Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Audi Lane Assist to system, który ostrzega o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu... Kamerka o której pisze Grześ, sprawdza odległość od granicy sąsiednich pasów ruchu - jeśli system stwierdzi, że jesteś za blisko danego pasa - kierownica zacznie wibrować.
  2. Nie i w najbliższym czasie się nie ruszy - mam troszkę rzeczy do zrobienia zanim zabiorę się za testy poduszek. Poza tym, nie przyszły jeszcze wszystkie deklarowane wpłaty
  3. Ale u mnie nic nie drży...
  4. Możesz sprawdzić czy drzwi po stronie pasażera zachowują się tak samo?
  5. Filtr który widzisz na aukcji znajduje się w środku skrzyni - aby go wymienić, trzeba wywalić skrzynię z auta. Dlatego ten filtr wymienia się tylko podczas remontów skrzyni. Filtr za 1200zł znajduje się na zewnątrz skrzyni - producent rzeczywiście nie przewiduje jego wymiany (co nie zmienia faktu, że też się z czasem zapycha i wymienić kiedyś go trzeba).
  6. Kurcze, Ty to masz ale przeboje Oby wszystko jakoś pozytywnie dla Ciebie się zakończyło
  7. Potwierdzam. Lampy wyglądały i świeciły jak nowe Różnica z tym co było wcześniej jak dzień do nocy - klosz przejrzysty i o wiele wyraźniejsza wiązka światła... W niedzielę odbieram swój komplet więc wieczorem zrobię testy i pochwalę się wynikami (za namową Grześka - i Waszą - zdecydowałem się na soczewki z B8 ). Dodam jeszcze tylko, że mój komplet w trybie światłach mijania już baaardzo słabo świecił. Do tego jeden z palników powoli zaczynał przechodzić w czerwień - dlatego już najwyższy czas aby coś z tym zrobić
  8. Niestety w najbliższym czasie nie będę miał możliwości zająć się airbagiem B6 vs. B7 - muszę to odłożyć na późniejszy termin...
  9. Jest więcej odpowiedzi na stronę Dlatego z 220 zrobiło się 138...
  10. No nic - Grzesiu już ma lampy na chacie. W niedzielę zobaczymy co z tego wyszło (odbieraliśmy dziś lampy Smoka666 po regeneracji i efekt jest super, zobaczymy jak świecą ale to po montażu skrzyni ).
  11. Rozważam i taką możliwość Grzesiu widzę, że masz nową ulubioną emotkę
  12. Od czasu ostatnich rozważań na temat reflektorów i ich regeneracji nie zrobiłem nic. Dziś startuję z regeneracją lamp (powieżam to koledze Gwerty). Odbłyśniki, czyszczenie, uszczelnianienie i nowe palniki... Pełny wykaz co, jak i za ile zostało zrobione - wrzucę po montażu lamp (wstępnie piątek).
  13. Hugo i żółtki pracują nad tym. Jak nie dadzą rady - wtedy poprawię
  14. Odpadam ze spotem w niedzielę - popołudniowa zmiana w pracy
  15. Grzesiu też masz E52? Na pewno coś powstanie. BTW - dziś biorę się za reflektory (m.in. założę palniki, które kupiłem od Ciebie Mario jakiś czas temu).
  16. Kurde nie mogę się przyzwyczaić do nowej szaty i obsługi...
  17. Sęk w tym, że nie musisz zakładać dokładniej tej samej skrzynki, która padła. A jeśli podjąłbym się naprawy? Musiałbym tylko wiedzieć co dokładnie uległo uszkodzeniu...
  18. Nie da się. Moja nokia swoje już przeszła ...ale, żebyś się nie czepiał - wrzucę inne foto
  19. Tak, dziś odebrałem - nie wiem tylko kiedy podejście do montażu (z czasem jak zwykle u mnie kiepsko). Aktualna pogoda jest świetna na testy - jak narazie nowe pióro sprawuje się bardzo dobrze Nareszcie dorwałem... Handy MADAFAKA Adapter
  20. Dla mnie swap jest rozwiązaniem tylko i wyłącznie gdy przeważają względy ekonomiczne. Nie po to kupiłem automat aby teraz wkładać tam manualną skrzynię biegów... Inna sprawa, że gdyby warsztaty nie odpierdzielały takich cyrków - to pewie chętnych na swapa też byłoby mniej.
  21. Tam gdzie próbowałeś z "0" i "2" spróbuj teraz z "1" i "3". 46 Convenience ---> 10 Adaptation ---> Channel 61 ---> W polu VALUE zapisujesz wartość 1 (lub 3 jeśli masz pakiet oświetleniowy) i potwierdzasz wciśnięciem przycisków TEST a potem SAVE.
  22. Zrozumiałem, że masz 4x elektrykę - spróbuj jeszcze raz z kodowaniem w adaptacjach kanału 61 (tym razem wartości "1" lub "3").
  23. Nie ma problemu. Cieszę się, że mogłem pomóc i że sprzęt działa jak należy
  24. Jak za ten komplet to dobra cena.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.