Treść opublikowana przez arkady1321
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
a tu bez przekładania pinow.....podobno:wink: Adapter RNS-E Plug&Play A3, A4, A6 (3592401471) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
a jakościowo???? przez bt jak wygląda???? bo mysle nad tym zestawem,,,,,
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT. A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm: a czy idzie podlaczyc pod niego galaxy3???? Spokooojnie kazdy telefon z BT pod niego podlaczysz, dziala to na zasadzie zestawu sluchawkowego czy glosnomowiacego. Znajdujesz urzadzenie, parujesz sie z nim po wpisaniu 8888 i zabawki od tej chwili sie pamietaja, takze zawsze po wejsciu do auta (pod warunkiem ze w tel. masz wlaczony bt) odbierasz rozmowy przez radio. to wiem,,,,,,,,,,ale chodzi mi czy z telef tez będzie można odtwarzac muze,bo czasami lacze się z ,,openfm,,
-
Spryskiwacze mgiełkowe
masz dostep?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- No zalezy od funduszy i potrzeb. Densiona za 399 masz z bluetooth za 299 wersja bez BT. A ta chinszczyzna z 2 aukcji niewiele ma wspolnego z Blaupunktem, takze brawa dla sprzedawcy za marketing:facepalm: a czy idzie podlaczyc pod niego galaxy3????
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
kiedys mialem zwykly adapter by wogole cos innego podlaczyc___ale jakosciowo slabo....a jak panowie tu sprawa wyglada z szumem?...jest?....:wink:pozdrawiam,,,,
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
teraz i ja mysle która????Dension Bluetooth,USB,iPod,AUX Audi,Seat,Skoda (3588648797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy ta ADAPTER EMULATOR ZMIENIARKA SD/USB MP3 BLAUPUNKT (3619842915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a może inna??????????????? mam concert III
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
az tyle.......
-
Piłka nożna
szkoda gadac,,,,,,,,,niech reklamują proszki:facepalm:
-
Spryskiwacze mgiełkowe
tez mysle nad wymiana,,,tylko musze zdobyc adaptery,,,,
-
Przygasające ksenony
przetwornice na 99% i sprawdz alternator:wink:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
jak dbasz tak masz:wink:
-
Piłka nożna
wole nie patrzeć////////
-
Problem z wycieraczkami
sedno sprawy......opisany wyzej:wink:
-
Wibracje nadwozia.
poduchy silnika//////
-
Dziwne wycie/buczenie przy prędkościach 100km/h
i wtedy wykluczysz kola-opony....i potem możesz myslec o lozysku/tylko uważaj bo kasta przenosi i możesz zle lozysko wymienic:wink:
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
pierwsze auto , to fiat 126p ojca,potem duzy fiat , potem tylko Niemcy - golf2 golf 3 passat b5 teraz a4 b6:wink:
-
Wibracje nadwozia.
może półośka ???
-
Dziwne wycie/buczenie przy prędkościach 100km/h
sprawdz najpierw opny,potem idz do lozyska.........
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
adapter Adapter antenowy FM RNS-E RNSE Audi przejściówka (3601465036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ta podobno lepsza Adapter antenowy FM RNS-E RNSE Audi DIVERSITY (3578271531) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
no troszkę musze dopracować klime:) radio jak nówka - barwa dzwieku calkiem inna -jakie basy,,,,,, teraz suba slysze:))
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
nawet wszystko chodzi,,,,,i na fisie pokazuje,,,,
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
---------- Post dopisany 11-10-2013 at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 22:59 ---------- :hi:
-
wtyczka wtyk pod wizytownik
a mnie chwilka na złomie,,,stare wtyczki od kompa:wink: ---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- i podświetlenie zrobione:wink: ---------- Post dopisany 10-10-2013 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 15:26 ---------- temat zamkniety:wink:
-
listwy sline
zaj..........dokładnie zabezpieczone....wczoraj zakup dziś u mnie, lewa strona zrobiona teraz biore się za prawa////pozdr ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- i zrobione ,,,,,teraz musze dopasować postojowe pod xenon:wink: ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- ---------- Post dopisany 10-10-2013 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2013 at 21:16 ---------- temat zamkniety:wink: