Treść opublikowana przez arkady1321
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
już kupiłem tylko brak czasu:)
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
:naughty:zgadza się.
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
http://pokazywarka.pl/uzmdbr/#zdjecie13249412 gruszka wisi na uchwycie po telefonie i gra:)) tylko muszę trochę posprzątać....
-
Gdzie w lubuskim rozrzad robić ? Co polecacie?
:hi:polecam Pl. Wolności 10, 64-360 Zbąszyń pare aut już tam robiłem:) swoje audi już drugi raz
-
BFB skoki wskaźnika temperatury
stawiam na termostat....miałem to samo-wymiana i wszystko gra:))
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
srednia w miescie 11litr. natomiast trasa nawet zejde do 8litr. ale mam ciezka noge i jest 12 )
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
oprawki giazda zarowki h6w 8E0941953 szukam,,,
-
Polecane opony zimowe
tych nie polecam,,,,jak jest pora deszczowa strasznie klekotają, polecam barum polaris 3 ciche i tanie....a parametry opon zbliżone z dużo wyższej półki.... sam smigam 3sezon
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
- Problem z kontrolka poduszek Zapala sie po 15 minutach jazdy
odpinam całkowicie fotel i nadal jest ten błąd / to co ma instalacja pod fotelem-siedzeniem / ?/?- Problem z kontrolka poduszek Zapala sie po 15 minutach jazdy
panowie gdzie jest ten czujnik....ktoś wie?/? a nie chyba tam a może tam,,,,,jak tam się dostać??pozdr- Problem z kontrolka poduszek Zapala sie po 15 minutach jazdy
nie chciałem nowego tematu zaczynać....- Problem z kontrolka poduszek Zapala sie po 15 minutach jazdy
czujnik znajduje się pod siedzeniem czy w słupku srodkowym??pozdr błąd 01222 G180- Ciągle palące się światła STOP-u
sam sobie tak namieszałem:)) zla zarowka dobrana i identyczna sytuacja....- Świeży Nabywca B6 Kilka Pytań :)
do uchwytu mam zamontowane ,,plecki,, do telefonu s4 i gruszka wisi....) w bagażniku mam teraz 16 stalowa - pełny wymiar.... a sub 2 bo ja wiem czy warto?? wedle upodobań...mi stanowczo wystarcza:) pozdr- opony wyzabkowane warto kupic?
dajcie sobie spokój z takimi oponami....chyba że do przyczepki:))- Przygasające ksenony
329zl- Przygasające ksenony
jest możliwe że stare/dobre/ przetwornice dostały w d*pę od nowych żarników?? powiadają że przetwornice valeo są bardzo czułe i podatne na takie sprawy...- Przygasające ksenony
made in germany ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- nie wiem czy stawiać na żarniki czy na przetwornice?- Przygasające ksenony
prawa mocniej lewa słabiej,,,,ale nie zawsze ,jest dzień że wcale ,a jak śmigam agresywniej bądź zahamuje i ruszę wolniej ,,jakby przygasały,, a żarniki osram cool blue..- Przygasające ksenony
panowie mam taki przypadek,że xenony mrugną /przygaśnięcie/ przy gwałtownym hamowaniu bądź starcie....żarniki nowe ,przetwornice kable sprawdzone,ako zmieniony,masa sprawdzona.... ma ktoś pomysł na taki ,,trik, bo już sam nie wie co sprawdzać??? przetwornice padaja?? miał ktoś taki przypadek???pozdr ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- dodam że alternator dobrze ładuje, ---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- błędów nie pokazuje,vag nie znajduje-wszystko ok. elektryk rozkłada ręce...- Buczy przy porannym odpaleniu
jak miałem paska miałem podobnie-wymieniłem filtry,swiece,kable i dalej było tak samo....zmieniłem sonde i pojechałem do gazownika-zmienil ustawienia dawki i passat chodził jak lala...- Zółta kontrolka poziom oleju..??
dolej i będzie spokój...po co później martwić się co się stało?- Buczy przy porannym odpaleniu
może sonda?- Zimno w aucie mimo dobrej temperatury
może wystarczy odpowietrzyć układ i będzie grzał/// - Problem z kontrolka poduszek Zapala sie po 15 minutach jazdy