Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkady1321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkady1321

  1. :hi:dziś robiłem próbę ściągnięcia starej gałki i udało się.....
  2. panowie szukam takiej części.............
  3. to can masz zle podlaczony-tak wygląda...dokładane? oryginal? radio poprzednie gralo,podswietlenie było? gasło po wyciagnieciu kluczyka? no chyba ze zostanie kodowanie,,,,,,,,
  4. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    a co wy panowie jeszcze ciagniecie temat led ?/ jak my już rozmawiamy o innych lampkach,,czytajcie wszystkie posty........
  5. miałem tak samo w radio Concert III ,ustawiłem GALA na 1 i jest ok:wink:,bez kodowania////
  6. arkady1321 odpowiedział(a) na miccio temat w 1.9TDI
    czujnik cieczy chlodzacej,a w najgorszym przypadku termostat....
  7. linia k do zmiany-przelozenie. piny bose chyba tez w innym miejscu....a co z pinem 15 i 16 /mostek był w concert III / a rns-e tez tak ma??
  8. panowie tak jak w temacie.........czy ta gałka spasuje do mojej,,,,a4 b6
  9. dawno nieaktualne.......piny z kompa i gra:wink: ale
  10. temat lepiej zapisz.///a wtedy będzie zainteresowanie.
  11. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    tych 2szt, tych 5szt, ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- Wymontowanie i zamontowanie osłony drzwi z przodu 1 - Nakrętka zatrzaskowa (4x) 2 - Śruba (4x) 3 - Śruba (2x) 4 - Osłona ozdobna 5 - Dolna część podłokietnika 6 - Śruba 7 - Nakrętka rozprężna (4x) 8 - Osłona drzwi t Wymontowanie: – Zdjąć część dolną podłokietnika -5-. – Wykręcić śrubę -3- (2x) z osłony drzwi -8-. – Wykręcić śrubę -6- z osłony drzwi -8-. – Odczepić osłonę ozdobną -4-. – Wyjąć osłonę ozdobną -4- do przodu. – Wykręcić śrubę -2- (4x) z osłony drzwi -8-. – Odczepić osłonę drzwi -8 - → Rys. – Unieść osłonę drzwi -8- ok. 20 cm w górę i wyjąć z ramy głównej drzwi. – Odczepić cięgło elastyczne opancerzone wewnętrznej klamki drzwi → Rys. – Rozłączyć elektryczne złącza wtykowe → Rys. Zamontowanie: Zamontowanie odbywa się w odwrotnej kolejności. Zwrócić przy tym uwagę na: – W celu zamontowania muszą być zamocowane nakrętki zapadkowe -1- (4x) dla nakrętek rozprężnych -7- (4x). – Przy zamontowaniu należy wcisnąć osłonę drzwi pośrodku do głównej ramy drzwi Odczepianie cięgna elastycznego opancerzonego – Zdjąć pierścień zabezpieczający -3-. – Wyciągnąć i odczepić cięgło elastyczne opancerzone -1- z prowadnicy -2-. Wskazówka Podczas montażu zwrócić uwagę, aby hak -3- był skierowany w górę. Złącze wtykowe sterownika podnośnika szyby – Nacisnąć występ mocujący -2- i odłączyć złącze wtykowe -3- zgodnie z kierunkiem strzałek od sterownika. – Rozłączyć złącze wtykowe do głośnika niskotonowego. Zatrzask mocujący osłony drzwi – Nacisnąć występ mocujący -2- i wyjąć zatrzask -1- zgodnie z kierunkiem strzałek. ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- a tu masz opisane jak zdemontować tapicerke.........http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-demontaz-tapicerki-przednich-drzwi-2307/
  12. ja uzywam porzelack jabluszko:wink:
  13. jeżeli oryginaly to tak,,,,ja mam na sprzedaż 16stalowe 7J po 1-sezonie,,,,, ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- gratis zaloze nowe kominki-wentyle:hi: ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------
  14. arkady1321 odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    nie idzie tego dzwieku wychwycić........
  15. :JC_fan:po umyciu jade 200km/h i zaciekow nie ma:wink:
  16. praktycznie nic....pobieram piosenki ze strony podanej wyżej,,,i nagrywam programem nero express i nic więcej....i tak chodzi:wink:
  17. :wink:tak wygląda.......
  18. u mnie s3 daje sygnal ale bt mam dokladany:wink:
  19. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    no i tak sobie zrobię.........Łukasz
  20. Łukasz nagrywam Nero Express ---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ---------- a piosenki ................ MP3.Teledyski.info - darmowe mp3, wyszukiwarka mp3, download mp3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.