Treść opublikowana przez arkady1321
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
można i tak....ja części kupuje sam i sam je wymieniam,,,,i nawet pieczątkę sobie postawię-dużo taniej,,,,,
-
opony całoroczne
zapomnij-jak ta sama opona może mieć dobre właściwości przy -15 a potem +30 nie ma nic uniwersalnego....
-
Jaki telefon dla dziewczyny?
zauważ ze chce do 500zł,,,tym tropem to dojdziemy do s3 bądź s4 /posiadam i polecam/ ale wyraźnie napisał że do 500zł ....stąd takie propozycje,,,
-
Jaki telefon dla dziewczyny?
kumpel ma nokie lumia nie znam modelu i z normalna nokia czy z s3 nie moglem sie polaczyc
-
Alkomat
ale czasami można cosik wypić
-
Jaki telefon dla dziewczyny?
z windos daj sobie spokoj,,,,nic nie przeslesz miedzy telefonami przez bt jak druga osoba ma inny:wink:
-
Jaki telefon dla dziewczyny?
SAMSUNG S7560 GALAXY TREND / ANDROID 4.0 / BIAŁY (3751073788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ten jest ładny:wink:
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
i muzyka niczym się nie różni jak na kablu...no i masz zestaw głośnomówiący,
-
Koszt wysyłki felg
będę musiał skorzystać z DPD, bo UPS bierze więcej:facepalm:
-
Co kupić dziewczynie pod choinkę
ile lat po ślubie??
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
to polecam http://allegro.pl/dension-bluetooth-usb-ipod-aux-audi-a3-a4-a6-a8-tt-i3779216715.html:wink:
-
Co kupić dziewczynie pod choinkę
moja to ma j...a na tle bucików i torebek...zawsze mało-i nawet jak kupię w ciemno to będzie zadowolona....
-
Z jakim momentem dokręcać śruby w kołach?
miedziany delikatnie,albo wcale.
-
Koszt wysyłki felg
i nawet sprawdzają wagi.....jak się nie zgadza to i tak trzeba dopłacić.....sam miałem tak wiele razy....a oponki to przesyłka niestandartowa i jest inna cena
-
Koszt wysyłki felg
tez tak idzie-najwyzej on doplaci:grin:
-
Koszt wysyłki felg
- Koszt wysyłki felg
same fele to możliwe ale nie z oponami- Koszt wysyłki felg
tak jak mówisz ,,,,sam wysylam i wiem....oponki ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- 17zl za paczke ale dvd a nie opony z felgami- Koszt wysyłki felg
gabarytowo kolo 70-100zl- radio symphony II a audi nawigation plus
podłącz concert III i jest jeszcze lepiej-jako radio,cd,mp3 ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- u mnie taki mod był i miałem porównanie....- Skradzione
no i obowiązkowo AC- Skradzione
normalnie masakra.... ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- zamontowałem już gps w aucie i jest dobrze schowane,,no i zrobiłem dodatkowe zabezpieczenie....- termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
sprawdz czujnik....- Drgania w czasie jazdy Audi A4
półośka??- opony/felgi na zime
7,00J x 16 ET42 57,1 otwór 5x112rozstaw - Koszt wysyłki felg