Treść opublikowana przez arkady1321
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
Nie twierdzę że parami trzeba. Bo to jest marketing. ...ale o równomierne zużycie. ..
-
Stukanie przy jeździe po dziurach, POMOCY !
szarpak najgorsza-diagnoza. podnośnik-breszka i jazda....wszystkie luzy znajdziesz..... u mnie był banan walnięty/tuleja/ i po kostce czy dziurach slychac było dzwieki... wymiana-cisza,,, pisza ze wymieniac parami../chodzi o równomierne zużycie / no i geometrie zrobić,,
-
Polecane opony zimowe
co wy uparliscie się na te nokiany-największy szajs..../rosja/ jakościowo podobne do tigara bądź kormorana barum nie ma sobie rownych cena-jakosc chyba ze finland - to może.......
-
pomoc w kupnie taniej nawigacji
automapa-android s5
-
Felgi 16 na zime
:naughty:a na zime jakie chcesz?/ model za 3tys. a jak wpadniesz w dziure to placzesz
-
B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
Sam program..?.
-
Strefa Śmiechu
- B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
- B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
dostałbym szału....<killer>- Wycieki oleju i plynu chlodniczego BFB
u mnie olej dosłownie się kopcił/ zapach prawie frytek / wymiana uszczelek i spokój. tu masz opisane http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176193-all-b6-wymiana-uszczelki-pokrywy-zaworow-18t/- Wycieki oleju i plynu chlodniczego BFB
działaj i to ostro...jak dasz w palnik to zobaczysz jak będzie się dymiło.....- Mocny uchwyt do tableta 10" do ciężarówki
http://allegro.pl/brodit-uchwyt-pasywny-do-samsung-galaxy-tab-2-10-1-i4671794241.html może to??- B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
i dogadaj się względem wlewu / bo był przypadek że montują na srodku miedzy tłumikami:) / ktoś na forum pisal i jest w......- Jak sprawdzić czy wstrząsy to wina opon czy felg?
felgi sprawdz,a potem opony-załóż je na inne fele 16 i będziesz wiedział czy to wina samych opon...- Czujnik zderzeniowy gdzie jest ?
miałem to samo ale strona pasażera....skasowanie błędu lepszym vagiem i nowa adaptacja....mi pomogło- air bag 00003 control module
telefonem VAG diagnostic scanner NT500 proste i skuteczne - jak po sznurku- Felgi 16 na zime
takie dałem na zimę- air bag 00003 control module
:hi:usteka usunieta=skasowanie bledow lepszym vagiem i adaptacja pomogla.- Termostat w b6 1.8 T BFB
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/189157-DIY-B6-A4-1-8T-Thermostat-Replacement może cosik ułatwi...- Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
pytaj kolegi snajper007 u niego się zaopatrzylem- air bag 00003 control module
panowie dziś wyswietlil mi się taki blad 00003 control module. co może być przyczyna?/ prędzej swiecil blad 01222 G180 skasowali go i był spokoj teraz sa dwa bledy...- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
posiadasz koncowke drazka kierow, ???- Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
to ja musze dobrze dac w palnik i to krótkie odcinki,zeby taki kolor był.....- ładowanie akumulatora
dajcie spokój panowie - niech każdy robi jak uważa....- Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
jak dales czadu to tak jest norma.... - B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie