Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dev nie wyżywaj się - hamulce do tej pory, poza wymianą klocków i tarcz kompletnie mnie nie obchodziły Ori komponenty dla mojej wersji to ATE więc nie wiem w czym problem... Mejl: [email protected] ...gdyby nie było tak daleko do "Paździęczewa" to może pokusiłbym się o montaż
-
B6 DIVISION
Musiałbyś swapnąć MCE na model z B7 a dalej jeszcze kombinować z reflektorem lub czymś zewnętrznym dla DRL.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Podaj główne kodowanie MK - zobaczymy czy ma ujętą wartość "64". Druga sprawa to kontrola adaptacji MK a konkretnie kanału 62 (jeśli nie masz szyberdachu to powinno tam być 15, jeśli jest szyber to 255). Zacznij od adaptacji silniczków - każdą szybę po kolei daj w dół, jak dojedzie przytrzymaj przycisk. Następnie tak samo w górę. Prawidłowo przeprowadzony proces będzie skutkował tym, że jednym kliknięciem switcha zamkniesz/otworzysz szybę. Tutaj jest jeden jinx - czasem uwalony przełącznik nie pozwala na otworzenie/zamknięcie 1-klikiem (weryfikujesz to sprawdzając czy działa włącznik w drzwiach kierowcy i na danych drzwiach).
-
B6 DIVISION
Ja swoje 17" w bdb stanie puściłem świeżo po malowaniu za 1100zł więc jeśli opis na aukcji jest zgodny z prawdą to IMO cena jest OK.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Właśnie tak zastanawiam się co też tam Dev wrzucił do tego zestawu (ATE?) Też wydaje mi się, że 320/288 będzie optymalne dla tego auta...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Andy ale to cena bez klocków i tarcz.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki Dziadku
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czekam aż się obudzi
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
i to jest jednak spory wydatek moim zdaniem a za 320/288 trzeba polozyc 2400zl jak sie nie myle Coś z przedniej ośki przypasi
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Do CVT nie ma aftermarketu - tylko ori albo regeneracja (ale z tym bywa naprawdę różnie). Cena dla 2.0TDI bez rabatu = 2186zł
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
OK - będę szukał "złotego środka" Cenowo 320/288 też pewnie lepiej wygląda...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Michu - to jest cały czas 1BV
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Młody - pomarańcz podoba mi się o wiele bardziej niż ten "róż" co masz teraz ...na poważnie - będzie git
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
OK a koszty?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czyli wrzucasz zestaw od eSy 345mm zmieści się w 17" czy tu już 18" potrzeba?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To co proponujecie? Tarcze przód przy najbliższej wymianie klocków też są do podmiany... Ori zestawy czy jakiś after market? No i co maksymalnie mogę włożyć przy 17" ? Przesiadka na 312mm coś już da i jest mniej bolesna z uwagi na potrzebne graty ale pytanie czy nie lepiej uderzyć od razu w większy kaliber
-
B6 DIVISION
Jak rozkminię temat ankiety i jej opcji (nie jest to taki pikuś w VB, sprawa w toku).
-
B6 DIVISION
Spoko - zacząłem dłubać wczoraj i nie skończyłem (MAGIC-a już wyhaczyłem, ze Stolkienem był problem bo już wcześniej był podwieszony w pierwszym 2x). Teraz już wszystko jasne... ---------- Post dopisany at 06:57 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ---------- Nie wiem co zrobić z Mustim - auto sprzedane... ---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ---------- Już poprawione. Jak chcesz nowego avatara to przygotuj foto (150x120) i podeślij mi linka...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Odpadam - teraz siedzę w pracy, a na popołudnie niestety mam już inne plany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziadku - na bank coś takiego chciałbym zorganizować u siebie na działce. Bardzo chętnie na cały weekend (Boże Ciało się nieźle do tego celu nadaje). Tyle, że miejsca mało więc pasuje to bardziej jak na zlot regionalny (Ty w sumie już jesteś Poznaniak więc zapraszamy ).
- Przegub wewnętrzny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew::polew::polew::polew: ...a myślałem, że ze strachu, że w moją wydzwoniłeś
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Nie - spojler zderzaka też jest inny (trzeba szukać dla konkretnego wariantu nadwozia). Sprawdzaj numery - sedan zaczyna się od 8E5, a Avant od 8E9...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
osikał Cię ? Tak. Jak zobaczył zamontowany podłokietnik to ze szczęścia... na lewo i prawo ciesz się, że tempomat dopiero w tasie w pełni sprawdziłem, bo nie wiem jak bym Ci się odwdzięczył Właśnie po Twoim odjeździe wyczaiłem dwie kupy na trawniku przed domem i tak miałem spytać... ...a tempomat ułatwia kontakt z obiektem znajdującym się na siedzeniu pasażera Do pełni szczęścia brakuje jeszcze automatu i tempomatu w wersji ACC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
osikał Cię ? Tak. Jak zobaczył zamontowany podłokietnik to ze szczęścia... na lewo i prawo