Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Niedziela (16:00, KingCross, ul. Bukowska): *1 - Bendzji *2 - Piechol *3 - Bart-S *4 - Młodzik i Tetis *5 - Elmartinez *6 - Gwerty *7 - Daniel_sen4 *8 - Papuga *9 - Lele *10 - Drosdek *11 - Burrows 12 - Szym-on 13 - Chrismen *14 - Musashi Aktualna lista - gwiazdki potwierdzają przybycie
  2. hm... nie mam nieodebranego połączenia... ale niech Ci będzie... dajcie przy mnie gwiazdkę :-) ---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ---------- wiesz gdzie jest King Cross? Jeśli tak to wjedzie do centrum od tylu pierwszy wjazd za rondkiem i jak wjedziesz do centrum to mocno kręć w lewo na parking -2 (zielony) Nie mam do Ciebie numeru (naprawimy to na spocie) ale napisałem PW ...Daniel już poinformowany
  3. Już się tym zająłem ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- Niedziela (16:00, KingCross, ul. Bukowska): *1 - Bendzji *2 - Piechol *3 - Bart-S *4 - Młodzik i Tetis 5 - Elmartinez *6 - Gwerty *7 - Daniel_sen4 *8 - Papuga *9 - Lele *10 - Drosdek *11 - Burrows 12 - Szym-on 13 - Chrismen *14 - Musashi Aktualna lista - gwiazdki potwierdzają przybycie
  4. Marcin - jesteś dzisiaj?
  5. Niedziela (16:00, KingCross, ul. Bukowska): *1 - Bendzji *2 - Piechol *3 - Bart-S *4 - Młodzik i Tetis 5 - Elmartinez *6 - Gwerty *7 - Daniel_sen4 *8 - Papuga *9 - Lele 10 - Drosdek *11 - Burrows 12 - Szym-on 13 - Chrismen Aktualna lista - gwiazdki potwierdzają przybycie
  6. OK, zacząłem dzwonić - Madasów nie będzie (chorzy). ...za to wleci Burrows
  7. Decydujcie - przenosimy się do KingCross-a (ul. Bukowska) czy zostajemy na Franowie i wchodzimy do Mc?
  8. No dobra - pewnie w końcu reflektory z paskiem LED. Ale co dalej - to długie to rulon różowej folii?
  9. No to grubo będzie A miał sprzedawać...
  10. Sobota (Targi "Motor Show"): 1. Slo 2. Vario 3. Szym-on 4. Drosdek 5. Papuga 6. Lele 7. Gouda 8. Musashi Niedziela (16:00, parking przy McDonald's - Franowo): 1 - Bendzji 2 - Piechol 3 - Bart-S 4 - Młodzik i Tetis 5 - Elmartinez 6 - Gwerty 7 - Daniel_sen4 8 - Papuga 9 - Lele 10 - Drosdek 11 - Madas 12 - Szym-on 13 - Chrismen
  11. Poczytaj sobie tutaj... http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?198811-ALL-B6-B7-Aktywny-układ-kierowniczy-quot-SERVOTRONIC-quot&highlight=servotronic
  12. B6 i B7 mają inne oznaczenia przekładni kierowniczej - ale nie powinno być problemu ze swapem... Co do aukcji do której linka podałeś - to jest magiel pod servo ale dla seryjnej B7. Z uwagi na to, że w układzie servotronic dla eSek np. sam przekaźnik jest inny - to całkiem prawdopodobne, że magiel też czymś się różni (najpewniej obstawiam sam zawór N119). Dlatego ostrożnie z takim zakupem...
  13. Sobota (Targi "Motor Show"): 1. Slo 2. Vario 3. Szym-on 4. Drosdek 5. Papuga 6. Lele 7. Gouda 8. Musashi Niedziela (16:00, parking przy McDonald's - Franowo): 1 - Bendzji 2 - Piechol 3 - Bart-S 4 - Młodzik i Tetis 5 - Elmartinez 6 - Gwerty 7 - Daniel_sen4 8 - Papuga 9 - Lele 10 - Drosdek 11 - Madas 12 - Szym-on Daniel - dojazd na Franowo jest prosty. Pobliskie atrakcje to M1, OBI, McDonalds lub Kinepolis. Jak masz navi to wbij ul. Szwajcarską.
  14. ToMo - chciałbym pomóc ale Twój przypadek jest nietypowy (z takimi objawami jeszcze się nie spotkałem). Nie mam za bardzo pomysłu co to może być - raczej zajrzałbym do skrzynki (przebieg bliski 300 000km więc i tak, jeśli skrzynia nie była wcześniej wymieniana - zbliża się kapitalka). Przemku - przykro mi, że skrzynka znów daje się we znaki. Niestety ani bieżni ani łańcucha nie zdiagnozujesz przy pomocy bloków pomiarowych. Podejrzewam, że w momencie gdy padł Ci dwumas - już wtedy trzeba było zajrzeć do środka i sprawdzić czy nie narobił żadnych szkód. Z terminami jest bardzo kiepsko - najbliższa perspektywa to za jakieś 3 tygodnie. Jeśli ten termin Cię nie odstraszy to serdecznie zapraszam
  15. Sobota (Targi "Motor Show"): 1. Slo 2. Vario 3. Szym-on 4. Drosdek 5. Papuga 6. Lele 7. Gouda 8. Musashi Niedziela (16:00, parking przy McDonald's - Franowo): 1 - Bendzji 2 - Piechol 3 - Bart-S 4 - Młodzik i Tetis 5 - Elmartinez 6 - Gwerty 7 - Daniel_sen4 8 - Papuga 9 - Lele 10 - Drosdek 11 - Madas Slo i Szym-on - nie będzie Was w niedzielę?
  16. Sobota (Targi "Motor Show"): 1. Slo 2. Vario 3. Szym-on 4. Drosdek 5. Papuga 6. Lele 7. Gouda 8. Musashi Niedziela (16:00, parking przy McDonald's - Franowo): 1 - Bendzji 2 - Piechol 3 - Bart-S 4 - Młodzik i Tetis 5 - Elmartinez 6 - Gwerty 7 - Daniel_sen4 8 - Papuga 9 - Lele 10 - Drosdek
  17. Sobota (Targi "Motor Show"): - Slo - Vario - Szym-on - Drosdek Niedziela (16:00, parking przy McDonald's - Franowo): - Bendzji - Piechol - Bart-S - Młodzik i Tetis - Elmartinez - Gwerty - Daniel_sen4 ...dopisywać się ---------- Post added at 01:21 ---------- Previous post was at 01:15 ---------- Slo - nie mam więcej pomysłów na tę usterkę. Teraz to chyba tylko Marcin może Ci pomóc
  18. Zróbmy listę na sobotę i na niedzielę - wszystko będzie jasne...
  19. a co z moją propozycją ? ???
  20. Fakt - skończmy obecne 4 projekty
  21. No w środku funkcjonalność bardzo mocno wzrośnie. Jeśli natomiast chodzi o zewnętrzny stuff... A może tak body S line?
  22. No to w niedzielę szykuje się spot techniczny... Piechol zaczął tak modzić w aucie, że zaczynam wpadać w kompleksy
  23. Nadal czekam na info w sprawie sekwencji Szkoda, że tak daleko do mnie ma - na odległość niewiele mogę zdziałać...
  24. My też będziemy w niedzielę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.