Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkady1321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkady1321

  1. arkady1321 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    panowie spasują te listwy do b6?//:wink:2 ORYGINALNA LISTWA PROGU AUDI A4 LEWA S-LINE 8E0 (3517932578) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. mój zapas lezal z rok bez baterii,,,wlozylem nowe i chodzi jak ulal:decayed:
  3. każdy robi jak uważa!!! jego zabawka i jego styl.....jeden nosi garnitur a drugi dres....swiat bylby nudny jakby jezdzily a4 w jednym stylu:wink:
  4. najlepiej wyciągnij lampe,,,,,,,,,d1s masz prawdopodobnie ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- zobacz na filmik dużo ulatwi---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ---------- gorne odkręcasz całkowicie dwie dolne luzujesz,,,i lampa wychodzi,,,,
  5. po problemie...........czujnik zmieniłem i gra:wink:temat zamkniety
  6. po problemie...........czujnik zmieniłem i gra:wink:temat zamkniety
  7. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    tak jak mówisz o gustach się nie gada,,,,,,,,
  8. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    proszę bardzo:)) ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- tak wygląda:)
  9. U mnie w 2002 z przód plastik tył szmaciaki:wink:
  10. OKAZJA Barum POLARIS 3 205/60R16 92H 2013 ROK (3554562566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. polecam,,,ciche i trwale,cena odpowiednia....sam mam drugi sezon i jestem zadowolony!!! szkoda kaski na wyższe opony:wink:
  11. szkoda gadac....ze takie typy robia w konia!!! <killer>
  12. Odradzam powyższe żarówki- świecą ładnie ale wczoraj jedna padła (po 9 miesiącach....). tak jak mówisz-strasznie zolta!!! byłem szam w szoku iż tak swieca/taka cena/ a tu rozczarowanie!!!!
  13. zmien głośniczek,,,,to ostatnie jego dni........ ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- a tyl może nie podlaczony?? sprawdz kable,,,,chyba ze poprzedni wlasciciel je wymontowal-tez tak może być.
  14. arkady1321 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    panowie miał ktoś ten wynalazek??? jaki efekt??? warte tej kasy??pozdr:wink:Światła LED POWITALNE LOGO BMW AUDI VW i inne 6GEN (3546188829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  15. witam wszystkich znawców:wink://///z zapytaniem,,,,,posiadam wl.swiatel normalny....czy w miejsce jego można zamontować ten z funkcja ,,auto,,???pozdrawiam,,,
  16. chodzi jak należy......zero zmian,utraty mocy i inne tam,,,,,
  17. witam panowie,,,,,,od czasu do czasu pokazuje mi błąd 17748.P1340 panowie pojawil się blad czujni polozenia walka rozrządu 1 rząd cylindrow 1/czujnik kata obrotu walu korbowego -usterka synchronizacji -G40/G28... czyzby zle ustawiony rozrząd????przeskoczyl pasek??? czy napinacz???? czy same czujniki..........czekam na sugestie...może ktoś miał takie objawy...pozdrawiam
  18. panowie pojawil się blad czujni polozenia walka rozrządu 1 rząd cylindrow 1/czujnik kata obrotu walu korbowego -usterka synchronizacji -G40/G28...
  19. kolor zaj...............mi tez się podoba:PPPi te zmiany............
  20. ​witam,,,,,,,,poszukuje fachowca z okolic lubuskiego badz wielkopolskiego do montazu manetki i kodowanie pelnego FIS,,,,,oczywiscie zaplace nalezycie,,,,,,,pozdrawiam
  21. poprosze namiary ,,chodzi o FIS,, pozdrawiam
  22. vag blad 17748.P1340 ​panowie wyskakuje mi co jakis czas taki blad,,,,skasuje go i cisza na okolo 2tyg. autko smiga i nic sie nie dzieje,obroty normalne,,,,,czujnik padl czy rozrzad do poprawki???(jest to mozliwe????)pozdrawiam
  23. arkady1321 opublikował(a) temat w 1.8T
    ​panowie wyskakuje mi co jakis czas taki blad,,,,skasuje go i cisza na okolo 2tyg. autko smiga i nic sie nie dzieje,obroty normalne,,,,,czujnik padl czy rozrzad do poprawki???(jest to mozliwe????)pozdrawiam
  24. witam wszystkich,,,,,,jestem posiadaczem a4 b6 1.8T 163km automat,,,,,, zbaszynek woj.lubuskie wita,,,,,,, pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.