Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Już idziesz? ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20.. Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...). Co do modów to w sumie nie wiadomo. Plany niby są, ale zależy jak to będzie finansowo.. Chciałbym się w końcu zabrać za środek, bo nawet porządnie nie odkurzałem od zakupu Pomysłów na mody jest multum Ale rozpoczęcie od przywrócenia chwały wnętrzu auta to dobry pomysł
  2. Już idziesz? ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20.. Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...).
  3. Niesety - nawet do S line to dali Grześ - daj więcej fotek wnętrza (może jakieś porównanie old vs. new ?)
  4. Już idziesz?
  5. Nie wiem czy się wyrobię ale może uda się podmienić felunek na najbliższego spota (jak planujesz wlecieć to będzie okazja aby się przejechać ). Kombinuję Bartku bo auto "za chwilę" przejmie Gośka - a dla niej jest za twardo (ten projekt raczej pójdzie w górę - w następnym będziemy myśleć jeśli 1BD będzie za wysoko ). ---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:01 ---------- Sedan i Avant w danej kategorii wagowej mają tak samo ciężki przód (tył różni się zwykle o 1 lub 2 klasy - dlatego d*pa Ci lekko siadła bo na tyłku masz o 50kg więcej w stosunku do Limo). Podaj producenta i model springów... Co do malowania - no siknąć trzeba. Dobierz tak aby Tobie się podobało (pytanie o opinię na tym forum to strzał w łeb - każdy ma inny fetysz ).
  6. SLO - nie maluj. Tak jak jest - jest super Auto prezentuje się o niebo lepiej niż na ostatnim spocie - może teraz czas na szukanie nowego body? Swoją drogą - poważnie zastanawiam się nad sprzedażą swoich 19" i przesiadkę na 18" S line (ten sam wzorek który ma teraz SLO ale ori i z jakimś fajnym ET). Nie wiem tylko ile za nie zawołać oryginalne 8,5 x 19" z ET48, RS style...
  7. Koniecznie musisz malować? Tak jak jest teraz za***iście się prezentuje. Do tego masz pełny pakiet chrom więc pasuje
  8. U mnie wszystko działa poprawnie - smoku666 ma problem
  9. Według Grzesia jest to wina przetwornicy. Trudno to będzie zdiagnozować skoro usterka występuje od czasu do czasu... Może w ramach dojścia do sedna problemu wystarczy podmienić sam przetwornik - lewa/prawa
  10. Zrobiła się 23 i dałem sobie spokój. Zaczynam za to od rana
  11. Naprawdę ładnie Marku - odczułeś mniejszy profil?
  12. W CVT nie wymienia się oleju dynamicznie. Jeśli chcesz wymienić cały olej to robisz to albo przy remoncie albo 2x wymieniasz ATF...
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PUMA chciał tylko powiedzieć, że mu się nie podoba Ten czarny przypadek jest kiepski ale swego czasu miałem gdzieś fotki wersji dla 1.9TDI w kolorze Avus i na 9-ramiennych 18" S line. Wyglądał naprawdę fajnie...
  14. Tak czytam i... ...dynamiczna wymiana w CVT? Oficjalnie nie ma takiej więc nie wiem jak ASO ma przeprowadzić coś takiego. ...nie interesuje ich temperatura? W takim razie jak chcą prawidłowo ustawić poziom? ...wymiana w 30 minut? 5L zalane "grawitacyjnie" leci zależnie od temperatury oleju od 30 minut do godziny (a gdzie pozostałe prace?)
  15. Nie. Od 3 osób nie dostałem jeszcze wpłaty - ale OK, resztę wykładam ze swoich
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyposażenie ma fajne: PDC przód i tył, ksenon, Recaro, pakiet "połysk", bluetooth. Jest antena na dachu więc masz navi ale z racji rocznika pewnie będzie to RNS-D (jeśli nikt nic nie przekładał). Pakiet S line może być autentyczny bo widzę dekory w szczotkowanym alu i drążek zmiany biegów w aluminium ale jeśli już jest - to z uwagi na brak spojlera klapy bagażnika, będzie dotyczył środka i/lub zawieszenia czyli 1BV (dla lepszej oceny brakuje zdjęć). Wyciągnij od gościa VIN i skonfrontuj to co mówi handlarz z rzeczywistością
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Votex jest ciekawy ale IMO w komplecie zbyt agresywny dla tego nadwozia... Na spasowanie elementów nie patrz - ten bodykit ma właśnie tak, że wystaje nieco za zarys fabrycznych elementów (jest szerszy od góry). Pakiet wieś Mam rozumieć, że B6 zrobiona przez WRC nie podoba Ci się???
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MS Design / Votex
  19. Marcin, możesz mieć rację ale na kapciach 235/45 przy 17" też latałem w koleinach (tylko bez jaj z ESP). Po założeniu dystansów i kół 19" znacznie się poprawiło...
  20. Bartku - ale ja się nie będę sugerował kalkulatorem opon. Patrzę co Audi oryginalnie dawało dla danej obręczy
  21. Jeśli chodzi o rozmiary opon dobierane przez fabrykę... dla 15" = 195/65 lub 205/60 dla 16" = 205/55 lub 215/55 dla 17" = 235/45 dla 18" = 235/40 Dlatego Bartku IMO Slo dobrze dobrał...
  22. Dobre fotki
  23. Ładnie gra - ale czekam na lepszy jakościowo "Part 2"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.