Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 ALT] sterownik hydrauliczny
Zacząłbym od ECU bo to tańsze w naprawie...
-
[B6 ALT] sterownik hydrauliczny
Może tak - lepiej, żeby to był ECU Podaj numer błędu.
-
[B6 ALT] sterownik hydrauliczny
Zawory nie są dostępne osobno. Jedyna możliwość ich zakupu to cały sterownik hydrauliczny wraz z pompą (ceny w ASO od 3500-5500zł). Firmy trudniące się naprawą skrzyń sprzedają skrzynki zaworów bez pompy za 1400zł (bez gwarancji) lub bliżej ceny w ASO z gwarancją. Co się stało i jaki sterownik jest Ci potrzebny (podaj VIN auta - może być na PW).
-
[B6 AWX] Work in progress...
a możesz chociaż ogólnie napisać na czym polega taka przeróbka z jego strony?? Jeśli dobrze pamiętam to: - podmiana licznika - kodowanie sterownika zegarów i adaptacje - zakodowanie nowego immo w instalacji auta
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Pięknie świecą - równomiernie na tablicę (w B6/B7 po podmianie na LED widać dwie osobne wiązki światła ).
-
B6 DIVISION
Wszytkiego naj up David - pytasz o to co ostanio? 170KM TFSI ale ten 200KM to FSI bez turbo.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Pewnymi zastępnikami dla AQ są: AD, AG, AJ, AL lub AM.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nie musisz rozgrzewać.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wklej blok 11.
- B6 DIVISION
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Chłopaki nie rozumiemy się kurde... Nie czepiam się argumentów - ponieważ je podzielam! Jeśli komuś się wydaje, że po udanych testach rzucę hasło "spoko, mozna instalować poduchę" to się myli. Celem mojego testu jest dokładniejsze poznanie systemu i tego jak działa - bez względu na wynik (nie chodzi mi o to aby za wszelką cenę uruchomić tę cholerną poduszkę w B6). Natomiast bardzo zraziła mnie forma waszej wypowiedzi - ponieważ do testu momentami odnosiliście się obaj w kpiący sposób, chcą czy nie chcąc bojkotując tym samym projekt, który zaproponowałem. Spójrzcie na to jak na kolejny eskperyment w celach naukowych - chcemy dowiedzieć się czegoś więcej. Cholera nie wiem, czy dziś mam po prosty zły dzień - niech mnie ktoś uszczypnie ale tak właśnie odebrałem Wasze posty...
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ile czasu i km minęło od Twoich napraw?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Musa i Łukasz, narobiliście bałaganu a nawet nie wiecie co mam zamiar zrobić. Zamiast tego bawicie się w spekulacje dokładając do tego jakieś crash testy, 1000 poduszek i 'Barta z kolegami'. Dziękuję... Nie miałem szansy wyjaśnić o co chodzi przez zapierdziel, który teraz mam. Poduchy są mi potrzebne do dokładnego porównania B6 i B7 (interesuje mnie przede wszystkim detonator i sygnał na jaki reaguje). Czy test się powiedzie czy nie, nie mam zamiaru nikogo do swapa przekonywać (tu chodzi o bezpieczeństwo, jednak jesteśmy dorośli i każdy podejmie decyzję sam). W chwili obecnej przewaga jest po stronie 'nie odpali' i tak już pewnie zostanie (więc w czym problem? Po prostu się co do tego faktu upewniamy).
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Sorki, dopiero wróciłem z Poznania... Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Cool506 - Greg2505 - Letallec - Madbar - Marekg - Piotreklon - Proton2 - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 44,16zł
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Prawidłowa diagnoza koła dwumasowego niestety tylko po wyjęciu skrzyni... Dzięki Mariusz
-
[B6 AVF] Problem z multitroniciem kod bledu 18151 P1743
Kiedy ostatni raz został wymieniony olej w skrzyni? Przydałyby się także nr sterownika i wersja oprogramowania... Możesz też skasować błąd i po jakimś czasie sprawdzić czy wraca...
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Cool506 - Letallec - Madbar - Proton2 - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 58,88zł
-
B6 DIVISION
Mamy nowego fioleta
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Najwyższy czas! Gratulacje Grzesiu
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Madbar - Proton2 - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 75,71zł
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Madbar - Siemian - Wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 88,3zł
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Nie widzę problemu. Lista zrzucających się: - AndyN - Bieniek - Bart-S - Madbar - wrclaguna Aktualna stawka od osoby: 106zł
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Razem zd mną są 4 osoby. Poduszka dla B6 to 100zł. Letallec dostał pw ale nie odpisuje.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Póki co tylko poduszki... A później się zobaczy [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 15:39_________________________________________________Na chwilę obecną mam ofertę 530zł za zdrowe poduszki B6 i B7 oraz wystrzeloną B7. Do zrzuty zapisały się jak narazie 3 osoby
-
[B6 AWX] Work in progress...
jak mi powiesz gdzie w kuj-pom mi to ogarną to założę wiesz, do Wrześni daleko nie jest - a ja wiem kto jest tam bardzo ogarnięty przełożenie to ja bym sobie sam zrobił...ale przeba kości jakieś w liczniku zczytać i wgrać do nowego...a BARTS tego chyba nie robi Tak, liczników nie ogarniam. Uderz do Adamooo po detale...