Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkady1321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkady1321

  1. panowie a na concert III nie działa ten bajer:wink:
  2. :hi:fidotp już gra,18utworkow i mam wszystkie nazwy:banan: ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- nagrałem teraz plytke i smiga............:banan:
  3. ja mam nero express:wink:
  4. wtedy tylko płacz.........
  5. wywal klamoty z bagażnika i będzie lzej:grin:
  6. no fakt,ale jak to mi wytlumaczysz:wink:
  7. mam inne plytki i się wyswietla wykonawca tytul:wink: ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------
  8. plyny sprawdzić podstawa.....ako no i oponki - najlepiej ,,zima,,
  9. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak nagrać płytkę CD-R w AUDIO tak, żeby podczas odtwarzania wyświetlały się tytuły i wykonawcy utworów ? ... wrzucę CD-Ra do samochodu to mam tylko napisy track 01, track 02, itd.
  10. tak jak mówisz.....concert III idealne pod BOSE - BOSE gra zaje......... natomiast RNS-E bajer tylko-bo sluchajac muzyki to glosniki nie graja ,,sobą,, nędza,,,, Wszystko będzie lepsze od RNS-E, co nie jest fabryczne. RNS-E gra gorzej od Concerta, widać to dobitnie przy BOSE, nawigacja sprawdza się tylko w krajach, w których nie buduje się już nowych dróg, do pełnej funkcjonalności należy dokupić wszystkie urządzenia... RNS-E tylko ładnie wygląda
  11. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    i tak zrobie.......lampki dolne już mam:wink: ---------- Post dopisany 22-10-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 23:56 ---------- ile poszlo spinek:wink:
  12. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    kolego czym wycinales dolne otwory???
  13. wystarczy te 2srubki/zaznaczone na czerwono/ odkrecic i pokrywe sciagnac....
  14. ---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- a tu wszystko opisane..........http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
  15. dobrze gada sprawdz radio czy wogole startuje,,,bo może wina radia a nie kabli:wink:
  16. masz jak w banku................ ---------- Post dopisany 15-10-2013 at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2013 at 15:24 ---------- poszla:wink: ---------- Post dopisany 18-10-2013 at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 15:41 ----------
  17. arkady1321 odpowiedział(a) na Reggi temat w Układ Jezdny
    sprawdz czujnik..... meze syf się dostal do gniazda i abs szwankuje;;;;
  18. sprawdz poloski.... u mnie było tak w passacie b5 ,tez szukałem az znalazłem/u mnie prawa strona była:wink:/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.