Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Zamek nie działa po trzeba zakodować nowe klucze w MK: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74077.0;highlight=kluczyk Wskaźnik paliwa i temperatury to sprawa zegarów...
  2. Zamówiłem i LEDy do tablicy i CANBUS-y do postojówek.
  3. Aktualna lista zrzucających się (21): - AndyN - Barrowiec1 - Bart-S - Bieniek - Bobikos - Cool506 - Czaki22 - Diego - Domin79 - Flyer - Greg2505 - Letallec - Madbar - Marekg - Mk4 - Pocas - Piotreklon - Proton2 - Siemian - Wrclaguna - Zukers Aktualna stawka od osoby: 25,23zł
  4. Fakt. W DTM-ie Arkiego siedzi Miltek - od tego wszystko się zaczęło Nagrywaliśmy w KC więc dźwięk niestety słabej jakości...
  5. Ciekawe za ile czasu okaże się, jaka jest żywotność tak wyżyłowanych jednostek. 2.0TFSI jest dostęne od czasów B7 i oprócz tego o czym wspominałem na spocie (żarcie oleju) póki co o awaryjności tego silnika jakoś specjalnie nie słychać... Dźwięk TTRS/RS3 jest fajny ale pomijając wszystkie zalety 2.5TFSI, orgazm mam jednak gdy mruknie 4.2 V8
  6. gdzie? To tylko ja
  7. Aktualna lista zrzucających się (20): - AndyN - Barrowiec1 - Bart-S - Bieniek - Bobikos - Cool506 - Czaki22 - Domin79 - Flyer - Greg2505 - Letallec - Madbar - Marekg - Mk4 - Pocas - Piotreklon - Proton2 - Siemian - Wrclaguna - Zukers Aktualna stawka od osoby: 26,50zł
  8. Z tego co na szybkiego zobaczyłem to 11... 4xczujnik, 2xklakson, 2xprzeciwmgłowe, kostka 10pinowa do czujników i 2 jeszcze nie wiem na co... Jedna z tych dwóch niewiadomych to 4-pinowa kostka 8E0 971 934 do Homelinka. Tej ostatniej sam nie kumam - 1J0 973 824 4-pinowa (i ta jest do reflektora ).
  9. O 2.5TFSI Ględzimy sobie o potencjałach tego silnika...
  10. Właśnie szukam czegoś konkretnego
  11. Panel konektorów jest w angliku po tej samej stronie co w naszych - dlatego wyprowadzenie dla systemu PDC jest identyczne. W kwestii wiązki, której numer podałeś - model z końcówką "A" nie jest już produkowany (zastąpił go kabelek "C"). Tak czy inaczej "A" to full opcja (czyli z poza tym co w serii obsługuje też front PDC i Homelinka). Potrzebny Ci jeszcze adapter 8E1 971 065 C i wiązkę na przód masz gotową. BTW - policz ile masz w niej wtyczek. 10 czy 11?
  12. No efekt super! Tomku logi OK.
  13. Ja jako przyjezdny też odpadam
  14. Pokaż jeszcze wlepę serwisową... Jest w książce serwisowej na wewnętrznej stronie okładki (jeśli nie masz książki, ta sama naklejka jest u Ciebie we wnęce koła zapasowego).
  15. Jeśli Twój motor to rzeczywiście BKN - to musisz mieć Tiptronika.
  16. Bardzo możliwe, że masz zakodowane tylne drzwi z manualnymi podnośnikami. Wejdź w adaptacje modułu komfortu (10) na kanał 62 - zapisz tam wartość "0" jeśli nie masz pakietu oświetającego przestrzeń stóp (lub "2" jeśli go masz). Zamek zdalnie sterowany nie działa bo nie przyuczyłeś kluczyków do nowej centralki... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74077.0;highlight=kluczyk ...z adresem 35 się nie połączysz bo nie ma takiego sterownika w A4 B6/B7 (jego rolę pełni MK).
  17. Wcześniej napisałeś wtyk No to wiązki nie ma. Trzeba dołożyć.
  18. Tutaj zgodnie z przewidywaniem nie ma wiązku fotochromu - ale nie miałes fabrycznie lusterka więc nie ma się co dziwić. Interesuje mnie właśnie druga strona pomarańczowej kostki czyli gniazdo. ...rozłącz kostkę i sprawdź po pinach. Jeśli jest fotochrom to licząc górny rząd - powinien być ostatni pin (ostatni po prawej, to jest 7). Natomiast w dolnym rzędzie powinien być pierwszy od lewej (to jest nr 8)
  19. A czytałeś to co napisałem Ci wcześniej? Spisywałeś kabelki z gniazda czy z wtyczki pomarańczowego konektora? Bo jeśli z wtyczki to o kant d*py rozbić (to jest strona wiązki dachowej).
  20. Aktualna lista zrzucających się (19): - AndyN - Bart-S - Bieniek - Bobikos - Cool506 - Czaki22 - Domin79 - Flyer - Greg2505 - Letallec - Madbar - Marekg - Mk4 - Pocas - Piotreklon - Proton2 - Siemian - Wrclaguna - Zukers Aktualna stawka od osoby: 27,90zł
  21. Grzesiu ja w tych lampach przerabiałem już wszystko, przez uszczelniacz, folię i smar po grubszy o-ring dla regulacji. Zobaczysz je rozłożone to może znajdziesz inne źródło... masz na oku jakies sensowne LEDy postojowe? Tak. Znalazłem coś co działa i nie generuje błędu na DIS. Drogie ale sprawdzone
  22. Czarna, ma różową blokadę. Od strony drzwi masz ją w gumie... Wkłady masz fotochromowe?
  23. W tej kwestii zdam się na Ciebie. Mam mega problem z parowaniem - czas temu zaradzić. Po wizycie u Ciebie od razu jechałbym na regenerację odbłyśników i założę nowe palniki + CANBUS LED w postoje. Sprawa reflektorów zostałaby wreszcie zamknięta
  24. Skrzynia rok po programie nie wykazuje praktycznie żadnych oznak usterki (poza normalnym stopniem zużycia - generalnie jedna z ładniejszych jeśli nie najładniejsza przy jakiej miałem okazję pracować ). [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:11_________________________________________________ Taki efekt tylko od pianki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.