Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaziu85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaziu85

  1. awx 292000 z ksiazka i rosnie pelen syntetyk na 10 tys nic nie dolewam a jest po programie na 160ps
  2. panowie awx ma srednice 228 a czy da sie do niego wrzucic sprzeglo 240? ile awx 228 jest w stanie zniesc momentu?
  3. jeSli poduchy masz ok to na bank sprzęgło.
  4. dokladnie ja nie zauwazylem roznicy w dzwieku czy mocy jedynie oko cieszy
  5. dzis skonczylem i swap z 2.5tdi do 1.9tdi zakonczylem pomyslnie ale dzwiek bez srodkowego tlumika mi sie podoba a jak tam masz rozwiazane przejscie z jednej rury na dwa tlumiki?
  6. moj kolega awx 80tys po chipie i caly czas lata bez problemu, moj awx 8tys po chipie i jest oki pomimo slabej mojej serii
  7. kurde nie wiem w jakim stanie jest walek i reszta ,by trzeba pewnie rozebrac zeby to ocenic
  8. tuner diagnostyke silnika zrobil i mowil ze ogolnie silnik wszystko ok jedynie wtryski slabe moga byc,ale po programie zero dymu i ogolnie oleju na 10tys nie dolewam a jesdze n a castrol edge 5w30
  9. koledzy moj awx na 18' 225/40 i obnizony sprezyny eibach -30 i jezdzi sie super dobrykompromis komfort a wyglad . tez chcialem isc w 200km ale seria slaba byla 121km i 280nm po programie niecale 160 km i 356nm takze z moca nic nie bede dlubal a prebieg oryginal 292tys km
  10. ok dzieki panowie za odpowiedzi jak tylko autko odbiore od lakiernika to wrzuce jakies fotki.pozdro
  11. panowie moj awx 228mm a avf 240mm 6bieg .kolega awx +chip dobra nadzieja 370nm i 168km poezja po modach 70tys kmi nic hula az mmilo mariusz max rozume nasze auta
  12. panowie w seri wywalenie kata da rezultat dol jest lepszy ,usuniecie srodkowego nic nieda poza wiekszym gwizdem turbo ale my maniacy lupimy dlubac ;0
  13. pieknie wyglada ,widze ze masz seryjny zderzak ja na dniach mojego awxa bede tez tak przerabial.a propo kopcenia to panowie moj awx 288tkk dymu nie pusci bynajmniej teraz w serii bo 21.10. jade na czip do dobrej nadzieji zobaczymy co sie da zrobic ,wiadomo kata niema pozdro ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- panowie glupie pytanie jestem tu nowy podziwiam mody wszystkich moje sa skromne (krawiec tak szyje jak mu materi staje)ale probuje was dogonic i stad moje pytanie jak moge dodac moje zdjecie mojej niuni zebyscie mogli ocenic? i skrytykowac?
  14. Witam Wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.