Treść opublikowana przez szklara
-
[ALL B6] Czy te felgi są oryginalne ?
A powiedzcie mi, te felgi nie są oryginalne tak? 513 MB FELGI 17 5x112 AUDI A4 A5 A6 A8 Q5 WZOR R8 (4002424552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. FELGI 17'' 5x112 AUDI A4 A6 A8 VW PASSAT CC TIGUAN (3970121776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. I wszystkie te firmy tego typu jak u góry raczej sprzedają nie oryginalne?
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t
Aktualizacja w pierwszym poście - Gaz ---------- Post dopisany 21-11-2013 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 22:25 ---------- Odświeżam ---------- Post dopisany 25-02-2014 at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2013 at 23:25 ---------- Co myślicie o tych felgach ? 513 MB FELGI 17 5x112 AUDI A4 A5 A6 A8 Q5 WZOR R8 (4002424552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. FELGI 17'' 5x112 AUDI A4 A6 A8 VW PASSAT CC TIGUAN (3970121776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
a czy można dolać do zwykłego płynu chłodzącego taki rozrobiony z koncentratu? Bo skończył mi sie normalny płyn a w garażu znalazłem koncentrat dynagela. Można dolać?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Ja mam problem z wyciekiem w 1.8T AVJ. Sprawdziłem, przyczyną był ten plastikowy trójnóg za silnikiem, chyba uszczelka nie dociskała więc posadziłem to na silikonie. Niestety nadal mam wyciek płynu i są to okolice tego samego miejsca, tylko nie wiem czy z tego trójnoga czy gdzieś obok tego. Macie jakieś pomysły? Może lepiej wymienić go na nowy? Z tym że on był nowy i przejechane na nim może pare tyś km. I jeszcze jeden problem, czytam że niektórym pokazuje na fisie że stan płynu chłodzącego/oleju jest zbyt mały. U mnie ani o oleju ani o płynie nie ostrzega, dlaczego?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Da się zrobić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich Jestem szklara i mam zamiar niedługo was odwiedzić Słyszałem coś o tradycji pierwszego przyjazdu i zaczynam się bać ktoś mi powie o co chodzi ?
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Też mogę się wybrać w któryś dzień jeśli to nadal aktualne
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam, w zakładzie w którym zakładałem gaz robią też chipy. Gościu powiedział mi, że bez problem można podnieść moje AVJ 1.8T 150km na około 180km i moment na 330nm. Za taki zabieg życzy sobie 1tyś zł. (nie podaje nazwy zakładu z uwagi na podanie ceny). Czy jest to opłacalne? Wydaje mi się że trochę za dużo, niby gwarancja jest itp ale czy ta cena jest dobra?
-
Problem z radiem
Okej dzięki, wieczorem się z tym pobawię i dam znać.
-
Problem z radiem
Odświeżam temat bo mam nowe pytanie. Gadałem z gościem od car audio, był u mnie sprawdzić i powiedział mi że trzeba połączyć żółty kabelek z czerwonym i wtedy będzie działało. Poniżej pokaże na zdjęciach wszystko. Tylko zastanawia mnie czy to na pewno będzie działało? Bo jak potne kabelki i połączę to później nie zwrócę już tego radia koledze. Wtyczki u mnie wyglądają tak: Od radia tak: Gościu tłumaczył mi że trzeba połączyć te dwa kabelki (żółty i czerwony): Tak jak to było w radiu które miałem włożone: Czy to rozwiązanie jest dobre?
-
Problem z radiem
Witam, mam pewien problem. Kupiłem od kolegi radio LG, jednak jak podepnę je do swojego auta to nie działa. Moje radio działa normalnie a to nie chce działać, nie włącza się. Wszystkie wtyczki takie same. Miałem radio Pioneera. U kolegi jego radio działa. Więc gdzie tkwi problem?
-
Zestaw naprawczy foteli
Witam, odstaje mi ten plastik od fotela kierowcy z tyłu. Pani w ASO zaproponowała mi zestaw naprawczy za 60zł do tej własnie platskiowej obudowy. Miał ktoś z tym styczność już?
-
1.8T - dylemat przed montażem sekwencji
Nie mają ogólnie wnieść coś do temat, chciałem zoabczyć jak u Ciebie zamontują tą instalację
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Okej dzięki chłopaki. Za tą 100+ to jest jakiś zamiennik? Polecicie mi coś?
-
1.8T - dylemat przed montażem sekwencji
Mógłbyś porobić zdjęcia instalacji i pochwalić się tutaj po jej założeniu
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Witam, mam ten sam problem co koledzy tutaj opisują. Buczenie występuje chwilę po przekręceniu kluczyka i czasem po odpaleniu. Jednak nie zawsze, nie wiem od czego to zależy raz wyje raz nie. Jak mam ponad połowę baku to raczej nie wyję. Zastanawiam się czy muszę wymieniać pompę czy wystarczy wkład? Może być to spowodowane zapchanym filtrem paliwa? Bo chyba nie był dawno wymieniany więc może zacząć od tego? Silnik AVJ
-
Cewka spalona? 1.8T -150KM
Właśnie, jest dalej ta akcja? U mnie też ostatnio padła i wymieniłem jedną. Jak zadzwonie to mi powiedzą cyz jest taka akcja?
-
1.8T - dylemat przed montażem sekwencji
Okej dzięki.
-
1.8T - dylemat przed montażem sekwencji
Słyszałem takie tezy... i co wtedy? Lepiej wymienić ten reduktor?
-
1.8T - dylemat przed montażem sekwencji
Ja niedawno założyłem taki zestaw : Sterownik King OBD, hany niebeiskie, reduktor: magic jet turbo, bo niedługo planuje też chipa. Na razie po przejechaniu jakiegoś 1tyś km. wszystko sprawuje sie bardzo dobrze, nie czuć różnicy, nic nie przerywa, bardzo ładnie chodzi przy seryjnych 150km
-
Nie działają spryskiwacze Xenonów!!
Okej wielkie dzięki za podpowiedzi.
-
Nie działają spryskiwacze Xenonów!!
Mam ten sam problem, także mi nie działają dość długo... sprawdzałem napięcie na wtyczce magicznym urządzeniem gdzie jeśli jest napięcie to żarówka się zaświeca, od pompy spryskiwaczy na szybę świeciła cały czas a od pompy na xenony oświecała się na sekundę i gasła, tak jakby dawała chwilowe napięcie. Ale podobno tak ma być w spryskach na xenony. Czyli pompka padła? Gdzie najlepiej kupić? W ASO? Jaki może być jej koszt?
-
Problemy z obrotami + rwanie`
Co do obrotów, to normalne że chwilę zostają dopiero później opadają. Jednak jeśli występuje u Ciebie zjawisko nadobrotów czyli gdy próbujesz zmienić bieg obroty lekko skoczą do góry potem opadają (lepiej się to odczuwa przy wyższych obrotach 4-6tyś) to polecam sprawdzić czujnik sprzęgła czy nie jest uszkodzony. Ja miałem własnie nadobroty i wymiana czujnika na nowy pomogła
-
Ostre grzanie katalizatora
Dzięki wielkie, bardzo przydatne informacje, już się biorę za wymianę płynu. Myślę że nie ma w tym nic skomplikowanego? Spuszczam dotychczasowy płyn, wlewam nowy, odpalam auto kręcę kierownicą i uzupełniam ubytki tak? Trzeba przeczyścić jakoś zbiornik po starym płynie?
-
Ostre grzanie katalizatora
A czym objawiają się te problemy? Miałem wkładaną nową pompę od wspomagania, przejechałem 2tyś km i nic sie nie dzieje. Ale jak mówisz wymienię.