Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Dev nie wyżywaj się - hamulce do tej pory, poza wymianą klocków i tarcz kompletnie mnie nie obchodziły Ori komponenty dla mojej wersji to ATE więc nie wiem w czym problem... Mejl: [email protected] ...gdyby nie było tak daleko do "Paździęczewa" to może pokusiłbym się o montaż
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musiałbyś swapnąć MCE na model z B7 a dalej jeszcze kombinować z reflektorem lub czymś zewnętrznym dla DRL.
  3. Podaj główne kodowanie MK - zobaczymy czy ma ujętą wartość "64". Druga sprawa to kontrola adaptacji MK a konkretnie kanału 62 (jeśli nie masz szyberdachu to powinno tam być 15, jeśli jest szyber to 255). Zacznij od adaptacji silniczków - każdą szybę po kolei daj w dół, jak dojedzie przytrzymaj przycisk. Następnie tak samo w górę. Prawidłowo przeprowadzony proces będzie skutkował tym, że jednym kliknięciem switcha zamkniesz/otworzysz szybę. Tutaj jest jeden jinx - czasem uwalony przełącznik nie pozwala na otworzenie/zamknięcie 1-klikiem (weryfikujesz to sprawdzając czy działa włącznik w drzwiach kierowcy i na danych drzwiach).
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja swoje 17" w bdb stanie puściłem świeżo po malowaniu za 1100zł więc jeśli opis na aukcji jest zgodny z prawdą to IMO cena jest OK.
  5. Właśnie tak zastanawiam się co też tam Dev wrzucił do tego zestawu (ATE?) Też wydaje mi się, że 320/288 będzie optymalne dla tego auta...
  6. Andy ale to cena bez klocków i tarcz.
  7. i to jest jednak spory wydatek moim zdaniem a za 320/288 trzeba polozyc 2400zl jak sie nie myle Coś z przedniej ośki przypasi
  8. Do CVT nie ma aftermarketu - tylko ori albo regeneracja (ale z tym bywa naprawdę różnie). Cena dla 2.0TDI bez rabatu = 2186zł
  9. OK - będę szukał "złotego środka" Cenowo 320/288 też pewnie lepiej wygląda...
  10. Michu - to jest cały czas 1BV
  11. Młody - pomarańcz podoba mi się o wiele bardziej niż ten "róż" co masz teraz ...na poważnie - będzie git
  12. Czyli wrzucasz zestaw od eSy 345mm zmieści się w 17" czy tu już 18" potrzeba?
  13. To co proponujecie? Tarcze przód przy najbliższej wymianie klocków też są do podmiany... Ori zestawy czy jakiś after market? No i co maksymalnie mogę włożyć przy 17" ? Przesiadka na 312mm coś już da i jest mniej bolesna z uwagi na potrzebne graty ale pytanie czy nie lepiej uderzyć od razu w większy kaliber
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak rozkminię temat ankiety i jej opcji (nie jest to taki pikuś w VB, sprawa w toku).
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko - zacząłem dłubać wczoraj i nie skończyłem (MAGIC-a już wyhaczyłem, ze Stolkienem był problem bo już wcześniej był podwieszony w pierwszym 2x). Teraz już wszystko jasne... ---------- Post dopisany at 06:57 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ---------- Nie wiem co zrobić z Mustim - auto sprzedane... ---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ---------- Już poprawione. Jak chcesz nowego avatara to przygotuj foto (150x120) i podeślij mi linka...
  16. Odpadam - teraz siedzę w pracy, a na popołudnie niestety mam już inne plany
  17. Dziadku - na bank coś takiego chciałbym zorganizować u siebie na działce. Bardzo chętnie na cały weekend (Boże Ciało się nieźle do tego celu nadaje). Tyle, że miejsca mało więc pasuje to bardziej jak na zlot regionalny (Ty w sumie już jesteś Poznaniak więc zapraszamy ).
  18. :polew::polew::polew::polew: ...a myślałem, że ze strachu, że w moją wydzwoniłeś
  19. Nie - spojler zderzaka też jest inny (trzeba szukać dla konkretnego wariantu nadwozia). Sprawdzaj numery - sedan zaczyna się od 8E5, a Avant od 8E9...
  20. osikał Cię ? Tak. Jak zobaczył zamontowany podłokietnik to ze szczęścia... na lewo i prawo ciesz się, że tempomat dopiero w tasie w pełni sprawdziłem, bo nie wiem jak bym Ci się odwdzięczył Właśnie po Twoim odjeździe wyczaiłem dwie kupy na trawniku przed domem i tak miałem spytać... ...a tempomat ułatwia kontakt z obiektem znajdującym się na siedzeniu pasażera Do pełni szczęścia brakuje jeszcze automatu i tempomatu w wersji ACC
  21. osikał Cię ? Tak. Jak zobaczył zamontowany podłokietnik to ze szczęścia... na lewo i prawo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.