Treść opublikowana przez Bart-S
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Bartek - sterowniki UK to inna bajka... "E", "F" i "G" to wersje HIGH ale w "8E1" czyli LHD. Z tego co widzę dla RHD (czyli "8E2") modułem HIGH powinien być "E". Model "F" już sprawdziłeś, że to LOW. Zostają jeszcze bez literki oraz "B" (teraz pytanie jakie miałeś fabrycznie?)
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Andy - mogę Ci wysłać cały zestaw i przetestujesz go na sobie...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ostatecznie zdecydowałem się na czarny zacisk - tarcze 320/288 zimmerman ale gładkie nie nawiercane (Dev nie ma aktualnie 300 dla mnie a z 288 nawiercanymi jest kłopot - jeśli wogóle takie są). Nie chciałem zakładać dwóch różnych rodzajów tarcz na poszczególne ośki... Ostatnia decyzja to klocki ori vs. Ferodo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Teraz nie mogę - wieczorem?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wolfa mam już za sobą - założyłem swój klan w RTCW (graliśmy prawie 3 lata, dość intensywnie). Co do D3 - single player bo jakieś podstawy trzeba złapać. Z drugiej strony zasady przydzielania skilli zmieniły się na tyle, że nie da się już zj***ć builda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No masz... ciągle brakuje mi czasu. Wczoraj zapuściłem się do Caldeum i.... przez przypadek wyszło, że gram na serwerach US Przesiadka na Europę i na chwilę obecną DH lvl 10 tuż za Leoricem
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Ała moje suty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:oklasky:Ja czekam za kurierem...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Brak - Hugo nad tym pracuje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Slo - do zobaczenia na BN
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bomba - tak fajnego zdjęcia środka nie udało mi się nidgy zrobić (aparat mam OK, ale umiejętności brak - co fachman to fachman ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak na brudasa to super wyszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W tych miastach gdzie nie było premiery w Tesco na pewno nie - nie wiem jak Konin. ---------- Post dopisany at 02:30 ---------- Poprzedni post napisany at 02:26 ---------- http://www.youtube.com/watch?v=eqAIWxTqBvk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zrób mi dobrze i wrzuć choć jedną fotkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wlecieliśmy jeszcze do Tesco w WRZ - tylko wybrane miasta miały dostać D3 (w tym np. Konin). Ale skoro to w Poznaniu jest największe i dostali 60 szt. to ile dostały inne placówki . Generalnie "ŻENUA" - cieszę się w tej chwili, że klepnąłem pre-ordera. ---------- Post dopisany at 02:24 ---------- Poprzedni post napisany at 02:23 ---------- Jak chesz dziś polatać to dawaj pre-paida i ściągaj.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No i masz niespodziewajkę - trafiłem na Slo podczas premiery Diablo 3 w Empiku (00:30 = szkoda, że kopii dla nas nie strarczyło ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Od lewej: Lele, Papuga, Tyc_jan z żoną i maludą, Gosia, Bart-S, Pepin, żona Daniel_sen, Daniel_sen, yamaha450 tata, yamaha450 syn, slo.
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Julo łap: http://allegro.pl/zderzak-dokladka-audi-a4-s-line-malysz-i2344708429.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota - zacne grono dziś Yamaha dzięki za prezentację - Miltek pięknie gra Slo - podziękowania za sesję
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Tak. 1BV ma twardsze amory i kilka innych elementów przy wahaczach.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
W A3 masz BT pod siedzeniem kierowcy Moduł dokładany w zgodzie z ori instalacją. Wiązka CAN z tego co widziałem nie jest skręcona - w A4 nigdy nie było problemu ale w A3 być może gdzieś po drodze łapie zakłócenia.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Po wrzuceniu wstecznego - powinieneś mieć pojedynczy sygnał potwierdzający włączenie PDC. Dalsze pikanie to już albo sygnał z czujników albo sygnalizacja usterki (np. stały beep gdy z tyłu nie ma żadnej przeszkody). ...napisz coś więcej.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dla mnie to też wygląda na CAN ale brak błędów na to wskazujących (np. single wire czy cokolwiek odnośnie magistrali Infotainment) po prostu mnie zablokował. Wiązka robiona więc może tu jest problem...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Bart-S 2. Papuga 3. Lele 4. daniel_sen4 5. benoos // 50% 6. Qbazulu // 50% 7. CHRISMEN //50% 8. Tyc_jan 9. yamaha450 // 50% 10. Pepin 11. Nike21 // 50% Pogoda jest kiepska więc pamiętajcie, że zgodnie z podwieszeniem jedziemy do KingCross-a...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam problem z instalacją BT w A3 8P (2006r) - może ktoś z Was natknął się na podobny przypadek. Po podłączeniu w aucie - nie możemy uzyskać połączenia między BT i telefonem (BT jest widoczny tylko krótko po włączeniu zapłonu a następnie znika z listy wyszukanych w telefonie urządzeń). Diagnostyka działa prawidłowo - VCDS łączy się z modułem za każdym razem i bez problemów. BT oraz współpracujące sterowniki są zakodowane prawidłowo. Ta sama sytuacja powtarza się także na 2 innych modułach oraz antenach - dlatego wykluczam uszkodzenie. Podejrzenie pada na źle podłączoną wiązkę elektryczną ale błędów w sterownikach brak (poza nie wpiętym mikrofonem). Chciałem sprawdzić jak zachowuje się moduł BT poza autem - podłączyłem więc zasilanie 12V i okazało się, że driver włącza się na kilka sekund po czym następuje rozłączenie. Tłumaczę to brakiem odpowiedzi od magistrali CAN i przejściem w tryb uśpienia. Być może to samo dzieje się w aucie ale zastanawiam się nad możliwościami - skoro kodowania jestem pewien (w A3 oprócz urządzeń współpracujących koduje się także bramkę CAN) i wiązki raczej też. Może coś podpowiecie - bo poza jeszcze jednym przeglądem wiązki elektrycznej nic innego nie przychodzi mi do głowy.