Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Dobrze jest
  2. Kurde uwielbiam ten wątek... Zaraz się dowiem kto jest ojcem Pablito...
  3. Pepiny z tego co wiem nie jadą...
  4. Mam - jutro jadę ustawić.
  5. prosze: :decayed: http://www.monna.pl/18.3/004 (kopiowanie).jpg http://www.monna.pl/18.3/027 (kopiowanie).jpg http://www.monna.pl/18.3/045 (kopiowanie).jpg Kurde cały czas to samo... Zdjęcia nie oddają efektu live
  6. Tomku - znalazłem żarówki pasujące do ori lampek (przetestuję i dam znać czy są OK).
  7. No coś Ty... Zamówiła sobie i za 2 tygodnie mamy odebrać LELE jak tam, paruje auto? ---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:07 ---------- OK, to daję info do pierwszego postu - wstępnie znów wpisuję FRANOWO (jak się pogoda zepsuje, będziemy kombinować). ---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:08 ---------- Vario dzięki za odnowę lakierniczą - na kiedy się umawiamy?
  8. Nie. Nie było :polew::polew::polew::polew:
  9. To jest kolejna rzecz, której nie ustawiłeś po swapie MK... Masz ustawione elektryczne szyby z tyłu a z tego co pamiętam masz korby. Odpalasz MK, wchodzisz w adaptacje (10) na kanał 61 i zapisujesz tam wartość 1 (jeśli nie masz dodatkowego podświetlenia pod nogami) lub 3 (jeśli masz dodatkowe oświetlenie nóg).
  10. My również dziękujemy. Niezła ulewa w drodze do WRZ (najwyższy bieg wycieraczek nie dawał rady...). To co - następny za 2 tygodnie?
  11. OK czyli to anglik - zatem nie jest zakodowany pod RHD. Jeśli teraz twoje kodowanie ma wartość np. 6000 to dodajesz 128 czyli zapisujesz 6128.
  12. Zacznij od sprawdzenia adaptacji a najlepiej zrób nową (szczegóły w podwieszonym wątku "Multitronic -Encyklopedia").
  13. Nie bierz. Bo widzisz Vario... Ty po prostu wyprzedziłeś epokę
  14. Taa, a ja tym razem stanę w kolejce nie po czisa tylko po prąd
  15. Teraz to jest Mc przy OBI (ul. Szwedzka 4).
  16. Zabierz sprzęt elektryczny - mam w aucie przetwornicę
  17. No to pierd***, nie zakładam
  18. Nie. BN to wersja z alarmem czyli full opcja - po podłączeniu lampek wystarczy zmienić kodowanie. Dzięki Bart..bo mam kompletne wiązki pakietu światło w boczkach i przymierzam się do zamontowania ich...niestety nie ma instalacji żeby to podłączyć ale to już chyba inny temat i trza szukać i pytać gdzie indziej.... Nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane tylko trochę rozbierania. Ze słupków B (wewnętrznych) ciągniesz po 5 kabli na przód: - zasilanie 1 - zasilanie 2 - inklinacja - CAN low - CAN high Masę przekładasz. Na wysokości słupków A mostkujesz CANy i inklinację z wiązką przednich drzwi (tam też są wykorzystane te same sygnały). Natomiast zasilania dajesz do puszki bezpieczników i pod MCE (prawą stronę trzeba przeciągnąć na lewy słupek A).
  19. Bartku - późno już. Zabierz specyfiki na spota jutro - pomyślimy co z tym dachem...
  20. Nie. BN to wersja z alarmem czyli full opcja - po podłączeniu lampek wystarczy zmienić kodowanie.
  21. Heeeh, to chyba będę jedyny który przyjedzie na zimowych kapciach:decayed:
  22. Drzemka od 6:30 do 14:00 i jestem READY z moich wyliczeń i domysłów wynika, że umyłeś zęby, zjadłeś coś i znowu usiadłeś do kompa Wszystko się zgadza, tylko, że zamiast "zjadłeś" powinno być chwyciłeś gitarę Drzemka od 6:30 do 14:00 i jestem READY matko, to jest drzemka? nie pamietam, kiedy spalem tyle godzin... Tak mam. Dla mnie normalny sen to 7-8h. A najlepiej śpi mi się między 4 a 12 ---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:59 ---------- Vario - jak mi nie obrzygasz fury to przyjadę
  23. Bo masz zakodowane auto z kierownicą po prawej stronie - odejmij od głównego kodowania MK wartość 256 i to co Ci wyjdzie zapisz.
  24. Drzemka od 6:30 do 14:00 i jestem READY
  25. Czyli otworzenie drzwi pokazuje prawidłowo? (upewniam się). Adaptacje MK, kanał 61 - jaką masz tam wartość?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.