Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Jeśli masz ksenony to MCE będzie już w wesji HIGH - jedna robota odchodzi Na fabrycznym sprzęcie raczej nie będzie to możliwe.
  2. No to troszkę rezania Cię czeka: - nowy moduł centralnej elektryki - włącznik świateł z funkcją AUTO - lusterko - jak się uprzeć to i nowa przednia szyba
  3. Powoli na letni kapieć trzeba się szykować
  4. Odbłyśniki nie były w najlepszym stanie...
  5. Troszkę pracy z tym będzie - rozumiem, że lusterko masz zwykłe a po prawej stronie włącznika świateł nie ma pokrętła dla C/LH?
  6. Bajer, do tego rzadko spotykany i drogi (nowe lusterko bez kompasu kosztuje 891zł a z wbudowanym kompasem 1965zł). W wersji europejskiej nie był stosowany (mają go auta z US). Jednym słowem RARYTAS http://i703.photobucket.com/albums/ww40/grantsales/IMG_0570.jpg Szkoda ze nie mamy tego w naszych B6 Z tego co pamietam to chyba jakaś procedura kalibracji lusterka tez jest . Jest procedura i nie jest skomplikowana Po podłaczeniu luserka wciskamy coś małego w otworek resetujący moduł kompasu (znajduje się na obudowie lusterka od strony szyby czołowej). Trzymamy go wciśniętego tak długo aż na wyświetlaczu pojawią się cyfry (czekamy aż dojdzie do 7). Napisałem do gościa - dam Ci znać jak dostanę odpowiedź.
  7. Jeśli Ci się nie podoba - nic straconego. Za chwilę znajdzie się ktoś chętny na podmianę za szkło bez kompasu...
  8. Bajer, do tego rzadko spotykany i drogi (nowe lusterko bez kompasu kosztuje 891zł a z wbudowanym kompasem 1965zł). W wersji europejskiej nie był stosowany (mają go auta z US). Jednym słowem RARYTAS
  9. Trudno powiedzieć - CVT jest typem jednostki w której te same objawy mogą dotyczyć usterki innej części skrzyni... Sprawdziłbym dwumas i sprzęgło (nie wykluczam, że może być jeszcze coś innego).
  10. No dzięki Bart-S mimo to że nie się nie da to trudno ale bynajmniej z kulturą mi odpowiedziałeś i o to właśnie chodzi żeby wytłumaczyć w prosty sposób co i jak:thumbup1:---------- Post added at 20:02 ---------- Previous post was at 20:00 ---------- Tylko nie wiem czemu wywala błąd tylnych przeciwmgielnych:eusathink: ale pewnie jak Dominik powiedział co auto to inne niespodzianki:naughty: Włodku - nie czepiaj się Grześka, ma na głowie więcej pw/mejli/wątków/telefonów do opierdzielenia niż ja i Dominik razem wzięci... Mnie nie dziwi, że któryś raz powrót do tego samego tematu zirytował go (jeszcze nie raz mu za coś podziękujesz ). Zmieniając jednak temat - wysyłam Ci na pw linka do lusterka dla B6 (tutaj jeszcze ktoś Ci podpierdoli ). Gdybyś zaczął narzekać na cenę - jest uzasadniona (to lusterko jest z kompasem). Obudowa jasnoszara (u Ciebie czarna podsufitka) ale uwierz mi, jeździłem tak dwa lata i wogóle nie zwracałem na to uwagi... Z czasem dorwiesz i swoją, czarną wersję
  11. Bieniek - zaraz podeślę dane... Michu - ślicznie dziękuję, na pewno wypiję Twoje zdrowie Następujące osoby bardzo prosiłbym na PW o info (przypisać forumowy nickname do swojego nazwiska ). Paweł Przybył Tomasz Albrecht Maciej Kanik Piotr Kaliszewski Marek Głowacz Dominik Prudziński Niby wiem, ale wolę się upewnić
  12. Nie znam sposobu na odpalenie tego systemu w taki sposób aby bez lusterka działał bez błędu na DIS (Dominik nie wiem jak Ci się to udało bez dodatkowego obwodu obchodzącego brak czujnika światła). Zasada jest prosta - C/LH zaczyna działać po zakodowaniu czujnika w MCE. Tym samym w oprogramowaniu MCE uruchamiana jest procedura sprawdzania obwodu czujnika światła - jedno wiąże się z drugim zatem mamy błąd na DIS i w buforze MCE. Trzeba szybki znaleźć lusterko i tyle
  13. To nie tarcze. Skrzynia na stół...
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie zmieniasz - wszystkie graty zostają stare...
  15. Przez cały zakres hamowania czy dopiero tuż przed zatrzymaniem?
  16. Nie, nie wolno tak robić...
  17. Ja akurat miałem H6W - wytrzymywały 3 miesiące (sprawdziłem 2 komplety i dałem sobie spokój...).
  18. Uważnaj na BV - lubią szybko padać a do najtańszych nie należą...
  19. Ilu w końcu Was dojechało? 6?
  20. Też nie bardzo rozumiem - chodzi Ci o to, że pewne elementy wyposażenia wzajemnie się wykluczają? Tak jak Lane Assist i 3-ramienna kiera?
  21. No to udanego spota Wam życzę - ja właśnie się zbieram do pracy
  22. Montaż reflektorów przesunięty na jutro - Grześkowi coś wypadło
  23. Poduszka skrzyni i dwumas są mechanicznymi elementami, nie powiązanymi z żadnym czujnikiem - nie zdiagnozujesz ich VAGiem.
  24. Grzesiu - w B8 przednia szyba jest podgrzewana??? Asystent świateł drogowych - fajna sprawa dla zapominalskich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.