Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bartek - sterowniki UK to inna bajka... "E", "F" i "G" to wersje HIGH ale w "8E1" czyli LHD. Z tego co widzę dla RHD (czyli "8E2") modułem HIGH powinien być "E". Model "F" już sprawdziłeś, że to LOW. Zostają jeszcze bez literki oraz "B" (teraz pytanie jakie miałeś fabrycznie?)
  2. Andy - mogę Ci wysłać cały zestaw i przetestujesz go na sobie...
  3. Ostatecznie zdecydowałem się na czarny zacisk - tarcze 320/288 zimmerman ale gładkie nie nawiercane (Dev nie ma aktualnie 300 dla mnie a z 288 nawiercanymi jest kłopot - jeśli wogóle takie są). Nie chciałem zakładać dwóch różnych rodzajów tarcz na poszczególne ośki... Ostatnia decyzja to klocki ori vs. Ferodo
  4. Teraz nie mogę - wieczorem?
  5. Wolfa mam już za sobą - założyłem swój klan w RTCW (graliśmy prawie 3 lata, dość intensywnie). Co do D3 - single player bo jakieś podstawy trzeba złapać. Z drugiej strony zasady przydzielania skilli zmieniły się na tyle, że nie da się już zj***ć builda
  6. No masz... ciągle brakuje mi czasu. Wczoraj zapuściłem się do Caldeum i.... przez przypadek wyszło, że gram na serwerach US Przesiadka na Europę i na chwilę obecną DH lvl 10 tuż za Leoricem
  7. Ała moje suty
  8. :oklasky:Ja czekam za kurierem...
  9. Brak - Hugo nad tym pracuje.
  10. Dzięki Slo - do zobaczenia na BN
  11. Bomba - tak fajnego zdjęcia środka nie udało mi się nidgy zrobić (aparat mam OK, ale umiejętności brak - co fachman to fachman ).
  12. Jak na brudasa to super wyszło
  13. W tych miastach gdzie nie było premiery w Tesco na pewno nie - nie wiem jak Konin. ---------- Post dopisany at 02:30 ---------- Poprzedni post napisany at 02:26 ---------- http://www.youtube.com/watch?v=eqAIWxTqBvk
  14. Zrób mi dobrze i wrzuć choć jedną fotkę
  15. Wlecieliśmy jeszcze do Tesco w WRZ - tylko wybrane miasta miały dostać D3 (w tym np. Konin). Ale skoro to w Poznaniu jest największe i dostali 60 szt. to ile dostały inne placówki . Generalnie "ŻENUA" - cieszę się w tej chwili, że klepnąłem pre-ordera. ---------- Post dopisany at 02:24 ---------- Poprzedni post napisany at 02:23 ---------- Jak chesz dziś polatać to dawaj pre-paida i ściągaj.
  16. No i masz niespodziewajkę - trafiłem na Slo podczas premiery Diablo 3 w Empiku (00:30 = szkoda, że kopii dla nas nie strarczyło ).
  17. Od lewej: Lele, Papuga, Tyc_jan z żoną i maludą, Gosia, Bart-S, Pepin, żona Daniel_sen, Daniel_sen, yamaha450 tata, yamaha450 syn, slo.
  18. Julo łap: http://allegro.pl/zderzak-dokladka-audi-a4-s-line-malysz-i2344708429.html
  19. Dzięki za spota - zacne grono dziś Yamaha dzięki za prezentację - Miltek pięknie gra Slo - podziękowania za sesję
  20. Tak. 1BV ma twardsze amory i kilka innych elementów przy wahaczach.
  21. W A3 masz BT pod siedzeniem kierowcy Moduł dokładany w zgodzie z ori instalacją. Wiązka CAN z tego co widziałem nie jest skręcona - w A4 nigdy nie było problemu ale w A3 być może gdzieś po drodze łapie zakłócenia.
  22. Po wrzuceniu wstecznego - powinieneś mieć pojedynczy sygnał potwierdzający włączenie PDC. Dalsze pikanie to już albo sygnał z czujników albo sygnalizacja usterki (np. stały beep gdy z tyłu nie ma żadnej przeszkody). ...napisz coś więcej.
  23. Dla mnie to też wygląda na CAN ale brak błędów na to wskazujących (np. single wire czy cokolwiek odnośnie magistrali Infotainment) po prostu mnie zablokował. Wiązka robiona więc może tu jest problem...
  24. 1. Bart-S 2. Papuga 3. Lele 4. daniel_sen4 5. benoos // 50% 6. Qbazulu // 50% 7. CHRISMEN //50% 8. Tyc_jan 9. yamaha450 // 50% 10. Pepin 11. Nike21 // 50% Pogoda jest kiepska więc pamiętajcie, że zgodnie z podwieszeniem jedziemy do KingCross-a...
  25. Mam problem z instalacją BT w A3 8P (2006r) - może ktoś z Was natknął się na podobny przypadek. Po podłączeniu w aucie - nie możemy uzyskać połączenia między BT i telefonem (BT jest widoczny tylko krótko po włączeniu zapłonu a następnie znika z listy wyszukanych w telefonie urządzeń). Diagnostyka działa prawidłowo - VCDS łączy się z modułem za każdym razem i bez problemów. BT oraz współpracujące sterowniki są zakodowane prawidłowo. Ta sama sytuacja powtarza się także na 2 innych modułach oraz antenach - dlatego wykluczam uszkodzenie. Podejrzenie pada na źle podłączoną wiązkę elektryczną ale błędów w sterownikach brak (poza nie wpiętym mikrofonem). Chciałem sprawdzić jak zachowuje się moduł BT poza autem - podłączyłem więc zasilanie 12V i okazało się, że driver włącza się na kilka sekund po czym następuje rozłączenie. Tłumaczę to brakiem odpowiedzi od magistrali CAN i przejściem w tryb uśpienia. Być może to samo dzieje się w aucie ale zastanawiam się nad możliwościami - skoro kodowania jestem pewien (w A3 oprócz urządzeń współpracujących koduje się także bramkę CAN) i wiązki raczej też. Może coś podpowiecie - bo poza jeszcze jednym przeglądem wiązki elektrycznej nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.