Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://audizine.com/
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wszystko zależy od tego jak nisko masz zawieszenie - obecnie mam koło tuż przed krawędzią błotnika (2mm dalej i obcierałoby przy mocniejszych skokach zawieszenia). Dlatego IMO 17mm na tył dla 7.5 x 17" z ET45 jest optymalne (ale jeszcze raz zaznaczę - dla mojego zawieszenia czyli -45mm). Tak wygląda 7.5 x 17" z ET45 bez dystansu i z dystansem 17mm na zawieszeniu 1BE (czyli -20mm). Z kolei przy 8.5 x 19" z ET48 zastosowanie dystansu 17mm na tylnej osi (zawieszenie -45mm) wypchnęło koło jeszcze bardziej na zewnątrz (tutaj miałem efekt równo z rantem błotnika). Tak wyglądało auto na zlocie w Jarosławcu... Z przodu stosując ten sam dystans nie uzyskasz identycznego efektu jak z tyłu (na dupce minimalnie jeszcze brakuje - stąd decyzja na F=15mm + R=17mm). ---------- Post added at 17:11 ---------- Previous post was at 17:05 ---------- Odpowiadając jednak jednoznacznie na Twoje pytanie - można jeszcze wypchnąć ale zależnie od wysokości zawieszenia, ryzykujesz, że jednak będzie obcierać. Ja poszedłem na kompromis - zachowałem resztki komfortu
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dystansów używam tylko do letniego felunku czyli 8.5 x 19" z ET48 i oponą 235/45 (15mm przód i 17mm tył). Używałem ich do moich starych 17" z ET45 ale od czasu przesiadki na obecne zimówki nie jest to już konieczne (szczegóły poniżej). Zimowe koła to 7.5 x 17" z ET28 z oponą 225/50 - z uwagi na tak małe ET (które w fabrycznych felgach 17" przewidzianych dla A4 B6/B7 wynosi 45) nie trzeba tu stosować dystansu. Przy ET28 i szerokości felgi równej 7,5" koło jest wypchnięte prawie pod sam rant błotnika. Poprzednie zimówki miałem ustawione tak samo a wynika to z prostego rachunku... ET45 (dla felgi 7.5") - 17mm (dystans) = ET28
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elmartinez - mam ledy dla Ciebie... Lele - klima jest u Vario w Swarzędzu...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Spróbuj zresetować MK (adaptacje, kanał 00) a następnie sprawdź czy oznaczenie wróciło do CJ.
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Statyczna wymiana jak dobijesz do 5k.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Jeśli dobrze pamiętam to tak jest ori - w dwóch zderzakach, które siedziały na moim aucie miałem tak samo...
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Z podanych informacji wynika, że sprzęgło masz 7 płytkowe. Wymień ATF, pojeździj trochę i daj znać czy coś się zmieniło.
-
B6 DIVISION
Dobierz sobie kolor - bo nie wiem czy chcesz czarny grill czy z chromem... http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?88194-ALL-B6-Pakiet-S-line-(zewnętrzny-i-wewnętrzny)
- B6 DIVISION
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Poszło na PW. Dzięki
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Aaaa no skoro już sprawdziłeś...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Jeśli mnie pamięć nie myli to RafuZG w dywizjonie oferował licznik do RS4 B7 i pytał za ile go sprzedać... Ktoś tam sugerował 80zł
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Nosb - dawaj to co masz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lele - właśnie wracam z Poznania... Wyszedłem z garażu o 00:30 więc nie było szans podrzucić klimy do Vario. Gośka jutro śmiga do M1 więc coś nagram Karol powodzenia (nie mogłeś się dziś dodzwonić bo od 14 siedziałem w kanale - kiepski zasięg...). K, lecę się zdrzemnąć - padam na ryj a o 5 pobudka do pracy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adapterem z navika (www.naviservice.com.pl). Możesz też napisać do Siemiana - na pewno ma potrzebne okablowanie.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Znowu jakiś ruski wynalazek
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Licznik od RS-a nie podejdzie? Ktoś w dywizjonie ostatnio oferował...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Te tarcze są wytrzymalsze. Standardowe w RS4 lecą bardzo szybko - komplet kosztuje kilka tysięcy... Tyle że na Marasa to nawet ceramika nie starczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wojtek - w tym tygodniu nie ale od przyszłego tygodnia już możemy coś zaplanować. W niedzielę jednak nie dam rady wlecieć na spota - POP zmiana, której nie dam rady przełożyć.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ceramika jest OK ale ta wytrzymałość x4 w stosunku do seryjnych hamulców RS4 to bujda (a potem płać za jedną tarczę 13 000PLN). Na Siemiana nie ma chu... hebla
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nad pierwszym postem na danej stronie masz pasek narzędzi - "Narzędzia wątku" ---> "Włącz subskrybcję"
-
Czy sterownik szyby odpowiada za otwieranie i zamykanie zamków w samochodzie ?
W zasadzie to pośredniczy - sercem tego układu (sterowanie zamkami) jest moduł komfortu. To on analizuje i wysyła do poszczególnych sterowników w drzwiach sygnały sterujące. Może napisz jaki masz problem - będzie łatwiej Ci pomóc.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jeszcze nie wiem. Ale jestem dobrej myśli
-
Multitronic
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?16761-ALL-B6-Sprawdzanie-poziomu-oleju-w-skrzyniach-multitronic-oraz-automatycznych&highlight=Multitronic Póki co jeździj i daj znać jeśli błędy wrócą...