Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Julo - jeśli zdecydujesz się zostać przy tej feldze to na tył załóż dystans 17mm a na przód 15mm (będzie gitara, sprawdzałem u siebie dla ori 17"). Jeśli chodzi o 18" (zakładam, że celujesz w ori) to dzięki ET43 i 8" szerokości - na dzień dobry zyskujesz już 8mm wypchnięcia pod rant (zatem jeśli to będzie za mało, trzeba się będzie posiłkować innym zestawem dystansów). Furka wygląda coraz zacniej ale brakuje jej dupki do kompletu dlatego szukaj zderzaka tył - jeśli nie chcesz/nie masz funduszy na dwa wydechy - pozostaje typowy dla 1.9TDI spojler bez otworów na dyfuzory (8E9 807 521 H - aktualna cena w ASO 813zł). Przy "Sprint" Blue koniecznie pomaluj profil spojlera w czarny mat
  2. Bart-S odpowiedział(a) na vajcha temat w Audi A4/S4 B6
    Vajcha - wysil się trochę i przygotuj jakiś fajny opis dla swojego furaka (wystarczy zajrzeć do wątków obok i będziesz wiedział jak może/powinno to wyglądać). Okoliczności zakupu, wyposażenie, pierwsze wrażenia itd... Również rozważałem zakup tego auta - tym bardziej, że przed i krótko po naprawie, stało u mnie we Wrześni Więcej o podchodach do tego zakupu dowiesz się z wątku o eS-ce kolegi winczako (parę stron wstecz była debata na temat Twojego obecnego auta). Ciesz się bulgotem V8 i niech Ci służy bezawaryjnie
  3. Wleć chociaż na 15 minut - zawsze zdążysz deser zjeść czy kawkę wypić. Porównamy ET.
  4. Myślę, że do 18:00 przesiedzimy na pewno
  5. No nic zobaczymy jak będzie. Do osób z listy spotowej mam prośbę - podeślijcie numery swoich telefonów na moje PW.
  6. A co na to Twój phone?
  7. Ma padać więc tak jak w podwieszeniu (King Cross).
  8. Super - w końcu posłucham na żywo V6T 1. Bart-S 2. Papuga 3. Lele 4. daniel_sen4 5. benoos 50% 6. Qbazulu 50% 7. CHRISMEN 50% 8. Tyc_jan 9. yamaha450 10. ???
  9. 1. Bart-S 2. Papuga 3. Lele 4. daniel_sen4 5. benoos 50% 6. Qbazulu 50% 7. CHRISMEN 50% 8. Tyc_jan 9. ???
  10. Najlepsze jest to, że wcześniej kompletnie nie zwracałem na to uwagi... Dobrze jest mieć na forum fachowca od tych spraw
  11. Dev, Ciebie śmieszy 320mm w 18" a fakt jest taki, że to na czym jeździłem do tej pory to dopiero kupa... Tak było na 19" jeszcze przed założeniem H&R (tył siedzi wyżej): Na 17" jest trochę lepiej ale tył i tak wygląda śmiesznie
  12. Ta tarcza w 18" wygląda jak seria... Ma ktoś może fotkę 320mm w 17" ? Ale ustaliliśmy już, że nie ma co świrować...
  13. Fakt - otwory są małe i nie rzucają się w oczy...
  14. Coś w tym jest ---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Z drugiej strony jak dokładniej się wczytasz - to stanęło na srebrny vs. czarny z przewagą na czarny
  15. Przód 320, tył 288 lub 300.
  16. Bardzo chętnie Dziadku...
  17. Ta Twoja firma to ma tyle możliwości
  18. Chyba jednak czerń - żeby zacisk nie zlewał się z tarczą...
  19. Zastanawiam się nad odcieniem szarego - tak jak w zaciskach dla "ceramic brakes"... ---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- Ale jeśli ma być gładka tarcza to jakiś inny kolor... W zasadzie to musiałoby się komponować z nadwoziem zatem wyjścia są dwa: czarny albo srebrny. Szukam właśnie fotek...
  20. OK - Tomku, jakieś inne klocki do nawiercanych czy nie ma sensu i zostajemy przy pierwotnej koncepcji?
  21. No dobra - po dzisiejszej debacie z Tomkiem stanęło na tarczach Zimmermann i klockach ori (czyli w zasadzie ATE) lub Ferodo... Jest kilka spraw przy których się waham. 1 - w jaki kolor dać zaciski? 2 - tarcze standardowe z Coat Z czy sportowe (nawiercane)? VS Jeśli chodzi o dobór tarcz - nie chcę przesadzić ale... dopłata jest nieduża, a pomijając plusy - po prostu cholernie mi się podobają Z drugiej strony to auto z uwagi na skrzynię nigdy nie będzie za***rdalać zatem czy nie będzie to komicznie wyglądało w 1.9TDI z fabryczną mocą... To co może wpłynąć na decyzję to: nie podjąłem jeszcze decyzji co do felg - za chwilę na pokład znów zawita RS 19" ale plan mam taki aby jeszcze w tym roku podnieść zawieszenie do -30mm (zestaw Weiteca) i założyć 18"... W grę wchodzą tylko 2 ori wzory - 9-ramienny S line albo 5 ramienny RS6. Gleba jest super ale nie na drogi w moich okolicach. Plany są takie, że do zabawy będzie coś innego a B6 ma się stać tym do czego jest przeznaczone - full opcja umożliwiajaca wygodne przemieszczanie się (na obecnej zawieszce + 19" jest to niemożliwe).
  22. Dobra miśki - w najbliższą niedzielę spot. Kto chętny (lecimy z listą): 1. Bart-S 2. ?
  23. Puść jej swoją Wojtek a dla siebie ASZ
  24. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma znaczenie dla boczka drzwi kierowcy - jeśli jest alarm a dokładniej panel przycisków alarmu, to nie przylega on idealnie i światło może się przedostawać. W pozostałych przypadkach = NVM.
  25. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest różnie. Generalnie daje się go tam gdzie nie przykryta lampka rozświetla przestrzeń tam gdzie nie powinna (np. lampka w schowku pasażera).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.