Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkady1321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkady1321

  1. już kupiłem tylko brak czasu:)
  2. :naughty:zgadza się.
  3. http://pokazywarka.pl/uzmdbr/#zdjecie13249412 gruszka wisi na uchwycie po telefonie i gra:)) tylko muszę trochę posprzątać....
  4. :hi:polecam Pl. Wolności 10, 64-360 Zbąszyń pare aut już tam robiłem:) swoje audi już drugi raz
  5. stawiam na termostat....miałem to samo-wymiana i wszystko gra:))
  6. arkady1321 odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    srednia w miescie 11litr. natomiast trasa nawet zejde do 8litr. ale mam ciezka noge i jest 12 )
  7. oprawki giazda zarowki h6w 8E0941953 szukam,,,
  8. tych nie polecam,,,,jak jest pora deszczowa strasznie klekotają, polecam barum polaris 3 ciche i tanie....a parametry opon zbliżone z dużo wyższej półki.... sam smigam 3sezon
  9. odpinam całkowicie fotel i nadal jest ten błąd / to co ma instalacja pod fotelem-siedzeniem / ?/?
  10. panowie gdzie jest ten czujnik....ktoś wie?/? a nie chyba tam a może tam,,,,,jak tam się dostać??pozdr
  11. nie chciałem nowego tematu zaczynać....
  12. czujnik znajduje się pod siedzeniem czy w słupku srodkowym??pozdr błąd 01222 G180
  13. sam sobie tak namieszałem:)) zla zarowka dobrana i identyczna sytuacja....
  14. do uchwytu mam zamontowane ,,plecki,, do telefonu s4 i gruszka wisi....) w bagażniku mam teraz 16 stalowa - pełny wymiar.... a sub 2 bo ja wiem czy warto?? wedle upodobań...mi stanowczo wystarcza:) pozdr
  15. dajcie sobie spokój z takimi oponami....chyba że do przyczepki:))
  16. jest możliwe że stare/dobre/ przetwornice dostały w d*pę od nowych żarników?? powiadają że przetwornice valeo są bardzo czułe i podatne na takie sprawy...
  17. made in germany ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- nie wiem czy stawiać na żarniki czy na przetwornice?
  18. prawa mocniej lewa słabiej,,,,ale nie zawsze ,jest dzień że wcale ,a jak śmigam agresywniej bądź zahamuje i ruszę wolniej ,,jakby przygasały,, a żarniki osram cool blue..
  19. panowie mam taki przypadek,że xenony mrugną /przygaśnięcie/ przy gwałtownym hamowaniu bądź starcie....żarniki nowe ,przetwornice kable sprawdzone,ako zmieniony,masa sprawdzona.... ma ktoś pomysł na taki ,,trik, bo już sam nie wie co sprawdzać??? przetwornice padaja?? miał ktoś taki przypadek???pozdr ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- dodam że alternator dobrze ładuje, ---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- błędów nie pokazuje,vag nie znajduje-wszystko ok. elektryk rozkłada ręce...
  20. jak miałem paska miałem podobnie-wymieniłem filtry,swiece,kable i dalej było tak samo....zmieniłem sonde i pojechałem do gazownika-zmienil ustawienia dawki i passat chodził jak lala...
  21. dolej i będzie spokój...po co później martwić się co się stało?
  22. może sonda?
  23. może wystarczy odpowietrzyć układ i będzie grzał///

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.