Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Świetnie - dopisałem Zaraz dobijemy do 20 aut
  2. 1. Madas. 2. Bart-s 3. Pendrulewicz 4. Qbazulu 5. Musashi 6. Labiel 7. Maxcudo 8. Lele 9. Piechol 10. Vario 11. Slo 12. Madbar 13. Nike21 14. ??? Być może wpadną: - Burrows - Adas (ma dziś zaplanowaną imprezę, nie wie jak jutro będzie wyglądał ale obiecał, że się postara ) Nie będzie: - Pepiny - Młodziki - Bendji - Fany (nie ma go w PL)
  3. Za mną też 2-gi rozrząd (zdecydowałem się na ASO)... - 038 198 119 A (zestaw: pasek zębaty, rolka, napinacz) [456zł] - 038 121 011 JX (pompa wody - w przypadku tej części musiałem zwrócić starą) [168zł] Pasek zewnętrzny: - 03G 903 137 E (pasek wielorowkowy) [78zł] - 038 903 315 AH (napinacz paska wielorowkowego) [168zł] - 03G 145 276 (rolka odwracająca paska wielorowkowego) [112zł] RAZEM: 982zł (cześci) + 475zł (robocizna) = 1457zł
  4. No to jestem po 2-gim rozrządzie (stan licznika 211 000km): - 038 198 119 A (zestaw: pasek zębaty, rolka, napinacz) - 038 121 011 JX (pompa wody - w przypadku tej części musiałem zwrócić starą) Pasek zewnętrzny: - 03G 903 137 E (pasek wielorowkowy) - 038 903 315 AH (napinacz paska wielorowkowego) - 03G 145 276 (rolka odwracająca paska wielorowkowego) - 038 145 255 B (koło pasowe pompy wspomagania) - 4F0 260 810 G (koło pasowe sprężarki klimatyzacji) Do tego przegląd roczny/15k: - olej Motul Specific 5W40 505.01 - 074 115 562 (filtr oleju) - 06C 133 843 (filtr powietrza) - 4B0 819 439 C (filtr kabinowy z węglem aktywnym) Zabolało po kieszeni ale jeśli dalej chcę się cieszyć sprawnym autem – to tutaj raczej nie było innej opcji. Rozrząd wymieniony na czas – pasek w całkiem dobrym stanie, jednak rolki wykazywały już stopień zużycia (pompy wody nie zbadałem bo trzeba było ją oddać ). Ewentualnie można by doczepić się do paska zewnętrznego – tutaj w zasadzie można by interweniować dopiero gdy coś zaczyna się dziać (względnie wymieniać tylko sam pasek przy wymianach rozrządu). Oszczędność z tego tytułu nie będzie duża (rzędu 270zł) więc jeśli ktoś chce mieć święty spokój – wtedy rzeczywiście warto zrobić komplet. Jeśli chodzi o koła pasowe – tutaj też nie ma co porywać się na okresową wymianę. Koło pompy wspomagania kusi ceną (50zł), natomiast koło kompresora klimy to już wydatek sięgający 800zł (cena bez zniżek). Niestety musiałem się zdecydować na ten krok, ponieważ sprężarka, którą wymieniłem posiadała większe koło – po swapie, aby założyć pasek na osprzęt musieliśmy go trochę naciągnąć. Teraz przy okazji rozrządu i nowego „wielorowka” trzeba to było wyprostować… Przy okazji demontażu starego koła okazało się, że stabilizatory (gumki) już się pokruszyły – lada chwila, sprężarka znów zaczęłaby ćwierkać… Uff - no to teraz spokój na 90 000km
  5. Wleć jutro na spot. Szczegóły w pierwszym poście...
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. 1. Madas. 2. Bart-s 3. Pendrulewicz 4. Qbazulu 5. Musashi 6. Labiel 7. Maxcudo 8. Lele 9. Piechol 10. Vario 11. Slo 12. ... Być może wpadną: - Nikuś - Burrows Ja i Musashi...
  8. 1. Madas. 2. Bart-s 3. Pendrulewicz 4. Qbazulu 5. Musashi 6. Labiel 7. Maxcudo 8. Lele 9. Piechol 10. Vario 11. ???
  9. Tak - o 14:00 wstanę po nocce i zbieramy się do KC. to elegancko ... zabiore dziewczyny Fajnie! Może podzwonimy trochę - zwołamy większą ekipę
  10. Tak - o 14:00 wstanę po nocce i zbieramy się do KC.
  11. Witaj Oczywiście zapraszamy
  12. Kodowanie adresu 16 nie powinno mieć żadnego znaczenia dla zapalnika - wiązka elektryczna podłączona do poduszki w kierownicy prowadzona jest poza modułem kolumny kierowniczej (żółtą kostką 4-pin).
  13. Porównać dokładnie dwa modele - najbardziej interesuje mnie detonator i sygnał na jaki reaguje... Cudów po tych testach bym się nie spodziewał ale chciałbym zrobić krok dalej i dowiedzieć się więcej o działaniu tego systemu. To na początek i zależnie od wyników co będzie dalej zobaczymy... Aktualna lista zrzucających się (17): - AndyN - Bart-S - Bieniek - Bobikos - Cool506 - Czaki22 - Domin79 - Flyer - Greg2505 - Letallec - Madbar - Marekg - Mk4 - Piotreklon - Proton2 - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 31,17zł
  14. Chciałbym dobić do 20 - wyjdzie po 26,50zł (a to już kwota naprawdę do przebolenia). Poduszki już do mnie lecą...
  15. Aktualna lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Cool506 - Czaki22 - Domin79 - Flyer - Greg2505 - Letallec - Madbar - Marekg - Piotreklon - Proton2 - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 35,33zł
  16. Aktualna lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Cool506 - Czaki22 - Domin79 - Greg2505 - Letallec - Madbar - Marekg - Piotreklon - Proton2 - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 37,85zł
  17. Bez względu na silnik, wszystkie FWD w A4 B6 i B7 mają zbiornik 70L (quattro = 66L).
  18. Lepiej napisz co Ci po głowie chodzi... Na 36 stronie masz fotkę bieżni...
  19. Na pierwszej fotce z lewej S line, na pozostałych dwóch - z prawej.
  20. Dzięki Grześ Testuj auto i skrzynię - za kilkanaście dni zrobimy aktualne pomiary. Dobrze, że już OK – przez ilość wątków, którymi się aktualnie zajmuję, nie mam czasu odpisywać na wszystko. Coś było nie tak w układzie hydraulicznym – widocznie, samo się ustawiło (ale kontroluj od czasu do czasu MVB11). Z adaptacją nie ma reguły – o tym czy indeks zmieni się na OK decydują sterownik hydrauliczny i elektryczny. Wszystko zależy od aktualnych warunków pracy – także nie zawsze uda się zapisać za pierwszym razem. Czas trzymania pedału hamulca nie ma tu znaczenia - przytrzymujesz go tak długo jak widzisz, że prąd sterujący się zmienia. Jeśli się zatrzyma i nie zmienia się przez dłuższy czas - robisz kolejne podejście. Czasem trzeba 20x przejechać się w danym trybie aby aktualna adaptacja nam się zapisała… Lunio wrzucał ileś stron wcześniej - poszukaj sobie nygusie (strona 28)
  21. Dokładnie tak jak napisał Andrzej - MK tylko podmieniasz. Wcześniej zapisz sobie jego kodowanie (po podłączeniu interfejsu do adresu 46 - "Convenience", interesuje Cię pole CODING). Jeśli zapomnisz, nic się nie stało - w pierwszym poście masz instrukcję jak poprawnie zakodować sterownik.
  22. Może być zawór a może być ECU - jeśli masz pod ręką firmę regenerującą hydraulikę to atakuj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.