Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
dzis do kolekcji doszły nowe gadgety grill S4 za lepszą flaszkę oraz brysy USA
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
na dobra droge idziesz kolego zmiany jak najbardziej na plus stołki takie same jak u mnie mozesz zobaczyc w moim watku szkoda ze nie grzane powodzenia w modach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oj Rafalexie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To Ty nie wiesz z jakiej ja juz wszystko sie dowiedzialem od osób 3 skoro sam nie chciałes mi powiedziec
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o co kaman :> najlepszego rafalku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
cześc cipuleńko
-
Wyjechać za granicę czy zostać w Polsce???
domjenick byłem w Finlandii zwykłym pracownikiem fizycznym pracujacym w warunkacch szkodliwych na koksowni... byc moze ze ta liste ktorą przedstawili nam finowie z lista płac tyczyła sie tego zakładu a w innym zakładzie - branzy sa inne stawki zarobkowe nie wiem nie zagłebiałem sie w ten temat az tak bardzo
-
Wyjechać za granicę czy zostać w Polsce???
powiem Ci tak ze musisz dobrze przemyslec ten temat bo nie zawsze opłaca sie wyjechac za granice w celu wiekszych zarobkow ( wynajem mieszkania ogolne zycie itp itd kraj do jakiego masz zamiar wyjechac ) i mozesz wtedy nie zarobic wiecej niz w polsce...mam paru znajomych ktorzy siedza w anglii niemczech i gdzies indziej i troche załuja bo wcale sporo wiecej im nie wychodzi niz w Polsce ( ale wiadomo odpowiednia branza robi swoje ) i zalezy na jakich warunkach pracy bys tam pojechal( ja zawsze szukam z zamieszkaniem oraz dieta )Z doswiadczenia polecam kraje skandynawskie dobre zarobki daja. Np finlandia w ktorej byłem miesiac czasu minimalne wynagrodzenie jakie otrzymuje Fin i jakie ja otrzymałem na czysto to 7 tys euro. w przyszłym roku tez pewnie sie tam wybieram dobrze płacą rowniez w szwecji w tych krajach bym cos poszukał
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
mam mozliwosc teraz komponowania dzis tak a jutro juz bedzie inaczej
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
dzieki Michaś na wszystko przyjdzie czas na chwile obecna odpuszaczam zbyt sporo wydałem w ostatim miesiącu na mody wiec trza przystopowac na chwile aby znów moc nabrac wiekszego natchnienia na rezanie :>[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 11:09_________________________________________________łot czort
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:bicz3: i ja nic otym nie wiem ze sprzedajesz ;(
-
Strefa Śmiechu
http://www.cda.pl/video/250340c/GTA-w-rzeczywistosci
-
Muzyka w naszych autkach
- Strefa Śmiechu
http://www.cda.pl/video/249186e/HDw3D-Kozuchowska-umiera-3-razy-- [B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
a juz czytajac pierwsze zdanie myslałem ze bedą na handel- Muzyka w naszych autkach
Funkwell & Daan'D - Touch Me (ft. Dashius Clay) Alchemist Project - Krishna 2011 (Klimeck Remix) Kissy - Angels (Funkwell Remix) Michel Telo - Ai se eu te pego (Dendix Remix) Solid Base feat. Robson - Mirror Mirror (Daan'D Remix) VIXATV- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
I ja swoje moze pierdykne na jakis oranzyk na zime- [ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
maciejas002 na pewno grzanie luster masz na stałe po przekreceniu kluczyka zajrzyj do tego watku i jesli masz chwile czasu na jakies dłubniece to przerób sobie instalacje pod włacznik ogrzewania tylnej szyby http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=56629.0;highlight=tylnej+szybie[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 13:03_________________________________________________markoo lusterko powinno byc niebieskie płaskie ale na bank nie jestem pewien- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
a pewno ze szaleje- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jeszcze nie ale daje rade spokojnie i bez nerwów dojechac gorzej jest ode mnie do lublina to juz całkiem jest masakra jak sie trafi wiekszy ruch- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
tempomacik był sam zakladany kikla chwl i po klopocie a z adaptacja zadbyh problemow , hula az milo na forum jest fotostory jak podłaczyc tempomat [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 10:17_________________________________________________ Mały UP w pierwszym poście- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
eee s czym ryj pucuj sie kiedy wracasz ze stolycy bo mnie juz flaszaka w lodówce zamarza- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siema Cipencje- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jaki szlaban ja tom zaralo spadam wysprzatac furacza- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tego to najstarsi górale nawet nie wiedza a trasa do lbn mi sie juz znudziła jezdzac tam po kilka razy dziennie swego czasu - Strefa Śmiechu