Treść opublikowana przez Bart-S
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jesteś pewien, że hałas dobiega ze skrzyni? Dane, które podałeś nie wnoszą za dużo do sprawy... Czy "dławienie, buczenie, szarpanie" występuje także w trybie sekwencyjnym? Podaj więcej danych - jaki silnik, jaki sterownik skrzyni i jaka wersja oprogramowania...
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Do czerwonego gniazda w podłodze dokładasz 4 kable zatem potrzebujesz 2 kabelki 000 979 132… Pin 6 i 7 jak widać są jasne. Pin 9 możesz przeciągnąć do samego gniazda diagnostycznego (pin 15) lub w wiązce PDC znajdź zielono/niebieski kabelek (przed montażem upewnij się, że to właściwy). Pin 10 – do czerwonego gniazda w podłodze użyjesz w/w 000 979 132. Do kostki 20-pin w słupku A potrzebne będą dwa rodzaje (po jednej sztuce 000 979 009 i 000 979 012) i do wtyczki 10-pin w sterowniku drzwi jedna sztuka 000 979 131.
-
B6 DIVISION
Tak jak napisał Młody - w ciągu kilku dni spróbujemy ogarnąć temat DB6. Znów wraca dyskusja, znów są kłótnie i znów nie wiadomo co i jak - tym razem spróbujemy to rozwiązać ostatecznie
-
B6 DIVISION
Poprawione. Niestety zdjęcie Stolkiena nie działa - potrzebny aktualny link...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesołych Świąt!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Zdecydowanie - ale zabiera też całą frajdę z rezania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Możemy zrobić 2 - w sobotę uderzajcie na targi a w niedzielę obiad w Mc
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jeśli kiedykolwiek przydaży Wam się taka sytuacja (wrzucicie N w trakcie jazdy) ze spokojem zatrzymujecie auto i dopiero wtedy dajecie na D.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chętnie. Wrzuć na PW numer telefonu - no i na spota wleć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja moim gnojowozem? Musiałbym ruszyć d*pę i przejechać do Was 50km... Po 13h grzebania w garażu - dziś wymiękam. Chociaz nie ukrywam, że chętnie obejrzałbym dokładniej eSę Udanych rajdów
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ale... szkoda że kremowe, jednak czerń ma swoją klasę Fotele marzenie ale tylko w Black kolorze- wentylowe-grzane przod i tył-pełna elektryka- pamieć - A wentylowane nie wykluczają czasem opcji S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zdecydowałeś się w końcu na program czy dalej seria?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Za Twoim furakiem nie będzie szans nadąrzyć - fajnie, że się odezwałeś (w Twoim temacie cisza od jakiegoś czasu ). Może na spota wlecisz?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Mareczku - odpowiedź jest prosta. Albo lusterko zmienione ze zwykłego na RS Style albo boczek wymieniany (gdyby był dostępny VIN RS-a z którego wyciągnięte są te graty, można by to dokładnie ustalić).
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Bo trafiałeś zawsze model z czujnikiem zapięcia pasów.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ja swoje też hamowałem - i też nic się nie dzieje. Ale na wszelki wypadek dobrze będzie poznać procedurę i ją przeanalizować pod kątem wpływu na CVT.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Wszystko jasne. Memo.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ten driver wyglądał tak? ...czy tak?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
To, że gdyby czarnej wtyczki nie było pod fotelem - oznaczałoby, że sterownik, który masz pod d*pą to na bank memo. A tak pozostaje jeszcze ewentualność, że to "8E2" (ale skoro sprawdzałeś i graty są z auta EU to będzie to memo). Zainteresował mnie tylko fakt, że sprzedający utwierdzał Cię w przekonaniu - że są to stołki bez pamięci...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
W czarnej masz kabelki do czujnika zapięcia pasów i ew. (jeśli to fotel pasażera) czujnika zajęcia siedzenia. OK - jutro wszystko się wyjaśni
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Gdyby nie było to na bank jest to memo - a tak trzeba sprawdzić jedno z trzech: - ilość kabli w czarnej kostce - ilość kabli w czerwonej kostce - oznaczenie sterownika pod fotelem
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel - dzięki za poduchę. Dziś dotarła (paczkę rozpakuję pewnie w czerwcu ).
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Hehe, no tak - wspominałeś ile czasu szukał ...to może inaczej. Czarna kostka pod fotelem kierowcy jest?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ten czerwony sedan B8?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jeśli jest bonus w postaci memo to super - Andrzej Cię znienawidzi za to Z RSB to na pewno pomyłka - mają tylko jeden wariant sterowania.