:
-
listwy sline
no mysle nad nimi...chyba ze znajde uzywki w idealnym stanie:wink:
-
listwy sline
:wink:dzięki!!!
-
Rozkodowanie kluczyka + pytanie o postojowki.
tak,,,,i jak miałem passata b5 tak samo było....stad moje zdziwienie:wink:
-
listwy sline
panowie ,,,listwy na co przyklejacie??? dwustronna czy klej ???pozdr