Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Jesteś pewien, że hałas dobiega ze skrzyni? Dane, które podałeś nie wnoszą za dużo do sprawy... Czy "dławienie, buczenie, szarpanie" występuje także w trybie sekwencyjnym? Podaj więcej danych - jaki silnik, jaki sterownik skrzyni i jaka wersja oprogramowania...
  2. Do czerwonego gniazda w podłodze dokładasz 4 kable zatem potrzebujesz 2 kabelki 000 979 132… Pin 6 i 7 jak widać są jasne. Pin 9 możesz przeciągnąć do samego gniazda diagnostycznego (pin 15) lub w wiązce PDC znajdź zielono/niebieski kabelek (przed montażem upewnij się, że to właściwy). Pin 10 – do czerwonego gniazda w podłodze użyjesz w/w 000 979 132. Do kostki 20-pin w słupku A potrzebne będą dwa rodzaje (po jednej sztuce 000 979 009 i 000 979 012) i do wtyczki 10-pin w sterowniku drzwi jedna sztuka 000 979 131.
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jak napisał Młody - w ciągu kilku dni spróbujemy ogarnąć temat DB6. Znów wraca dyskusja, znów są kłótnie i znów nie wiadomo co i jak - tym razem spróbujemy to rozwiązać ostatecznie
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poprawione. Niestety zdjęcie Stolkiena nie działa - potrzebny aktualny link...
  5. Wesołych Świąt!
  6. Zdecydowanie - ale zabiera też całą frajdę z rezania
  7. Możemy zrobić 2 - w sobotę uderzajcie na targi a w niedzielę obiad w Mc
  8. Jeśli kiedykolwiek przydaży Wam się taka sytuacja (wrzucicie N w trakcie jazdy) ze spokojem zatrzymujecie auto i dopiero wtedy dajecie na D.
  9. Chętnie. Wrzuć na PW numer telefonu - no i na spota wleć
  10. Ja moim gnojowozem? Musiałbym ruszyć d*pę i przejechać do Was 50km... Po 13h grzebania w garażu - dziś wymiękam. Chociaz nie ukrywam, że chętnie obejrzałbym dokładniej eSę Udanych rajdów
  11. ale... szkoda że kremowe, jednak czerń ma swoją klasę Fotele marzenie ale tylko w Black kolorze- wentylowe-grzane przod i tył-pełna elektryka- pamieć - A wentylowane nie wykluczają czasem opcji S
  12. Zdecydowałeś się w końcu na program czy dalej seria?
  13. Za Twoim furakiem nie będzie szans nadąrzyć - fajnie, że się odezwałeś (w Twoim temacie cisza od jakiegoś czasu ). Może na spota wlecisz?
  14. Mareczku - odpowiedź jest prosta. Albo lusterko zmienione ze zwykłego na RS Style albo boczek wymieniany (gdyby był dostępny VIN RS-a z którego wyciągnięte są te graty, można by to dokładnie ustalić).
  15. Bo trafiałeś zawsze model z czujnikiem zapięcia pasów.
  16. Ja swoje też hamowałem - i też nic się nie dzieje. Ale na wszelki wypadek dobrze będzie poznać procedurę i ją przeanalizować pod kątem wpływu na CVT.
  17. Ten driver wyglądał tak? ...czy tak?
  18. To, że gdyby czarnej wtyczki nie było pod fotelem - oznaczałoby, że sterownik, który masz pod d*pą to na bank memo. A tak pozostaje jeszcze ewentualność, że to "8E2" (ale skoro sprawdzałeś i graty są z auta EU to będzie to memo). Zainteresował mnie tylko fakt, że sprzedający utwierdzał Cię w przekonaniu - że są to stołki bez pamięci...
  19. W czarnej masz kabelki do czujnika zapięcia pasów i ew. (jeśli to fotel pasażera) czujnika zajęcia siedzenia. OK - jutro wszystko się wyjaśni
  20. Gdyby nie było to na bank jest to memo - a tak trzeba sprawdzić jedno z trzech: - ilość kabli w czarnej kostce - ilość kabli w czerwonej kostce - oznaczenie sterownika pod fotelem
  21. Daniel - dzięki za poduchę. Dziś dotarła (paczkę rozpakuję pewnie w czerwcu ).
  22. Hehe, no tak - wspominałeś ile czasu szukał ...to może inaczej. Czarna kostka pod fotelem kierowcy jest?
  23. Ten czerwony sedan B8?
  24. Jeśli jest bonus w postaci memo to super - Andrzej Cię znienawidzi za to Z RSB to na pewno pomyłka - mają tylko jeden wariant sterowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.