Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już idziesz? ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20.. Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...). Co do modów to w sumie nie wiadomo. Plany niby są, ale zależy jak to będzie finansowo.. Chciałbym się w końcu zabrać za środek, bo nawet porządnie nie odkurzałem od zakupu Pomysłów na mody jest multum Ale rozpoczęcie od przywrócenia chwały wnętrzu auta to dobry pomysł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już idziesz? ooo.. my tu gadu gadu a już 2:20.. Z tym gościem się rewelacyjnie gada - o każdej porze i na każdy temat slo - nie chcę Cię na siłę przekonywać ale nie ma co cudować z lakierem jak nie masz planów co do pozostałych elementów nadwozia (lusterka, listwy, grill). Najbezpieczniej będzie walnąć to w odcieniu fabrycznego lakieru (ale to tylko moje zdanie...).
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Niesety - nawet do S line to dali Grześ - daj więcej fotek wnętrza (może jakieś porównanie old vs. new ?)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już idziesz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem czy się wyrobię ale może uda się podmienić felunek na najbliższego spota (jak planujesz wlecieć to będzie okazja aby się przejechać ). Kombinuję Bartku bo auto "za chwilę" przejmie Gośka - a dla niej jest za twardo (ten projekt raczej pójdzie w górę - w następnym będziemy myśleć jeśli 1BD będzie za wysoko ). ---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:01 ---------- Sedan i Avant w danej kategorii wagowej mają tak samo ciężki przód (tył różni się zwykle o 1 lub 2 klasy - dlatego d*pa Ci lekko siadła bo na tyłku masz o 50kg więcej w stosunku do Limo). Podaj producenta i model springów... Co do malowania - no siknąć trzeba. Dobierz tak aby Tobie się podobało (pytanie o opinię na tym forum to strzał w łeb - każdy ma inny fetysz ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SLO - nie maluj. Tak jak jest - jest super Auto prezentuje się o niebo lepiej niż na ostatnim spocie - może teraz czas na szukanie nowego body? Swoją drogą - poważnie zastanawiam się nad sprzedażą swoich 19" i przesiadkę na 18" S line (ten sam wzorek który ma teraz SLO ale ori i z jakimś fajnym ET). Nie wiem tylko ile za nie zawołać oryginalne 8,5 x 19" z ET48, RS style...
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
Koniecznie musisz malować? Tak jak jest teraz za***iście się prezentuje. Do tego masz pełny pakiet chrom więc pasuje
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
U mnie wszystko działa poprawnie - smoku666 ma problem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Według Grzesia jest to wina przetwornicy. Trudno to będzie zdiagnozować skoro usterka występuje od czasu do czasu... Może w ramach dojścia do sedna problemu wystarczy podmienić sam przetwornik - lewa/prawa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zrobiła się 23 i dałem sobie spokój. Zaczynam za to od rana- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Naprawdę ładnie Marku - odczułeś mniejszy profil?- [ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
W CVT nie wymienia się oleju dynamicznie. Jeśli chcesz wymienić cały olej to robisz to albo przy remoncie albo 2x wymieniasz ATF...- B6 DIVISION
PUMA chciał tylko powiedzieć, że mu się nie podoba Ten czarny przypadek jest kiepski ale swego czasu miałem gdzieś fotki wersji dla 1.9TDI w kolorze Avus i na 9-ramiennych 18" S line. Wyglądał naprawdę fajnie...- [ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
Tak czytam i... ...dynamiczna wymiana w CVT? Oficjalnie nie ma takiej więc nie wiem jak ASO ma przeprowadzić coś takiego. ...nie interesuje ich temperatura? W takim razie jak chcą prawidłowo ustawić poziom? ...wymiana w 30 minut? 5L zalane "grawitacyjnie" leci zależnie od temperatury oleju od 30 minut do godziny (a gdzie pozostałe prace?)- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Nie. Od 3 osób nie dostałem jeszcze wpłaty - ale OK, resztę wykładam ze swoich- B6 DIVISION
Wyposażenie ma fajne: PDC przód i tył, ksenon, Recaro, pakiet "połysk", bluetooth. Jest antena na dachu więc masz navi ale z racji rocznika pewnie będzie to RNS-D (jeśli nikt nic nie przekładał). Pakiet S line może być autentyczny bo widzę dekory w szczotkowanym alu i drążek zmiany biegów w aluminium ale jeśli już jest - to z uwagi na brak spojlera klapy bagażnika, będzie dotyczył środka i/lub zawieszenia czyli 1BV (dla lepszej oceny brakuje zdjęć). Wyciągnij od gościa VIN i skonfrontuj to co mówi handlarz z rzeczywistością- B6 DIVISION
Votex jest ciekawy ale IMO w komplecie zbyt agresywny dla tego nadwozia... Na spasowanie elementów nie patrz - ten bodykit ma właśnie tak, że wystaje nieco za zarys fabrycznych elementów (jest szerszy od góry). Pakiet wieś Mam rozumieć, że B6 zrobiona przez WRC nie podoba Ci się???- B6 DIVISION
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin, możesz mieć rację ale na kapciach 235/45 przy 17" też latałem w koleinach (tylko bez jaj z ESP). Po założeniu dystansów i kół 19" znacznie się poprawiło...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku - ale ja się nie będę sugerował kalkulatorem opon. Patrzę co Audi oryginalnie dawało dla danej obręczy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeśli chodzi o rozmiary opon dobierane przez fabrykę... dla 15" = 195/65 lub 205/60 dla 16" = 205/55 lub 215/55 dla 17" = 235/45 dla 18" = 235/40 Dlatego Bartku IMO Slo dobrze dobrał...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobre fotki- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ładnie gra - ale czekam na lepszy jakościowo "Part 2" - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00