Treść opublikowana przez arkady1321
-
Prędkość na FISIE B6
panowie a na concert III nie działa ten bajer:wink:
-
mp3 nagranie cd
:hi:fidotp już gra,18utworkow i mam wszystkie nazwy:banan: ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- nagrałem teraz plytke i smiga............:banan:
-
mp3 nagranie cd
ja mam nero express:wink:
-
mp3 nagranie cd
6 czy 9 ???
-
Ilość zabków na pasku rozrządu od znaku do znaku na wale
wtedy tylko płacz.........
-
Ilość zabków na pasku rozrządu od znaku do znaku na wale
wywal klamoty z bagażnika i będzie lzej:grin:
-
mp3 nagranie cd
no fakt,ale jak to mi wytlumaczysz:wink:
-
Kontrolka Brake przy odpalaniu
sprawdz ako...
-
mp3 nagranie cd
mam inne plytki i się wyswietla wykonawca tytul:wink: ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------
-
Porady przygotowania samochodu do Zimy :) Zima Zima Zima...idzie zima...
plyny sprawdzić podstawa.....ako no i oponki - najlepiej ,,zima,,
-
mp3 nagranie cd
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak nagrać płytkę CD-R w AUDIO tak, żeby podczas odtwarzania wyświetlały się tytuły i wykonawcy utworów ? ... wrzucę CD-Ra do samochodu to mam tylko napisy track 01, track 02, itd.
-
Rns-e dla b7
tak jak mówisz.....concert III idealne pod BOSE - BOSE gra zaje......... natomiast RNS-E bajer tylko-bo sluchajac muzyki to glosniki nie graja ,,sobą,, nędza,,,, Wszystko będzie lepsze od RNS-E, co nie jest fabryczne. RNS-E gra gorzej od Concerta, widać to dobitnie przy BOSE, nawigacja sprawdza się tylko w krajach, w których nie buduje się już nowych dróg, do pełnej funkcjonalności należy dokupić wszystkie urządzenia... RNS-E tylko ładnie wygląda
-
podswietlenie dolne
poproszę [email protected]
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
uważaj......
-
podswietlenie dolne
i tak zrobie.......lampki dolne już mam:wink: ---------- Post dopisany 22-10-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 23:56 ---------- ile poszlo spinek:wink:
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
perfekcyjna niech zobaczy:grin:
-
podswietlenie dolne
kolego czym wycinales dolne otwory???
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
żony już spia:wink:
-
Problem ze zmieniarką - cd error czyszczenie lasera
wystarczy te 2srubki/zaznaczone na czerwono/ odkrecic i pokrywe sciagnac....
-
subwoofer Różnice
---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- a tu wszystko opisane..........http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
dobrze gada sprawdz radio czy wogole startuje,,,bo może wina radia a nie kabli:wink:
-
instrukcja CONCERT III
masz jak w banku................ ---------- Post dopisany 15-10-2013 at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2013 at 15:24 ---------- poszla:wink: ---------- Post dopisany 18-10-2013 at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 15:41 ----------
-
ABS wariuje ?
sprawdz czujnik..... meze syf się dostal do gniazda i abs szwankuje;;;;
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
tylne tez ???wywazone??
-
drgania przy 120 km/h
sprawdz poloski.... u mnie było tak w passacie b5 ,tez szukałem az znalazłem/u mnie prawa strona była:wink:/