Treść opublikowana przez arkady1321
-
listwy sline
panowie spasują te listwy do b6?//:wink:2 ORYGINALNA LISTWA PROGU AUDI A4 LEWA S-LINE 8E0 (3517932578) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Rozkodowanie kluczyka + pytanie o postojowki.
mój zapas lezal z rok bez baterii,,,wlozylem nowe i chodzi jak ulal:decayed:
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
każdy robi jak uważa!!! jego zabawka i jego styl.....jeden nosi garnitur a drugi dres....swiat bylby nudny jakby jezdzily a4 w jednym stylu:wink:
-
Wymiana żarówki zarnika
najlepiej wyciągnij lampe,,,,,,,,,d1s masz prawdopodobnie ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- zobacz na filmik dużo ulatwi---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ---------- gorne odkręcasz całkowicie dwie dolne luzujesz,,,i lampa wychodzi,,,,
-
vag blad 17748.P1340
po problemie...........czujnik zmieniłem i gra:wink:temat zamkniety
-
czujnik walu korbowego audi a4
po problemie...........czujnik zmieniłem i gra:wink:temat zamkniety
-
podswietlenie dolne
tak jak mówisz o gustach się nie gada,,,,,,,,
-
podswietlenie dolne
proszę bardzo:)) ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- tak wygląda:)
-
a4 b6 jakie ma nadkola przednie plastikowe czy szmaciane
U mnie w 2002 z przód plastik tył szmaciaki:wink:
-
Polecane opony zimowe
OKAZJA Barum POLARIS 3 205/60R16 92H 2013 ROK (3554562566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. polecam,,,ciche i trwale,cena odpowiednia....sam mam drugi sezon i jestem zadowolony!!! szkoda kaski na wyższe opony:wink:
-
Sprzedawca kłamał, zamiast 5x112 jest 5x100, co dalej
szkoda gadac....ze takie typy robia w konia!!! <killer>
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Odradzam powyższe żarówki- świecą ładnie ale wczoraj jedna padła (po 9 miesiącach....). tak jak mówisz-strasznie zolta!!! byłem szam w szoku iż tak swieca/taka cena/ a tu rozczarowanie!!!!
-
Symphony II problem z lewym kanałem
zmien głośniczek,,,,to ostatnie jego dni........ ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- a tyl może nie podlaczony?? sprawdz kable,,,,chyba ze poprzedni wlasciciel je wymontowal-tez tak może być.
-
podswietlenie dolne
panowie miał ktoś ten wynalazek??? jaki efekt??? warte tej kasy??pozdr:wink:Światła LED POWITALNE LOGO BMW AUDI VW i inne 6GEN (3546188829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
witam wszystkich znawców:wink://///z zapytaniem,,,,,posiadam wl.swiatel normalny....czy w miejsce jego można zamontować ten z funkcja ,,auto,,???pozdrawiam,,,
-
czujnik walu korbowego audi a4
chodzi jak należy......zero zmian,utraty mocy i inne tam,,,,,
-
czujnik walu korbowego audi a4
witam panowie,,,,,,od czasu do czasu pokazuje mi błąd 17748.P1340 panowie pojawil się blad czujni polozenia walka rozrządu 1 rząd cylindrow 1/czujnik kata obrotu walu korbowego -usterka synchronizacji -G40/G28... czyzby zle ustawiony rozrząd????przeskoczyl pasek??? czy napinacz???? czy same czujniki..........czekam na sugestie...może ktoś miał takie objawy...pozdrawiam
-
vag blad 17748.P1340
panowie pojawil się blad czujni polozenia walka rozrządu 1 rząd cylindrow 1/czujnik kata obrotu walu korbowego -usterka synchronizacji -G40/G28...
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
kolor zaj...............mi tez się podoba:PPPi te zmiany............
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
witam,,,,,,,,poszukuje fachowca z okolic lubuskiego badz wielkopolskiego do montazu manetki i kodowanie pelnego FIS,,,,,oczywiscie zaplace nalezycie,,,,,,,pozdrawiam
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
poprosze namiary ,,chodzi o FIS,, pozdrawiam
-
vag blad 17748.P1340
vag blad 17748.P1340 panowie wyskakuje mi co jakis czas taki blad,,,,skasuje go i cisza na okolo 2tyg. autko smiga i nic sie nie dzieje,obroty normalne,,,,,czujnik padl czy rozrzad do poprawki???(jest to mozliwe????)pozdrawiam
-
vag blad 17748.P1340
panowie wyskakuje mi co jakis czas taki blad,,,,skasuje go i cisza na okolo 2tyg. autko smiga i nic sie nie dzieje,obroty normalne,,,,,czujnik padl czy rozrzad do poprawki???(jest to mozliwe????)pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich,,,,,,jestem posiadaczem a4 b6 1.8T 163km automat,,,,,, zbaszynek woj.lubuskie wita,,,,,,, pozdrawiam